estetikten sonra burun eti şişmesi

AskAsk

Guru
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
2.449
6
merheba arkadaşlar,
2 ay önce burnumdan estetik oldum ama burun eti yani sağ tarafımdaki (konka) şişdi.
böyle bir sorunla karşılaşan varmı?
şimdiden tşk.

merheba arkadaşlar,
2 ay önce burnumdan estetik oldum ama burun eti yani sağ tarafımdaki (konka) şişdi.
böyle bir sorunla karşılaşan varmı?
şimdiden tşk.

Merhaba vallahi konuyu okuyunca dayanamadım yorum yapmak zorunda hissettim kendimi ama sizi telaşlandırmak istemem en iyisini doktorunuz bilir yinede çünkü ben 2. ameliyatı açtığınız bu konu yüzünden oluyorum.Yani üst sağ kemiğim şişti 8 ay oldu ben olalı ve geçen hafta doktora gittim şişlik değil kemik açılması imiş o yani şiş değil kemik dedi ve tekrar operasyon oluyorum 2 gün sonra malesef daha önce de 1 revizyon olmuştum kıkırdak oynadığı için.Artık kendimi bir estetisyen gibi tüm sorunlarda uzman gibi görüyor hemen hemen her konuda aydınlatacak kadar insanları bilgi birikimim var diye tabir ediyorum estetik olacak kendi arkadaşlarıma.Yine de herkesin sorunu aynısı olacak diye bir kaide yok.Umarım geçici bir durumdur sizinki geçmiş olsun.

Merhaba vallahi konuyu okuyunca dayanamadım yorum yapmak zorunda hissettim kendimi ama sizi telaşlandırmak istemem en iyisini doktorunuz bilir yinede çünkü ben 2. ameliyatı açtığınız bu konu yüzünden oluyorum.Yani üst sağ kemiğim şişti 8 ay oldu ben olalı ve geçen hafta doktora gittim şişlik değil kemik açılması imiş o yani şiş değil kemik dedi ve tekrar operasyon oluyorum 2 gün sonra malesef daha önce de 1 revizyon olmuştum kıkırdak oynadığı için.Artık kendimi bir estetisyen gibi tüm sorunlarda uzman gibi görüyor hemen hemen her konuda aydınlatacak kadar insanları bilgi birikimim var diye tabir ediyorum estetik olacak kendi arkadaşlarıma.Yine de herkesin sorunu aynısı olacak diye bir kaide yok.Umarım geçici bir durumdur sizinki geçmiş olsun.

cnm peki ne gibi rahatsızlık vardı burnunda nasıl anladın kemik açılması olduğunu doktor söylemeden yani benim de sağ kemik hafşf çıkıntılı ve çıtırdıyorda

bu burun ameliyatlarında hep mi sorun oluyo arkadaşlar bende olmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum yaaaaaaaa

bu burun ameliyatlarında hep mi sorun oluyo arkadaşlar bende olmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum yaaaaaaaa

yok cnm sorun olmaz genelde korkmana gerek yok bende çok korkardım şimdi iyiki olmuşum diyorum bende bir çıtırdama var ama benden kaynaklı hatadan olabilir cnm hem ben deviasyonda oldum estetikle alakası yok bu durumun

Böyle bir problem nede kaynaklanıyor yapmamız ya da yapmamamız gereken şeyler varmı? Umarım en yakın zamanda iyileşirsiniz Geçmiş olsun

cnm peki ne gibi rahatsızlık vardı burnunda nasıl anladın kemik açılması olduğunu doktor söylemeden yani benim de sağ kemik hafşf çıkıntılı ve çıtırdıyorda

Canım öncelikle lütfen telaş yapmadan okuyun yorumlarımı yani ben 3 kez işlem gördüm diye herkes anlattığım şeyleri okurken aaa bende de şu oluyo bu oluyor diye sakın endişeye kapılmasın dediğim gibi en iyisini doktorlarımız bilir.

Şöyle anlatayım benim ilk 3 ay hiçbir sorunum yok aksine harika bir burun ortaya çıkmıştı sonradan kıkırdak kısmında çıkıntı oluştu revizyon oldum ve 8 ay geçti şimdide sağ tarafta şişlik var ben ödem sanıyorum meğersem kemik açılması olmuş ve sonuç salı günü ameliyat.Yani demek istediğim şu herhangi bir sorun olmaksızın kendiliğinden gelişiyor olaylar özellikle de tam oturdu ödemler gitti derken.Yani ilk 3 ay herşey harika derken 8 ayın sonunda bende herşey yaşandı.Ne bir darbe aldım ne hor kullandım burnumu soğuk ve sıcağa çok dikkat ettim.Dediğim gibi bünyesel bir şey o nedenle bekleyip göreceğiz hepimiz aylar geçmesi gerekiyor.Çıtırdamasını sorun etme bende de oluyor bazen sanırım kemik kaynıyor o normal.

