mutfak halısı

hxuxrmxuxz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
149
1
48
Arkadaşlar, mutfak ve antre halısı hakkında yorum ve fikirlere ihtiyacım var.Resim eklemeye çalıştım ama malisef başaramadım ama albüm bölümüne ekleyebildim, oradan bakabilirsiniz. İlk sorum mutfak ve antreye aynı halıdan düşünüyorum çünkü mutfak antrenin tam karşısında antreden bakınca mutfak görünüyor.Bu fikir nasıl,sizin fikirleriniz ne yönde olur? İkinci sorum beğendiğim halı nasıl yada sizin daha da güzel önerebileceğiniz halılar var mı? Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

ben mutfağa halı dşünmüyorum temzilenmesi daha pratik bişi olsun die klim düşündüm ama oda toplanır die vazgectim simdi ise kaydırmaz halılar var 30 derecede makinede bile yıkanıo apex halıda var int sitesinden bakabirsin ama halı alcam diosanda saray halı al derim.Albüme baktım krem halı sanırım model hos ama acık rank mutfakta zor olmaz mı?

Osge, evet kilim yada makineye girip yıkanan halılar kullanışlı ve pratik olabilir ama sizinde dediğiniz gibi hem kayıyor olması hemde gösterişinin diğer tür halılara göre daha zayıf kalması nedeniyle ben böyle bir halı düşünmüştüm. Halıyı beğenmene sevindim fikirlerin içinde çok sağolasın.

Kizlar, bende hali veya yolluk sermek istemedim...dolayisiyla bu yuvarlak alternatifleri buldum IKEA´da ve renk katsin diye seriverdim..bayanssulusmile Fiyat tane basina 7,95 TL.

dsc02551ys.jpg

:nazar:

Son düzenleme:
güzelmiş canım güle güle kullan klımda olsun bende yuvarlak yolluk türü bişi düşünüyodum ikea gidince bakarım

Hoscakal, mutfağın yuvarlak halılarla çok hoş görünüyor. Benim mutfağım bayağı geniş o yüzden halı düşünüyorum. Büyüğü 10 küçüğü 5 yaşında iki tanede oğlum var birazda bu yüzden.

bence şu kaşmirin tüylü halıları süper.hiç leke tutmuyo normalde su damlasa leke olurdu.ben kakayo döktüm beyaz halı düşünün elektrik süpürgesiyle çektirdim hiçbişi kalmadı

bence şu kaşmirin tüylü halıları süper.hiç leke tutmuyo normalde su damlasa leke olurdu.ben kakayo döktüm beyaz halı düşünün elektrik süpürgesiyle çektirdim hiçbişi kalmadı

Allahalalah ilginçbilmiyorumkismilekaşmiri tüylü tüysüz kimse tavsiye etmiyo ama...şikayetim varda en çok şikayet alan halı markası:sm_confused:kafamçokkarıştı

canım ben 3 hafta önce royalin natura serisinden antre ve mutfağa takım olarak aldım çok memnunum.leke tutmuyor mutfağa 150*230 boyutunda halı antrede aynısının yollukları çok kullanışlı royalin sitesinden bakabilirsin 2753a natura serisi resim ekleyemiyorum maalesef .kolay gelsin:KK3:

X