negatif sonuçtan sonra kaç gün içinde regl oldunuz?

badenur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
1.372
73
arkadaşlar merhaba,
tüp bebek denemem negatif sonuçlandı, daha önceki denemelerimde ilaçları keser kesmez adet olurdum, bugün 3. gün hala adet olamadım, bu durum beni rahatsız ediyor, sizde ne zaman başlamıştı? tecrübelerinizi paylaşmanız ricasıyla...

badeciğim 12. gün tahlilinden 3 gün sonra adet oldum. Toplamda transferden sonra 15. gün ediyor ama ben PCO'lu olmama rağmen pek adet gecikmesi olan biri değilimdir. Burada birkaç arkadaştan daha duydum, negatif sonuçtan bir hafta sonra bile adet olmayanlar vardı. Bence moralini bozma, 2-3 gün daha adet görmezsen telefon et doktoruna, belki adet söktürücü ilaç verir.

canım bende 12,gunden 4 gun sonra adet oldum normlade sasmaz ama doktora zaten gıttıgımızde bende sormustum acaba hamılelık olabılırmı dıye ultrasona koymustu daha cozulmmeıssın dedı ılacların etkısıyle gecıkebılır cogu hastalarda boyle olur demıstı hakkatende 4 gun sonra bır oldun sankı dereler oldum canım cok gecerse doktoruna sor gecmıs olsun

canım benim ilaçları kestikten sonra 3 günü geldi ama doktorum 1 haftada sürebilir dedi geçmiş olsun

arkadaşlar cevaplar için hepinize teşekkür ediyorum, allah hepinizin gönlüne göre versin...

ahhh ahhh bilirm o acabalarıı belki bi umutt hastalanmadıkçça belkilerr:KK43:((
bende cuma sonucumu almıştım salı günü hastalanmıştım
cnmm geçmiş olsunn

ben de 2 gün içinde hastalanmıştım ve çok ağrılı olmuştu.belim kopacaktı sanki..

tecrübelerini paylaşıp, destek olan herkese teşekkürler,
sevgilerimle,

X