Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu oda rengi seçemiyorum yardım(resimli )

cedyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009
12
0
merhaba ablalarım ben 15 yaşındayım kardeşim ise 8malum ev aldık taşıncaz inşallah odamı hangi renk boyasak diyorum mobilyalarımız ceviz kabuğu rengi lütfen yardım edin çok kararsızım yaa:KK43::sinifsinif::sinifsinif:

kırık beyaz yada krem canım en uygunu o olur biz annemin odasını değiştirdik açık ceviz rengi allta açık sarı vardı kırık beyaz yaptık alttan azıcık sarılar yansıdı ama beyaz yani.çok güzel oldu

canım öncelikle yeni eviniz hayırlı olsun.sositosositobence yeşil güzel gider tabi herkesin zevkine göre değişirkaydirigubbakcemile5

mobilyalar ceviz kabuğuysa kum beji güzel gider
tabi öyle kafadan şu renk bu renk demek doğru olmaz ama
odanın konumu ne kadar ışık aldığı genişliği çok önemli balım
Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin

bence dümdüz boyamayın mesela buradaki kumru rengi ile iki duvarı, kırık beyaz ile diğer iki duvarı boya. kapının denk geldiğ ya da kütüphanenizin falan olduğu daha az gözüken duvarları açık renk yapabilirsin. eğer böyle bir imkanın yoksa tüm duvarlar için daha canlı bir renk seçmelisin çünkü yaşınız çok küçük ve odanızın cıvıl cıvıl olması lazım, bu konu da yeşil mor turuncu gibi renklerin tonlarını değerlendirebilirsin.

bu arada duvar kağıdı düşünmez misin?

Son düzenleme:
Ben olsam uçuk pembe-bej renklerinde duvar kağıdı yaptırırdım,nefis olurdu.

benımde mobılyalarım senınkı gıbı cevız kabugu kahveye yakın ama odamın duvarlara toz pembe yatak ortumde pembee halımda kremm veee cok ıc acıcı duruyor

canım bizim de vitrin yemek masası falan ceviz kabuğu renginde o yüzden bademi boyattık.ama benim odamın üst kısmı lila alt kısmı mor ortada lilalı morlu bordür var hem de mobilyalarım kırmızı.bence genç odası dediğin cıvıl cıvıl olmalı ilerde zaten klasik renkleri kullanıcaksın.benim fikrim mor yeşil turuncu gibi renklere boyatmalısın kaydirigubbakcemile2

merhaba ablalarım ben 15 yaşındayım kardeşim ise 8malum ev aldık taşıncaz inşallah odamı hangi renk boyasak diyorum mobilyalarımız ceviz kabuğu rengi lütfen yardım edin çok kararsızım yaa:KK43::sinifsinif::sinifsinif:

odanızı kesinlikle açık renklerde boyamalısınız bu odanızı daha geniş ve ferah gösterecek

X