Tüp bebekle hamile kalan arkadaşlar belirtileriniz nelerdi?

nur5555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
397
10
ben transferimin 5. günündeyim.çıldırmak üzereyim.transferden sonra çok kasık ağrısı yaşadım.sürekli tuvalete gitmekten yoruldum.ayağımın altına su torbası koyunca biraz rahatlıyorum.ben üşüttüm herhalde kızlar.her şeyi gebelik belirtisi mi acaba diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim.hamişler siz transferden sonra neler yaşadınız?yazarsanız bu bunalımlı anlarda biraz destek olursunuz benim gibi bekleyenlere.bu arada iki kasığın tam ortasında bir dolgunluk hissi var.sizde de oldu mu?fisfisfis

ayağının altına sıcak su torbası koyma ben öyle duymuştum.birde ne kadar elde olmasada takma belirtiye falan herkesin bambaşka oluyor.bol bol dua et.allah nasip ederinşallah.

sarımelek niye ki?ne zararı varmış ayaklara biliyor musun?karnımma filan koymuyorum sonuçta

tatlım cok kasma kendını dusunme yat ama arada kalk hep yatmanın anlamı yok benım bacaKLARIM COK AGRIMISTI SONRADA GOGUSLERIMDE COK AGRI OLMUSTU

Benimde cok bacaklarim agrimisti bole romatizma gibi bide ben hic adet sancisi cekmem sonlara dogruda adet oluyorum herhalde demistim.Surekli tuvalete gittim bende

canım benim iki trasferim oldu.birisi negatifti birisi pozitifti.ikisinde de adet olacakmışım gibi sancılar vardı.belirti arama bence canım.pozitif sonucu alsan bile gebelik belirtileri çogu kişide 6-7. haftadan sonra ortaya çıkıyo.rabbim hayırlısıyla sağlıkla bebeğinizi size bağışlasın.sağlıcakla kal cnaım svglier...

Kizlar slm.Benim bugün 11. günüm.Subat 4 de test yaptiricam.Ama transferden beri kasik agrilarim vardi.Ama dünden beri agrilarim daha cok adet olacakmisim gibi olmaya basladi.Belki psikolojikte olabilir.Ama korkuyorum biraz.Insallah persembe gününe kadar adet olmam.Idrar testide yapip yanlis sonuc almaktan korkuyorum.Ya negatif cikarsa ve üzülürsem.Kan verdigimdede pozitif cikarda 2 günü stresle geciririm diye düsünüyorum.Ne olur benim icin dua edin,

ya transferden sonra sadece kasık ve karın ağrısı yaşadım. oda çok az. Bu arada sıcak iyi değil. Banyo bile ılık suyla yapın dedi dr.um. Şuan 4 haftalık hamileyim şuabt 12.de kese ve kalp atışını görmeye gidicem. Belirti belli olmuyor. Ben ilkinde çok ağrı çektim negatifti. Bu transferimi dondurulmuşlarla yaptım pozitif ve ağrım az denecek kadar hafifti... bunge bu arada sen şuan idrar testi yapsan hamileysen çıkar. seni strese sokmak istemiyorum ama benim 10.gün çıkmıştı.......

Canim cevabin icin cok sagol.kendimi cok yanliz hissediyordum.Deryahmet senin hamileligin nasil gidiyor,kendini nasil hissediyorsun simdi.Benimde simdiki transferim dondurulmuslar.2Tane transfer yapildi.Suan burada o kadar cok kar varki disari cikip test almaya cesaretim yok. Araba kullanmayada cesaret edemiyorum.Esimde idrar testi yapmami istemedi hayal kirikligi yasarimda eger pozitifse sonuc kötü etkilenir diye.Ondanda is dönüsü test almasini isteyemiyorum.Yani persembeyi bekliyecegim galiba.Tek kanamam olmasinda ben bekleyeyim.Allahim ne olur bizimde bu güzel duyguyu yasamamiza izin ver.Bizde anne olma duygusunu yasalim.Beni yanliz birakmayin ne olur.Deryahmet canim benim allah seni sag saglim yavruna kavustursun insallah.Görüsmek üzere canim.

bungee saol cnm biliyorsun bende dondurulmuşlarla denedim. şuan biraz halsizlik ve hafif bulantılar oluyor iştahımda yok zorla yemek yiyorum....ayın 12.sini iple çekiyorum.inş.keseyi ve miniğimin kalp atışını duyarım..Rabbim herkeze yaşatsın bu duyguyu ilk haberi aldığnızda inanamıyorsunuz bunca seneden sonra.(ben 5 yıl bekledim) Canım senin sonucunuda çok merak ediyorum ama dediğim gibi şuan idrarde yapsam çıakr...ama sen beklemek istiyorsun bekle......Güzel haberlerini bekliyorum....

benim sabahları tıpkı adet sancısı gibi oluyor.bu gün 6. gün bitti.sizce kanda yarın baksam mı kızlar?

bende 4 yıl aradan sonra bu mutluluğu tattım Allah her isteyene nasip eder inşallah,ama hala inanamıyorum nedense bizimde transferimiz 17 ocakta yapılmıştı 20 şubat kontrolüm var bakalım kaçtanesi tutmuş?benim ilk günden beri göğüslerim çok ağırıyo normalde adet dönemimde göğüslerim şişmez ve kasıklarımda çok kramplar oluyordu halada devam ediyor.Herkese bol şans

X