Nakış Kurdele Nakışı Havlu...

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

Levrek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
1.329
29
merhaba arkadaşlar daha öncede bahsettiğim havluyu çalıştığım için ancak bitirebildim ve bitirdiğim gibi de buraya eklemek istedim.Bana ilk başladığım sıralarada buradan yardımcı olan herkese özellikle tijeen,kançiçeği,realist ve kalisteye çook teşekkür ederimmm.opuyorumnanaktan

3698.jpg
[/url][/IMG]

3794.jpg
[/url][/IMG]

resimler nasıl olmuş bilmiorum ama silinmiş bu nedenle 3.sayfaya tekrar ekledim bilginize....

Son düzenleme:
ayyy bayıldım.bende yeni yapmaya başladım. bir örtü yaptım. dergiden bakarak.ama seninki harika olmuşşşş. bunu bana gönderseneeee.

ayyy bayıldım.bende yeni yapmaya başladım. bir örtü yaptım. dergiden bakarak.ama seninki harika olmuşşşş. bunu bana gönderseneeee.

bende yeni yapmaya başladım bu benim ilk kurdele nakışı işim ama çok zevkli dimi?:hulya:
beğenmene çok sevindim yaa tabi göndereyim hatta istersen buraya deseni ekliyim

levrekcimmm + kuzencimmm harikaa olmuşş.. kızlar ben bunu yapım aşamasında görmüştümm canlısı daha bi süper.. bitmişinide şimdi burdan gördüm en yakın zamanda çıplak gözle göreceğim.. canımcım ellerine sağlık.. alkisalkisalkis

levrekcimmm + kuzencimmm harikaa olmuşş.. kızlar ben bunu yapım aşamasında görmüştümm canlısı daha bi süper.. bitmişinide şimdi burdan gördüm en yakın zamanda çıplak gözle göreceğim.. canımcım ellerine sağlık.. alkisalkisalkis

ooyyyy saolasıınn kuziiimm gel tabi çıplak gözlede gör kimbilir belki geldiğinde akşam yemeğinde bi dileğin gerçekleşirrrolumunekankayizsmileŞenizŞeniz

levrek canım harika çalışmışsın tebrik ederimmm süperrr
ilk çalışman şimdi bu dimi?
bayıldım doğrusu , desen çiziminide eklersen seviniriz :)

levrek canım harika çalışmışsın tebrik ederimmm süperrr
ilk çalışman şimdi bu dimi?
bayıldım doğrusu , desen çiziminide eklersen seviniriz :)

evet canm ilk çünkü buradan yardımlarınızla başladığımda tabi desen nasıl kumaşa geçirilir bilmediğimden deseni kumaşın 2 tarafına çizmem gerekiodu bir tarafa doğru çizdim ilkel yöntemlerle 2.yanlış çizmişim o nedenle tamamen söktüm fisfisfis

teşekkür ederim beğenmene sevindim tijen ablacımmm
tabi 1-2 güne kalmaz desenide eklerimm opuyorumnanaktan

bende yeni yapmaya başladım bu benim ilk kurdele nakışı işim ama çok zevkli dimi?:hulya:
beğenmene çok sevindim yaa tabi göndereyim hatta istersen buraya deseni ekliyim

çok zevkli gerçekten. valla deseni de eklersen bende yaparım. bekliyorum canım.

kızlar inşallah işinize yarar boyut biraz büyük olduğundan 2'ye katlayarak yapabildim başka yapılabilen bi şekli varsa söleyin onuda yaparım hepimize kolay gelsiinnnnyerimseniben

Son düzenleme:
X