Ankara'da Doktor Tavsiyesi

selmabebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
23
1
slm arkadaşlar.3 yıllık evliyim ve artık hamiş kalmak istiyorum.ankarada önerebileceğiniz bir doktor varmı ben ankara dışından geleceğim sizin yardımlarınıza ihtiyacım var.zekai tahir burak iyi diyorlar orada önerebileceğiniz bir doktor varmı....

slm arkadaşlar.3 yıllık evliyim ve artık hamiş kalmak istiyorum.ankarada önerebileceğiniz bir doktor varmı ben ankara dışından geleceğim sizin yardımlarınıza ihtiyacım var.zekai tahir burak iyi diyorlar orada önerebileceğiniz bir doktor varmı....

canım benim dr um özelde muayene ediyor ve zekai tahir burak ın dr u aynı zamanda.. kendi sitesi var zaten her türlü bilgiye oradan ulaşabilirsin adı belgin polat..

hımmm anladım peki sen hangi sebebten gitmiştin sorunun çözümünden memnunmusun.bide doktor doç.falan olsa ya da prof.daha iyi olur diyorlar.seninki neydi.hımmm unuttum bide serdar oğuz iyi diye okudum site içinde bilgin varmı?

dışarıda sadece muayene ediyor demi tahliller falan hep hastanede yapılıyor değilmi.ücretleri hakkında bilgi verebilirmisin.

neden bana kimse cevap vermiyor.2 güne kadar yola çıkmayı düşünüyorum kaç gündür araştırıyorum ve henüz sonuç alamadım.lütfen bana en kısa zamanda yardımcı olun...haberlerinizi bekliyorum

ben zekai tahir burak da tayfun güngör e gidiyordum doç. ama çok memnun kaldığım söylenemez..çünkü hastane çok kötü ben özeline gidiyodum ordada çok bişey yapılmıyor zaten..şu anda bilgi hastanesinde selçuk arslana gidiyorum..bende rahim yapışması vardı beni kurtardı.. ankarada gezmediğim dr kalmamıştı..şimdi çok iyiyim..bebek için tedavi oluyorum..henüz hamile kalmadım ama çok güzel gelişmeler oldu..selçuk beyi şiddetle tavsiye ederim süper bir dr ve insan olarakta çok vicdanlı..kesinlikle gideceğimiz dr larda vicdan olmalı maddi manevi çok yıpranıyoruz çünkü....bu arada bende konyadan ankaraya gidiyorum tedavi için.. kaydirigubbakcemile5

ArkadaŞlarrrrrrrrrrrrrrr yarın

(tÜp bebek fıyatlarında ındırım ıstıyoruz )

topıĞınde maıl gÜnÜ lÜtfen topıĞe uĞrayıp hazırlanan dılekÇeyı gereklı yerlere maıl olarak atarmısınız

lÜtfen herkese haber verelım

X