ifsumnadial'ın başarı öyküsü...

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
Merhabalar arkadaslar dayanamadim bende yazmak istedim biseyler.ben cocukkende kizkende aslinda hep balik etliydim 60ile 65 kilo arasindaydim evlendigimde 62 kiloydum 20 yasinda ve dogum kontrol hapinda basladigim daha ilk ay 5 kilo aldim ardindan bir 5 daha böyle böyle 1 sene icinde tam 15 kilo aldim 62 den 77 78lere ulastim ama yinede pek umursamiyordum bebek istedim ve hapi biraktim 1 sene sonra pco oldugumu ögrendikten sonra tedavi icin aldigim haplarda bana 10 kilo aldirdi ve inanilmaz istahim vardi yediklerimi görseniz nerdeyse bir asker ordusunu doyuracak kadar kendimi tutamiyordum yemek yiyordum yarim saat sonra bir okadar daha yani lafin kisasi 88 89 oldum ve esimde birsey demiyordu elbiselerime giremiyordum hic bisey yakismiyodu agliyodum resmen yinede bu bogazi kisamiyordum.ve isin patlak verdigi son nokta esim son zamanlar sürekli göbegimle popomla dalga gecmeye basladi sakayla karisik ama isin icinde bir ciddilik vardi beni üzmemek icin direk söylenemeyen sakalar internette güzel vücudlu kadinlarin resimlerini rastgele bulmus gibi hatun bölye fizigin olsun istemezsin demesiyle benim canima tak etti artik.ve inanilmaz bir kararla 12 aralikta cumartesi günüydü pazartesi baslamak istemedim cünki sali genelde bitiyo diyet:)onunda etkeni oldugunu düsünüyorum.ilk isim kendime bir lahana corbasi hazirlamak oldu beynimi tamamen sartlandirdim zayiflayacagim saat 6 ya kadar ölcülü istedigim herseyi yedim TATLI haric YAGLI haric porsiyonlarimi tamamen kücülttüm tatli tabaginda kasik kasik koydum yemekleri ekmegi günde bir dilim yedim oda kahvaltida bol proteinli besinler tüketiyorum aksam yemeginde ise bol proteinli salata yani bu yumurta beyaziyla kuru fasulye mercimek cesitleri nohut gibi proteinlerle karisik salata ve bir kase lahana corbasi kesinlikle 6dan yarim saat önce yiyorum yemek isim bittiyo.günde 2 3 litre su iciyorum 3 litreye herzaman ulasamiyorum ama icmeye gayret ediyorum en benim icin basit en eglenceli spor YÜZME kizlar yüzme deyip gecmeyin lütfen imkaniniz varsa mutlaka haftada 2 3 kez 1 saat yüzün kurbalama ve kulac atarak tepmolu yoruldugunuzda durarak dinleneceginiz yere yavas yüzün kesinlikle faydasini göreceksiniz hep sarkmalar olmuyo hem heryerinizden kilo veriyosunuz kol bacak bel kalca göbek sirt gögüs cünki yüzerken bütün vücud hareket halinde.neyse iste uzun lafin kisasi 12 araliktan 2009 dan bu yana 10 kilo verdim belki biraz az ama saglikli ve kesin kilo verdigimin farkindayim suan 78 kiloyum ve hedefin yine 62 lere ulasmak kesinlikle AZIM AZIM AZIM ha sunuda söylemek istiyorum canim gercekten cok istediginde ufak kacamaklar yaptim kek yedim ama keki seker yerine balla yaptim börek yedim 1 tane yiceksem yarim yedim 2 tane yiceksem 1 yedim ama tamamen yasaklamadim ac kalmiyorum ac kalarak zayiflama olmuyo ilk baslarda kabizlik cektim birden yeme aliskanligim degisiti icin ama allaha sükür suan yine normale döndü hersey beyinle basliyo PES ETMEK YOK.

