pendik şifa, pendik özkan hastanesi, pendik hospital, nene hatun hakkında...ACİL!!

funda83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
7
0
arkadaşlar açıklayıcı olamadım başlıkta sanırım. şimdi olmuştur umarım...
lütfen bu hastaneler hakkindaki bildiklerinizi hangi doktora gittiğinizi paylaşırmısınız.
artık bir doktora gitmem lazım... lütfen..:Saruboceq: şimdiden teşekkürler

pendik şifa hastanesinde soner beyi kesinlikle tavsiye etmiyorum:eek:lmaz:
diğer hastane ve doktorlar konusunda bir bilgim yok, sağlıklar dilerimopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım. mesajıma bir tek sen cevap verdin. allah razı olsun. tavsiyene uyacağım. sağlıkla kal.

ben pendik şifada ferda hanıma gidiyorum
şuan hamileliğimin 9. ayı ondan çok memnunum tavsiye ederim

Pendik şifa hastanesinde Soner bey takip etti ve doğumum orada olsu sezeryanla.
pembehera sen neden memnun kalmamıştın soner beyden?

pendikte oturuyorum bu hastanelerin hepsi çok yakın bana hiçbirine güvenemedim.dragos şifada tahir tosyalı yaptırdı doğumumu çok memnun kaldım..
görümcem yeni doğum yaptı özkan hastanesinde.memnun kaldı.ama doktorun adını unuttum

Merhaba Ben yeni açılan Pendik Bölge hastanesine gidiyorum. Doktorum Banu Ergül. Kısmetse Haziran gibi sezeryan olacağım ama doktor ve hastane hakkında referans bulamadım. Hastane çok temiz fiyatları da SSK lıya çok uygun.

merhaba ben ilk gebeliğimde pendik hospital e gittim, kürtajımı da orda oldum. ama pek beğenmedim. bidaha hamile kalırsam inşallah başka hastaneler deneyeceğim.

canım nene hatun hastanesinde dr hale kayıranı önerebilirim sana ben kürtajımıda doğumumuda orda yaptım gayet memnunum :):):)

Bende nene hatuna gidiyordum eltimle aynı yapacağımız için pahalıya geldi fiyatı pendik hospitala geçicem 31 haftalık hamileyim 150lira normal 290 sezeryan ve akrabalarımın çoğu orda yapmışmemnun kalmışlar ayşe gençalp yanlış hatırlamıosam bende ona gidicem

arkadaşlar ben 29 haftalık hamileyim
doktorumdan çok memnundum özkan hastanesinde şükran hanım
ama bu hafta kontorle gittim ve gebzeye gideceğini söyledi
zorunlu olarak hastane değiştircem
nene hatun düşünüodum ama çok kötü yorumlar var bilmiorum ne yapacağımı:KK43:

Selam bende pendik şifa da Soner Beye gidiyordum çok memnun kaldım.Yüksek tansiyondan dolayı spinal anestezi ile sezeryan oldum.çok iyi geçti tavsiye ederim.Özellikle sezeryan olacaklara spinali tavsiye ediyorum ayılma derdi yok.bebeğinizi hemen görebiliyorsunuz çok güzel bir duygu acı da yok

mrb canım bnede gebzedeyim nen hatuna hilal bayrama gidiyorum memnunum ama hem kalabalık hem ulaşmak mümkün değil şükran hanım gebzeye gidecek demişsin hangi hastaneye biliyormusun yardımcı olsan bana burda bi doktora gitmem daha doğru galiba memnunsan tavsiye ediyosan bende bi gitmek isterim

aslında nene hatun iyi doktorumda iyi ama dedimya tele ulaşmak mümkün olmuyor ama çok ilgili ne sorsan cvp veriyorlar yarım saat ilgileniyor senle doğum ücretleri normal tek kişilk oda 350çift kişilk 270 sezeryan tek kişilk oda istersen 550 2 kişilik odada ise 440 temiz bi hastane galiba bırakmaya cesaret edemiyorumda ne biliyim kafam çok karışık

mrb canım bnede gebzedeyim nen hatuna hilal bayrama gidiyorum memnunum ama hem kalabalık hem ulaşmak mümkün değil şükran hanım gebzeye gidecek demişsin hangi hastaneye biliyormusun yardımcı olsan bana burda bi doktora gitmem daha doğru galiba memnunsan tavsiye ediyosan bende bi gitmek isterim

canım çayırovada boğaziçi tıp merkezine gidiorum dedi bana
geçmiş olması lazım oraya sen bi ara sor istersen
adı şükran türk
ben çok aşırı derecede memnundum yıkıldım resmen gideceğini öğrendiğimde
çok samimi bi doktor

medical park çok pahalı oraya gideceğime bi tıp fakültesinde düzgün bi profa vermey tercih ederim o parayı en azından bilgili olduğundan emin olursun ne bileyim tabi verecek bütçem olsa şuan normal nene hatuna devam etmem daha doğru galiba çünkü çayırovadaki hastanede yeni doğan yoğunbakım ünitesi yok kocaman bi eksik bence

arkadaşlar bir sağlıkçı olarak nene hatunu tavsiye etmem. bir arkadaşım hemşire olarak orada kadın doğum servisinde çalışıyordu. gerçekten çok yoğun,sirkülasyon çok fazla..doktorlar doğru dürüst ilgilenemiyor ve hasta sayısı fazla olduğu için ( ki bunda fiyatın çok önemi var) sezeryan olan hastaları imza karşılığında 2 gün içerisinde eve gönderiyorlar ve kanamalı olarak geri gelen birçok hasta var. benim tavsiyem oraya gitmeyin...

X