Askere Mektup Nasıl Yollanır

busrae

<3
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2009
3.334
5
Slm kızlar;

Erkek arkadaşım askerde ona ilk defa mektup yollıcam ama adres kısmına ne yazmam gerekli bilmiyorum bulunduğu yer 'BKM.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI.BALIKESİR MERKEZ' diye geçiyor ama şimdi aynı isim ve soyisimde başka insanlarda olabilir..
Yollıyanlardan yardım bekliyorum bu konuda ne yazmam gerekli ??????:uhm:

erkek arkadaşına taburunu ve bölüğünü sor canım onuda yaz altına
mesela 4. takım 4. bölük **** **** gibi
aynı isim aynı soyisim pek bulunmaz ama yinede tedbir olarak yazabilirsin aklın kalmaz en azından

canım bulundugu bolgenın ısmını ver tam olarak zaten yollarken telefon numarasıda alınıyor bı sorun olacagını sanmıyorum

benım sozlumde askerde ben postaneden gonderıyorum bı sorun olmuyor
ben mesela niğde postanesı olarak yazıyorum nufusunla alıyor sozlum bı sorun cıkmaz

Cnm benimkide böle bişeydi. Ben adresi aynen olduğu gibi yazardım başınada kocaman sevgilimin adını yazardım :KK70: Zaten nizamiyet yeşil zarf göründümü hemen aşkımı çağırırlarmış:d Sen yolla bence bir karışıklık olmaz. ılk mektubunu deneme amaçlı kısa tut baktın sevgilinden müjdeli haber geldi uzun uzun yazar yollarsın. ALLAH KAVUŞTURSUN CANIM.

Saoll canım bide kaç günde teslim olur, 7 Şubat d.günü ozamana kadar ulaşırmıki bugn yada yarın yollasam ??

sevgilin çarşı iznine çıkabiliyor mu canım?
eğer çıkabiliyorsa ptt kargoya veya özel bir kargoya verirsen işin daha sağlam olur biz öyle yatık hep nişanlımla çünkü oraya yolanan mektuplar okunuyo
şahsen ben okunmasını istemediğim için kargoya veriyodum c tesi çıktığında alıyodu nişanlım

bende okunmasını ıstemedegım ıcın komutanın ozel soforu postane adına gonderdım hep kendısı cıkabılıyorsa cıksın alsın
ben aydında oturuyorum o nıgdenın bı koyunde 2 gun sonra gıdıyor o bana gonderdıgınde 2 gunde gelıyor
ama postaneye gıdersen
mektubu kargoyla gonder o zaman hemen gıdıyor dıger turlu 4-5 gunu buluyordu bızım fıyatıda cok ıyı

Ben süpriz olsun istiyorum zaten her akşam görüşüyoruz, mesaj faln çekio geceleri, pek bi önemi yok mektubunn ama anı olsun bize =)

bizde sureklı konusuyoruz canım ama mektub baska bence gonder cok ıyı hatıra olur

Göndericem hazır bekliyo zaten, :) Adres kısmınıda halledersem yollıcam inşallah bugn

bende okunmasını ıstemedegım ıcın komutanın ozel soforu postane adına gonderdım hep kendısı cıkabılıyorsa cıksın alsın
ben aydında oturuyorum o nıgdenın bı koyunde 2 gun sonra gıdıyor o bana gonderdıgınde 2 gunde gelıyor
ama postaneye gıdersen
mektubu kargoyla gonder o zaman hemen gıdıyor dıger turlu 4-5 gunu buluyordu bızım fıyatıda cok ıyı

Aydının neresinden canım, bende aydınlıyım da =)

selam kızlar .Bende bugün gönderdm aşkıma mektp .Ptt kargo ile gönderdim.Bana da adresini vermişti böyle marım eline ulaşır.

canım ben pazartesi 4den sonra yolladım bugün perşembe, daha ulaşmadı eline sanırım yoksa görüştüğümüzde söylerdi.. Beklicem bi kaç gün daha, inşallah eline ulaşır yaa,

X