Son düzenleme:
CANIM ÖNCELıKLE AZMıNDEN DOLAYI TEBRıK EDıYORUM SENıvereliniortak yazını okuyunca acaba başlığı benmi yazmıştım dedim kendi kendimeama aramızdaki tek fark ben yüzmedim hergün sadece 20 dak.yürüdüm:umursamaz:bende 1.5 ayda 15 kg.verdim benim için muhteşem bir başarıydı :kedi:daha sonra araya bazı sıkıntılar girdi (oğluşum hastalandı ankaraya gitmek zorunda kaldık)orada ben diyeti falan bıraktım ama yinede dikkat etmeye çalıştım elimden geldiğince guclubacismileşimdi ne oldu diye sorarsan +20kilo aldım :çok üzgünüm:yani verdiklerimi fazlasıyla geri aldım:eek:klava:tekrar başladım diyete spora inşallah tekrar o gücü kendimde bulabilirsem yine başarmak istiyorum :eek:lmaz:

Son düzenleme:
canım tebrik ederim doğru soluosun herşey azim den başlayıp bitio sen ne güsel amacına ulaşmana az kalmış yarı yarıya başarmışsın ben de 5 kg fazla var ama bi türlü veremiorum umarım bende veririm hiç diyet yapamıorum ama keten tohumuna başladım o iyi gelio şimdilik bakalım..:kedi:

tebrik ederim,inşallah en kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın bir an önce..böyle kilo verenleri gördükçe benimde kendime güvenim geliyor,başaracağım diye..=)

canım tebrik ederim bende aynı sebeplerden senin kilona çıktım:)) 90ı gördüm kendi kendime diyet yaptım 4 kilo falan verdim ama bırkınca aldım tekrar .... derken diyetisyene gittim 20 aralıkta başladım 86.300 ile şimdi ise 79 kiloyum ortalama 7 kilo verdim hemde herşeyden yiyerek ve kimi zaman kaçamakla:))) ama oldu mutluyum diyetisyenimin ilk hedefi 68 bakalım zayıflayım bebiş yapıcam sonra:))

tebrik ederim canım ben de zayıflama serüvenine girdim ufak bir çabayla 2 kilo verdim geriye kaldı 30 kilo aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 daha yolun başındayım ama azim azim gerçekten kendini diyette olduğuna sartlandırmamak lazım ufak ufak yenilebilir herseyden birde bende yüzmeyi çok istiyorum ama çok kiloluyum (88) yüzmeye gitmeye çekiniyorum mafoldumben

vallahi tebrik ederim seni, bende yaklasik 10 gündür zayiflamaya calisiyorum.42 kg veren bir arkadasi okudum burda ve onun dedigi gibi yapmaya basladim suana kadar 2,4 kg verdim hedefim 65 kg olmak. o 42 kg veren arkas kisacasi herseyden ye ama miktarini miden degil sen belirle, yani beynin belirlesin diyor, ve tabii spor. ben daha spora baslamadim havalar cok soguk. ay banada dua edin diger basladigim diyetler gibi bunu da pes etmek istemiyorum. allah hepimizin yardimcisi olsun.

afferin sana
62 hedefin yani 16 kilo kalmış 2 ayda bu iş tamamdır
bu iradeni hiç bozma
ve lütfen 62 de resim de ekle
takipçin olacağız

arkadaşım tebrik ederim gerçekten çok azimlisin ve başarmışsın..inşallah istediğin sonuca ulaşırsın,ulaşırız...Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar...

canım tebrik ederim bende aynı sebeplerden senin kilona çıktım:)) 90ı gördüm kendi kendime diyet yaptım 4 kilo falan verdim ama bırkınca aldım tekrar .... derken diyetisyene gittim 20 aralıkta başladım 86.300 ile şimdi ise 79 kiloyum ortalama 7 kilo verdim hemde herşeyden yiyerek ve kimi zaman kaçamakla:))) ama oldu mutluyum diyetisyenimin ilk hedefi 68 bakalım zayıflayım bebiş yapıcam sonra:))

tesekkür ederim canim bende aynen dedigin gibi zayiflayayim bebek yapicam:)))))))

CANIM ÖNCELİKLE AZMİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM SENİvereliniortak yazını okuyunca acaba başlığı benmi yazmıştım dedim kendi kendimeama aramızdaki tek fark ben yüzmedim hergün sadece 20 dak.yürüdüm:umursamaz:bende 1.5 ayda 15 kg.verdim benim için muhteşem bir başarıydı :kedi:daha sonra araya bazı sıkıntılar girdi (oğluşum hastalandı ankaraya gitmek zorunda kaldık)orada ben diyeti falan bıraktım ama yinede dikkat etmeye çalıştım elimden geldiğince guclubacismileşimdi ne oldu diye sorarsan +20kilo aldım :çok üzgünüm:yani verdiklerimi fazlasıyla geri aldım:eek:klava:tekrar başladım diyete spora inşallah tekrar o gücü kendimde bulabilirsem yine başarmak istiyorum :eek:lmaz:

