isatnbul cerrahi hastanesini tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olan var mı

TABTA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
153
1
canlarım,sizlerin tüp bebekle ilgili deneyimlerinizi okuduğumda hiç istanbul cerrahi hastanesini okumadım.bu klinik hakkında bilgisi olan var mı acaba?başarısı düşük mü acaba hiç araştıran varmı?ben hiç araştırmandan direk oraya gitmiştim ama ilk denemede olmadı.bana bilgi verirmisiniz.hangi klinik ve dr daha iyi.şimdiden çok teşekkürler.öptüm

slm ben istanbulcerrahide tedavi gördüm sami cen giz benm olmadı.sen hangi doktora gittin.benm sunada dıs gebelıkten suphelenıyolar.:KK43:(

hadi ya demek olmadı benim de olmadı ben d eistanbul cerrahi hastanesinde oldu ama olmadı.

merhaba arkadaslar bende ılk denemem de ıstanbul cerrshı yaptırdım olmadı

ben iki yıl önce orta yaptırdım ilk denemdi ve oldu ama 5,5 aylık ikizlerimi rahim ağzı yetmezliğinden kaybettim.. dondurlmuşlarım vardı denedim biyokimyasal oldu..üç ay önce yeniden denedim aynı merkezde yine biyokimyasal oldu..

arkadaslar ilk denemem bu hastanede negatıf sonuclandı ya cok kararsızım burda mı yaptırsam yine bu turlu karar veremıyorum

Merhaba arkadaşlar,

İkinci denemem benim, ilk denemem de tutmuştu 23. haftada bebeklerimi kaybettim Amerikan Hastanesinin azizliğine uğradım desem daha anlamlı olur :KK43:( neyse 2. denememi Şubat ayının başında İstanbul Cerrahi Hastanesinde yaptırdım Dr.um Prof. Bülent BAYSAL ben iki tane 8 hücreli embriyo transferi yaptırdım ve şuan ki sonuç pozitif kısmet olursa 6 Martta ultrasonla kese yada keselerimizi göreceğiz.

benim ilk denemem istanbul cerrahide olmuştu, çok memnun kalmıştım, bana tek embriyo transfer edilmişti, o da tutmadı, ama ekip iyi.

Merhaba arkadaşlar,

İkinci denemem benim, ilk denemem de tutmuştu 23. haftada bebeklerimi kaybettim Amerikan Hastanesinin azizliğine uğradım desem daha anlamlı olur :KK43:( neyse 2. denememi Şubat ayının başında İstanbul Cerrahi Hastanesinde yaptırdım Dr.um Prof. Bülent BAYSAL ben iki tane 8 hücreli embriyo transferi yaptırdım ve şuan ki sonuç pozitif kısmet olursa 6 Martta ultrasonla kese yada keselerimizi göreceğiz.

allahım tamamına erdırsın bende ıkıncı denememı nısan ayında yaptırıcam ınsaah.yumurta rezerv azlıgı var bende bugun incir kurune de basladım bakalım ınsaah bu sefer hersey guzel olur

X