gebelikte ishal olmak

ozlembln

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
263
114
18 hft lık hamileyim ,kızlar inanılmaz şekilde ishalim , bir hafta oldu dahada arttı, ilaç kullanmaya başladım ama faydası olmadı bolbol su içiyorum, mide bulantımda çok bişe yiyemiyorum.sizde benim gibi ishal oldunuzmu...ha bu arada birde kum döküyorum bende yok yok eyvahedigeldismile

22 haftalikken bende cok fenaa ishal olmustum. Bol bol su ictim ve patates haslama yedim iyi geldi.
Cok gecmis olsunn sanada

2.5 aylik hamileyken oyle bir ishal olmustum ki bir allah bilir bir ben:)) allah im korusun..bir de tatildeydik.. nisasta yiyin bol bol.. bir de muz ...nisastayi yogurda karistirin yiyin geciriyor..ayyy:KK43:((

muz ve patates haşlaması en kısa çözüm yolu rabbim kimseye yaşatmasın gerçekten bende 2-3 kere yaşadım bu zamna kadar bol bol sıvı dedi doktorum vücudunuzu sıvısız bırakmayın sakın kızlar çok önemli

çok şükür geçti biraz 5 gün reflor aldım, dr.kan ilacından olabilir dedi değiştirdik bakalım , inşallah bir daha olmaz

doktora gitmeni tavsiye ederim,kan ilaçları genellikle ishal değil kabız yapar ve ishaller genellikle bakteri kaynaklıdır,iyi yıkanmamış meyve sebze ya da steril olmayan hazır gıdalarda bol bulunur. Hamileyken hiç ishal olmadım.

edit: doktora gitmişsin zaten :) görmemişim son mesajını :) tahlil isteseydin keşke.

X