tesekkür ederim:)))insallah verirsin en kisa zamanda tekrar kilolarini

canım tebrik ederim doğru soluosun herşey azim den başlayıp bitio sen ne güsel amacına ulaşmana az kalmış yarı yarıya başarmışsın ben de 5 kg fazla var ama bi türlü veremiorum umarım bende veririm hiç diyet yapamıorum ama keten tohumuna başladım o iyi gelio şimdilik bakalım..:kedi:

tesekkür ederim 5 kilo fazla degil istekli oldugun sürece 2 haftani alir

tebrik ederim canım ben de zayıflama serüvenine girdim ufak bir çabayla 2 kilo verdim geriye kaldı 30 kilo aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 daha yolun başındayım ama azim azim gerçekten kendini diyette olduğuna sartlandırmamak lazım ufak ufak yenilebilir herseyden birde bende yüzmeyi çok istiyorum ama çok kiloluyum (88) yüzmeye gitmeye çekiniyorum mafoldumben

tesekkür ediyorum canim bence hic ama hic cekinme ilk baslarda bende cekiniyordum ama yaz aylarinda denize giriyoruz tatil yapiyoruz cekinmiyoruzda spor icin yüzmeye gidincemi cekinicez ayrica zaten herkes güzel olmak icin yapmiyormu o sporu benim gittigim havuzda ben daha hic 90 60 90 görmedim hepsi sisman kilo vermek icin geldikleri kesin cünki kilolular icin en ideal spor yormuyo terletmiyo tam aksine hic anlamadan kalori yakiyosun ve dedigim gibi heryerinden kilo veriyosun.bende hic cekinme kendine güven biraz

vallahi tebrik ederim seni, bende yaklasik 10 gündür zayiflamaya calisiyorum.42 kg veren bir arkadasi okudum burda ve onun dedigi gibi yapmaya basladim suana kadar 2,4 kg verdim hedefim 65 kg olmak. o 42 kg veren arkas kisacasi herseyden ye ama miktarini miden degil sen belirle, yani beynin belirlesin diyor, ve tabii spor. ben daha spora baslamadim havalar cok soguk. ay banada dua edin diger basladigim diyetler gibi bunu da pes etmek istemiyorum. allah hepimizin yardimcisi olsun.

bende seni tebrik ediyorum canim aynen öyle beynin belirsin yediklerini hatta yemekte daha yeni basladiysan bile doymaya basliyorum de doyuyorum de galiba doydum de beynini öyle sartlandirki oda öyle hissettirsin mideye.

afferin sana
62 hedefin yani 16 kilo kalmış 2 ayda bu iş tamamdır
bu iradeni hiç bozma
ve lütfen 62 de resim de ekle
takipçin olacağız

evet canim insallah veririm zaten diyette degilmisim gibi artik öyle alistirdimki kendimi INSALLAH 2 aya kalmaz veririm kilolari yaza kesinlikle incecik girmek istiyorum:))

arkadaşım tebrik ederim gerçekten çok azimlisin ve başarmışsın..inşallah istediğin sonuca ulaşırsın,ulaşırız...Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar...

tesekkür ediyorum canim Insallah hepimiz kilolari verip bize sisman diyenleri catlatiriz orta yerinden.

tebrik ederim,inşallah en kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın bir an önce..böyle kilo verenleri gördükçe benimde kendime güvenim geliyor,başaracağım diye..=)

tesekkür ederim.kesinlikle basarirsin ben basardiysam herkes basarir dedimya yedigimin haddi hesabi yoktu yemek yemegi seviyorum bikere bi okadarda yemek yapmayi seviyorum ama 1 tabakta yesem ayni tat tatli tabagi büyüklügündede yesem ayni tat tatli yesem nolur yemesem olur yemiyorum ölüyomuyum hayiiiiir aksine kendimi daha cok sevmeye basliyorum.hayata dahada güzel bakiyorum kilo verdikce.

arkadaslar hepinize ayri ayri cevap yazmak istedim aranizda unuttuklarim olduysa kusura bakmayin tesekkür ediyorum hepinizede.beni dahada motive ettiniz emin olabilirsiniz.sabirsizlikla 65 62 kilo oldugum öyküyü yazmayi beklicem.

X