Böyle bir problem nede kaynaklanıyor yapmamız ya da yapmamamız gereken şeyler varmı? Umarım en yakın zamanda iyileşirsiniz Geçmiş olsun

Teşekkür ediyorum.Arkadaşlar şu var burun ameliyatından sonra yapmamız gereken tek şey burunu darbelerden korumak başka hiçbir şey yapamayız.Ne yapabilirzki sadece masaj ise masaj yok ise onuda yapamıyoruz.O nedenle ben ki burnumu 8 aydır hiçbir şekilde darbesiz,sıcaktan-soğuktan esirgeyerek bu noktaya geldim demekki yapabileceğimiz tek şey sabırla beklemek ve olacak birşey varsa oluyor malesef.Ufak tefek sorunları kafanıza takıp büyütmeyin benim dışarıdan çok belli olmasa inanın asla tekrar olmayı istemezdim psikolojim bozuldu resmen ya şu salı günü geçse de rahatlasam.

Teşekkür ediyorum.Arkadaşlar şu var burun ameliyatından sonra yapmamız gereken tek şey burunu darbelerden korumak başka hiçbir şey yapamayız.Ne yapabilirzki sadece masaj ise masaj yok ise onuda yapamıyoruz.O nedenle ben ki burnumu 8 aydır hiçbir şekilde darbesiz,sıcaktan-soğuktan esirgeyerek bu noktaya geldim demekki yapabileceğimiz tek şey sabırla beklemek ve olacak birşey varsa oluyor malesef.Ufak tefek sorunları kafanıza takıp büyütmeyin benim dışarıdan çok belli olmasa inanın asla tekrar olmayı istemezdim psikolojim bozuldu resmen ya şu salı günü geçse de rahatlasam.

senın ıcın hersey yolunda gıder umarım

ya kizlar sorunsuz burunlara cok ozeniyorum gercekten...
herkeste mi sorun olur yahu...
benim de ilk zamanlar sorunum yoktu ama sonradan isin rengi degisti biraz...

geçmiş olsun.inşallah istediğin gibi olur ameliyatın.dr.un kimdi acaba.

ya kizlar sorunsuz burunlara cok ozeniyorum gercekten...
herkeste mi sorun olur yahu...
benim de ilk zamanlar sorunum yoktu ama sonradan isin rengi degisti biraz...

ne gibi sorunların çıktı acaba.

çok korkuyorum benim revizyona ihtiyacım olursa die bi kere cesaret etmek bile zor

1,5 aydır hala şiş burun ucum kocaman ve 2.bir ameliyatı doktor düşünüyorum dedi açıkça ama ben düşünmüyorum kızlar bekleyelim bi 6 ay sonrasında ne çıkcak bakalım sonrada 2. bi operasyona gerek kalmaz inşallah bisürü sorunsuz olan arkadaşım var ya neden böyle yaaaaa...............:KK59:

ne gibi sorunların çıktı acaba.[/QUOTE]

suan bir sey soylemek istemiyorum cunku ''Ufuk Beyin hastasinda su sorunlar yasanmis uzak duralim, o da kotu cikti'' vs gibi konusmalara girilebiliyor. doktorlarin aninda adi lekeleniyor.
ama forumdan gordugumuz kadariyla her doktorun kendisinden memnun olan hastalari da var memnun olmayan hastalari da...
yani su doktor kusursuz burun yapiyor gibi bir sey soylemek ne kadar dogru bilemiyorum...
Turkiye'de olmadigim icin doktorumla gorusemiyorum net bir sey de soyleyemem zaten.

ne gibi sorunların çıktı acaba.

suan bir sey soylemek istemiyorum cunku ''Ufuk Beyin hastasinda su sorunlar yasanmis uzak duralim, o da kotu cikti'' vs gibi konusmalara girilebiliyor. doktorlarin aninda adi lekeleniyor.
ama forumdan gordugumuz kadariyla her doktorun kendisinden memnun olan hastalari da var memnun olmayan hastalari da...
yani su doktor kusursuz burun yapiyor gibi bir sey soylemek ne kadar dogru bilemiyorum...
Turkiye'de olmadigim icin doktorumla gorusemiyorum net bir sey de soyleyemem zaten.[/QUOTE]

doğru söylüyosun bu açıdan..

bende ameliyat olduğumda burnum şişti.hatta önden bakıldığında yamukluk vardı.üsten dokunduğumda kemık çıkıntısıda vardı.masaj yaparken ağlardım acısından.ama yılmadan ağlaya ağlaya acıya acıya burnum masaj yaptım.aradan 1 sene geçtı şimdi saydığım sorunlarımın hiç biri kalmadı allaha şükürler olsun.sadece sabır ve dokdorunuzun dedıklerını uygulamak gerektiğine inanıyorum.

Turkiye'de olmadigim icin doktorumla gorusemiyorum net bir sey de soyleyemem zaten.

doğru söylüyosun bu açıdan..[/QUOTE]

sagol tatlim

canim benimde sol tarafimda elime sertlik geliyo kemik o bence ayni yerin solu göcuyo seninde mi oyle korktum cok simdi

X