Doğuma Hazırlık Seyahat sistemi mi yoksa ayrı ayrı mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

mrcbk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
20
1
kızlar bebeğime henüz 2 ay var ama ben hala karar vermiş değilim.
sizce ayrı ayrı araba ve oto koltuğu mu alayım? yoksa seyahat sistemi (travel sistem) diyorlarya ondan mı alayım?
seyahat sistemlerinin ana kucakları küçük oluyormuş diyorlar.sizce ?
bana akıl verin nolur.
bulunduğum yer küçük ve bunların hiç biri yok.malaesef büyük bir yere gitme olanağım da yok.gözümle göremiycem yani.
akıl verin lütfen.

merhaba canım.
ben ilk önce kızım doğmadan maxi cosinin travel sistemli olanlarından aldım.onlar çok hoşuma gidiyordu hala da öyle.ilk aylar ilk sene çok kullanışlı fakat iki yaşından sonra çok kaba özellikle bir mağazaya falan girince rahat olmuyordu.2 yaşında hafif daha küçük olanlar baston puset aldım.mothercare markanın çok memnun kaldım.çok rahat.şimdi ikinci kızım geliyor Rabbim izin verirse. travel sistemli olanı tekrar kullanırz. benim gibi heves ediyorsan içinde kalmasın al.yok hayır heves değil hangisi daha kullanış bakımından bakıyorsan.hafif olanlardan yatış pozisyanı olanlardan macleren chicco tarzı artı oto koltuğu al derim.

canım travel sistem çok daha kullanışılı ve şık duruyor.normal bebek arabası aldım,pişman oldum.şimdi birinde tarvel sistem görünce imreniyorum...

X