Doğuma Hazırlık Anne bebek fuarı davetiyesini nerden bulurum?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

azalea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
112
1
arkadaşlar 18-21 şubatta istanbul fuar merkezinde anne bebek fuarı var.gelmek istiyorum davetiye nerden bulurum

bende merak ediyorum o fuarı canım ama giriş 10 lira:eek:klava:
valla bence pahalı; ücretsiz olmalı ya bu fuarlar bencenaniknanik

Eğer nakit paranız varsa... Ve bebek alışverişinizi hiç yapmadıysanız kesin gidin derim... Bebek arabası beşik oda takımı oto koltuğu kıyafet battaniye nevresim takımı herşeyi alabilirsiniz...
Ve bırak 10 tlyi herşeyi yarıyarya alırsınız....
Geçen yılbiz teyzemin bebeği için tüm alışverişi orada yaptık...

ashemez , ama mobilya için teslimat yapmıyolarmış diye duydum nasıl eve getirdiniz nasıl yapıyorlar teslimatı

bu arada sağol civcivbebe ama edirnedenim mağazadan alamam.10 lira fazla değilmiş kapıdan alırım bulamazsam

Canım şöyle oldu.. biz son gün gittik.... tüm alışverişimizi yaptık ve eniştemi çağırdık, transporter tarzı bi araba bul gel dedik... Fuar toplanmasına yakın mobilyacı bize yardımcı oldu... Mobilyayoı söktüler parça parça ettiler... Ve arabayla rahatça taşınabilir hale geldi... Daha sonra da teyzemlerin mahallesinden bir mobilyacıya rica ettik odayı kurdu... borcumuz ne deyince de bizim bebek hediyemiz olsun dedi...

canım çok sağol cvpladığın için,ben edirneden gelicem zor işte nakliyat neyse daha hiçbişi bakmadım 15 haftalığım daha da erken bi fikir edinmek için giderim artık

arkadaşlar acaba fiyatlar nasıl gerçekten uygun mu . 1500 -2000 tl lik odalara mı uygun diyosunuz örneğin. çünkü maskoya da çok uygun dediler ama bu fiyatlardan aza bi şey olmuyor bizim kısmetse ikiz olacağı için masrafımız fazla olacak o yüzden uygun mobilya almamız lazım

arkadaşlar acaba fiyatlar nasıl gerçekten uygun mu . 1500 -2000 tl lik odalara mı uygun diyosunuz örneğin. çünkü maskoya da çok uygun dediler ama bu fiyatlardan aza bi şey olmuyor bizim kısmetse ikiz olacağı için masrafımız fazla olacak o yüzden uygun mobilya almamız lazım

Canım ucuzluk göre eli bi kavram...
Ben ucuz derken aynı mobilyanın mağazadaki fiyatından daha ucuz demek istedim...
Fuara genelde ya lüks firmalar prestij için katılıyorlar.... Bu firmaların moblyaları zaten pahalı atıyorum bebek odası takımı 6 milyarsa 4 milyara bağlarsın...
Ya da üretivci firmalar oluyor ortalama fiyatları olan yani kastım oda takımı için fiyatları 200 civarı olan mobiyalar.. Bunları da 1000 ile 1500 arası alabilirsiniz...
ucuz ürün satan firmalar zaten ufak yerler oldukları için fuara katılım masrafı yapmıyorlar ve fuara katılmıyorlar...
Yani fuarda 1000 tl altında bebek odası takımı bulmanız mümkün değil...
Fakat zaten daha ucuz ürünler de sağlık açısından riskli...
Kimyasal içermeyen boyalarla boyanmış olmalı, yatağın ön kısmındaki parmaklıklı kısım asansörlü olmalı ve asansör sistemi üstten değil alttan yani bebeğin ulaşamayacağı bir yerden kilitlenmeli...
Suntalamlar uyun fiyatlı ama kulanım ömürleri kısa.... Mümkünse MDF kaplama yada masif ahşap olmalı..
Ve maalesef bu bebekleriiz için önemli ayrıntılar fiyatları katlıyor....

Bu arada eğer ikiz bebek bekliyorsanız ve bütçeniz kısıtlıysa size koçtaştan 3 kapılı akçaağaç rengnde MDF bir dolap ve ikeadan 2 adet masif akçaağaç rengi beşik ve yine ikeadan aynı renk 3-4 çekmeceli şifonyerlerden almanızı tavsiye edebilirim....
Yapımarketlerden alacağınız stickerlarla da dilediğnizce süsleyebilirsiniz....
Hem daha ekonomik olur. Hem de ucuz diye alacağınız 800-1000tllik odalardan daha sağlıklı....

kızlaaarr bizim davetiyelerimiz geldi hemde ücretsizzemuszemus
eşim bebedor'a mail atmış; bebeğimiz olacak ve fuara gitmek istiyoruz; davetiye rica ediyoruz diye.
3 gün sonra yani bugun geldi davetiyeler..
gitmek isteyen olursa bebek firmalarına mail atıp isteyebilirleraklinialirimsmile

kızlar benim eşimde bugün civcivbebe firmasına uğradı ordan ücretsiz almış davetiyelerimizi....
merakla bekliyorum.....

sadece son günü perakende satış varmış die biliyorum ben bunun hakkında bilgisi olan varmı?

dün ufak bir sipariş yaptım civcivbebe'de siparişin yanında 2 tane davetiye gönderilecektir.
bugün son gün .. davetiye almak için

ben de ayhançocuk a mail attım davetiye rica ettim geçen hafta , davetiye göndermedikleri gibi zahmet edip bi mail bile atmadılar.Hiç değilse gönderemeyiz deselerdi ben de baska yerlere bakardım geç kaldım herhalde artık, ayhançocuk a da fena sinir oldum

X