yumurtalık tembelliği

pinkparadise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
90
0
merhaba arkadaşlara.sben 1.5 yıllık evliyiyim.adetlerim herzaman 5-6 günb gecikirdi veçok aşırı sancılı oluyordu.en son geçen ay doktora gittim ve gerkeli bütün hormon testleri vs. yapıldı ve sonuç olarak yumurtalık tembelliği var dedi doktor.sonrada bu şekilde zor hamile kalırsın sen dedi.klomen tedavisi gördüm fakat yumurta oluşmadı.senağlama eşimde siperm testleri yapıldı onundfa sperm tahlili biraz düşükmüş22 milyon sanırım.hemen aşılama yaparız dediCADIARZU:uhm::uhm: sizce bir ayda böyle bir karar ne kadar doğru.:uhm:kafam çok karışık bu ay progestan verdi adet olayım die ama biz yinede çalışmalara devam ettik hap 3 gün sonra bitior bakalım.kafam allak bullak oldu :gitme:ne yapmalıyım :nazar:yumurtalık tembelliği olup hamile kalan varmı lütfen cvpsenağlama

banada dr. progestan verdı adet söktürmek ıcın.. hap bıttıkden 4gun sonra ben adet oldum suan adetlıyım ama sadece 2 gun felan surdu gıbı heralde bugun yarın bıtecek. zatende az gelıyodu sanırım bendede yumurta tembellıgı var cunku 2 aydır gormuyodum adet hap içmesem halada gelmezdı bence.. sımdı neyapcam bende bılmıyorum.. ınsallah bebegımız olur... hayırlısı allahtan

sende hamile kalmak istiyormusun?doktorun sana ne dedi peki bana direk aşılama yapılması lasım dedi .daha ilk bu ay çalışmalara başladık biz ama direk aşılamdan bahsetti.insanın kafası çok karışıyor.bakalım 4-5 güne belli olur hap bitio zaten işllh allah isteyen herkese sağlıklı bebeişler versin.

merhaba arkadaşlara.sben 1.5 yıllık evliyiyim.adetlerim herzaman 5-6 günb gecikirdi veçok aşırı sancılı oluyordu.en son geçen ay doktora gittim ve gerkeli bütün hormon testleri vs. yapıldı ve sonuç olarak yumurtalık tembelliği var dedi doktor.sonrada bu şekilde zor hamile kalırsın sen dedi.klomen tedavisi gördüm fakat yumurta oluşmadı.senağlama eşimde siperm testleri yapıldı onundfa sperm tahlili biraz düşükmüş22 milyon sanırım.hemen aşılama yaparız dediCADIARZU:uhm::uhm: sizce bir ayda böyle bir karar ne kadar doğru.:uhm:kafam çok karışık bu ay progestan verdi adet olayım die ama biz yinede çalışmalara devam ettik hap 3 gün sonra bitior bakalım.kafam allak bullak oldu :gitme:ne yapmalıyım :nazar:yumurtalık tembelliği olup hamile kalan varmı lütfen cvpsenağlama

bizde 1 yıl olacak bebek istiyoruz ama kısmet olmadı işte.
bu ay günde 3 tane klomen kullandım ama yumurta oluşmadı hiç.çok kötü oldum bende bi ay daha kullan dedi doktorum.olmazsa iğne tedavisine geçicek.inş o işe yarar.çok korkuyorum bebeğimiz olmayacak diye.allah yardımcımız olsun inş.bende dün başladım progestana.
umarım en kısa zamanda hayırlısıyla bebeklerimiz olur.

ya kızlar yumurtalık tembelliğiyle polikistik over aynı şey mifisfisfis

valla bende bilmiyorum aynı şeymi acababilmiyorumkismilepolikistik over kistik yapıdan oluşan yumurta ise yumurta tembelliği de hormonlardan kaynaklanan bir durum diye biliyorum ama farklılar sankikafamçokkarıştı

benimde yumurtalıklarım tembelmiş ilk çocugum hemen olmuştu 2. cocugum için 7 aydır bekliyoruz
yumurta tembelliği dönem döenm olan bir şey mi merak ediyorum ve bana ilaç tedavisi başlıyacakalrmış yumurta geliştirici dediler ama ne olduğunu bilmiyorum kullanan var mı

benimde yumurtalıklarım tembelmiş ilk çocugum hemen olmuştu 2. cocugum için 7 aydır bekliyoruz
yumurta tembelliği dönem döenm olan bir şey mi merak ediyorum ve bana ilaç tedavisi başlıyacakalrmış yumurta geliştirici dediler ama ne olduğunu bilmiyorum kullanan var mı

canım benımde yumurta tembellıgı vardı klomen dıye yumurta uyarıcı ılacla yumurtalar buyutuluyor ve bu sekılde hamıle kalan cok kısı var merak etme benım sana tavsıyem hayıt tohumu kaynatıp ıc yumurtalar nasıl kendılıgınde duzelecek ınanamayacaksın.hersey gonlunce olsun

canım benımde yumurta tembellıgı vardı klomen dıye yumurta uyarıcı ılacla yumurtalar buyutuluyor ve bu sekılde hamıle kalan cok kısı var merak etme benım sana tavsıyem hayıt tohumu kaynatıp ıc yumurtalar nasıl kendılıgınde duzelecek ınanamayacaksın.hersey gonlunce olsun

peki bu hyıt tohumuna ne zaman başlanmalı mı adet bitiminden hemen sonra mı adetken mi??
bi de çörek otu bal karışımı ne ölçüde oluyo??bunların ikisini bir mi kullancaz??

benim merak ettigim düzenli adet görüpte yumurta tembelligi olurmu yinede çünkü ben her ay gunu gunune adet olurum.

benım adetım hep 28 gunde olurdu ama son 2 ay 26 gune dustu ve bugun 14 gun doktora gıttım yumurtaların tembel dedı 3 ay once gıttım doktor cok saglıklı yumurtaların demişti yanı anlamadım sonradan mı tembellestı lutfen cevap

bende aynı sorunu yaşadım adetlerim çok düzensiz olurdu doktorum yumurtalık tembelliği dedi.genç kızken bazı ilaçlar kullandım ama kg aldırmaya başlayınca bırakmıştım.evlenip cocuk kararı verdigimde doktorum yumurtalık tembellıgınden dolayı zor hamıle kalabılırsın dedı cok sukur hemen verdı Allahım aratmadı.olumsuz dusunmeyın önce Allah sonra doktorunuzu dinleyin.moral bozuklugu en buyuk engel..

X