Kent hastanesi-bu cuma doğuruyorum

FONDILYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2009
202
0
arkadaşlar slm.. bu cuma kent hastanesinde hayırlısıyla bebişimi kucağıma alıcam.. doktorum mitra özdemir. sezeryan doğum olucak.. kent te doğum yapanlar.. planlayanlar.. lütfen tecrübelerinizi paylaşın..
sevgiler..:CüvCüv:

canım ben de kentte doğurdum...memnunum...benim bebeğim erken geldiği için orayı tercih ettik..yenidoğanı var diye..özellikle yenidoğan dr u cengiz öztürk çok iyi bi dr...ben hala aylık kontrollerine oraya götürüyorum oğlumu..sanada hayırlı ve kolay doğum diliyorum...

hayırlı ve kolay doğumlar olsun canım ne güzel sen kavuşuyosun bebeşine darısı bizim başımıza

çok teşekkürler yorumlar için arkadaşlar.. Darısı hayırlısıyla senn başına yeldacinar35..
bu arada heyecan dorukta:bbo:
sevgiler

Umarım Doğum sonrası tecrubelerını de bizimle paylaşırsın. Bende Mayıs sonu Haziran başı, Allahın izniyle ya Kentte ya da Çınarlı da doğurmayı düşünüyorum henüz bir karar veremedik.

Hastane tercihiniz çok iyi. Beş ay önce arkadaşım doğum yaptı. Ziyarete gittiğimde temiz, nezih bir ortam sizi karşılıyor. Birde tam teşekküllü bir hastane olması çok önemli. Allah kurtarsın. Benim evime uzak olduğu için tercih etmedim. Her şey gönlünüzce olsun. Keşke benimde zamanım gelmiş olsaydı da cuma gününe doğuma gitseydim. Beklemek sabırsız insanlar için çok zor.

X