Saç Rengi ve Saç Boyama röfleli saçlar üstüne sarı ışıltı olacak fakat koyu olmayacak hangi kahve sizce??

esrabircan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
37
0
arkadaşlar usandım artık röfleli saçımın üstüne hangi kahverengi olur araştırmaktan :KK43:( bi kaç renk buldum loreal castin cikolata karamel çok güzel ama röfleli saça olurmu,lorealin bal kahveside var başka hangi kahveler olabilir koyu olmayacak ve sarı ışıltılar olacak sizce hangisi lütfen yardım edinde artık saçımı uygun bi renge boyayım..

Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim, uzun zamandır takip ediyodum sizi, fikirleriniz çok önemli benim için. Sorum şu: ben röfle yaptıralı 1 ay oldu diplerim geldi çok belli oluyo, rengi koyu kahve acaba küllü sarıya nasıl çevirebilirim. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi??????*

canım ışıltılı kahve koyu bir renk diil. 7.77 numarası. kumralın 7.0 olduğunu düşünürsek kumralda açık bir renk

mrb canım yazın yaptığımı söleyim röfle vardı bendee tek renk olsun dedimm onun için boyadım ancakk saç çok olunca bendee neva coların açık kumral küllü içinede açık platin sarısı külsüzünden koydumm boyadımm ilk başta koyu gibi geldii amaa bi aya kalmadıı okadar hoş oldukii bal köpüğü renk ve arada röflelerin ışıltısıda çıktı turuncluk filanda olmadı herkeste çok begendii şimdii dipler çıktıı bende genee aldımm boyacam inşş aynıı na yakın tutar kolay gelsinnn ....

mrb canım yazın yaptığımı söleyim röfle vardı bendee tek renk olsun dedimm onun için boyadım ancakk saç çok olunca bendee neva coların açık kumral küllü içinede açık platin sarısı külsüzünden koydumm boyadımm ilk başta koyu gibi geldii amaa bi aya kalmadıı okadar hoş oldukii bal köpüğü renk ve arada röflelerin ışıltısıda çıktı turuncluk filanda olmadı herkeste çok begendii şimdii dipler çıktıı bende genee aldımm boyacam inşş aynıı na yakın tutar kolay gelsinnn ....

gündüz sos canım saçını çok merak ettim ya fotografın varsa bi gösterebilirmisin lütfen...

bide gündüz sos açık platin sarısı hangi markanın var neva colorda varmı.,ben bide iki boyayı katıp yapmayı bilmiyorum bide bunu anlatırsan sevinirim iyi olursa bende senin gibi iki boyayı katıp denerimm...

canım şimdi ttaildeyim yanımda göndercek bi resim yok ama şunu söleybilirm lorailin bal köpüğü varya resim olarak ona bakk onun ki arad ışıtılı çıkmış zaten fotoo ona denk geliyo ama dediğim gibi bunun için bi ay gibi bi süre geçmesi gerekiyoo şimdi açıkcasıı bende aldım boya çok açık kumral ve doğal klüü platin karıştırıp boyayacam onun fotosunu göndermeye çalışıırm

lorealin bal köpügü saç rengi çok güzel çok begendim.saçının fotosunu sabırsızlıkla bekleecem :)))

tamam canımhafta sonuu bi aksilik olmazsa gönderirim evime gececemm ondan önce göndermeyii denerim

gündüzsos,sana zahmet bide saçboyalarının numalarını yazarsan sevinirim..çok acık kumral 9.1 fakat açık platin sarısının ne olduğunu bulamadım numarası falan varmı

kuaförlerden ağzım yandığı için artık gitmiyorumm yazın evdeyim dışarı çıkmıyorum dedimm bişey olmaz deyip denedim kumral açıkta olsa gene benim için koyu kalıyodu onu bi iki ton daha açık ama sarı olmasını istemiiyordum onun için bi deneyim dedimm ve gercekten ilk yaptığımda açık kumrall olduu biraz yeşillik var gibi geldi bana ama sonradan o akınca herkess çok beğenmeye onun gene aynısını yapacamm ve boya olarak nevacoloru kullanıyomm bilmiyom ama zarar vermiyoo diğerlerinden de farkı yok ucuzda zaten

10.01 doğal küllü lumral diğeri 9. çok açık kumrall sana tavsiyem küllü ve normalii karıştırısan daha ii oluyo ne kızıılık nede yeşiiilik oluyoo

X