Transfer sonrası sonuç bekleyenler

23SM

o şimdi HAMİLE
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
320
1
43
benim 30 ocak 2010 da transferim oldu. 11 şubatta test yaptırıcam. beklemedeyim.

sizler ne zaman test yapacaksınız?

anne adayı............................................. ........transfer tarihi............................................ ..............test tarihi............................................ ..sonuç

nevin_.....................................................................1 ocak.................................................................12 ocak....................................................... :sm_cool: :CüvCüv:

sibel12........................................... ......................23 ocak.............................................. ....................5 şubat............................................. ........ :sm_cool: :CüvCüv:

chem.............................................. ......................?........................... ...............................................5 şubat............................................. .......... :sm_cool: :CüvCüv:

nur5555........................................... .....................27 ocak.............................................. ...................8 şubat............................................. ......... :sm_cool: :CüvCüv:

anivehani......................................... ........................?......................... ..............................................10 şubat............................................. ......... :sm_cool: :CüvCüv:

nurtopu ..................................................... ...........30 ocak.............................................. ...................10 şubat............................................. ......... :sm_cool: :CüvCüv:

23 SM................................................ .................. 30 ocak.............................................. .................11 şubat............................................. .......... :sm_cool: :CüvCüv:

Banaoi............................................ ......................30 ocak.............................................. ..................11 şubat............................................. ......... :sm_cool: :CüvCüv:

ceren77........................................... .......................31 ocak.............................................. ................12 şubat............................................. ........... :sm_cool: :CüvCüv:

annedir........................................... ........................?......................... ..............................................12 şubat............................................. .......... :sm_cool: :CüvCüv:

pperfinya......................................... .......................3 şubat............................................. .................14 şubat............................................. ........... :sm_cool: :CüvCüv:

eda2307........................................... .....................3 şubat............................................. ...................14 şubat................................................ .......... :sm_cool: :CüvCüv:

cemre18........................................... ....................2 şubat......................................... .... ...................15 şubat......................................... ................. :sm_cool: :CüvCüv:

eminenisa......................................... ....................3 şubat......................................... .... ...................15 şubat......................................... .... ........... :sm_cool: :CüvCüv:

mrmege............................................ ....................4şubat........................ .........................................16şubat.. .................................................. .......:sm_cool: :CüvCüv:

buhar............................................. .......................4şubat..................... ............................................16şubat................................................. .......... :sm_cool: :CüvCüv:

hanmehtap......................................... ......................? şubat............................................. ...............18 şubat............................................. .............. :sm_cool: :CüvCüv:

utkumm............................................ ....................8 şubat......................................... .... ...................20 şubat......................................... ................. :sm_cool: :CüvCüv:

meybie............................................ ....................8 şubat......................................... .... ...................20 şubat......................................... .... ............... :sm_cool: :CüvCüv:

esrasebahattin.................................... ...................11şubat........................ ........................................23 şubat............................................. ............... :sm_cool: :CüvCüv:

mayras................................................ ...............13şubat......................... .......................................23 şubat......................................... .... ............... :sm_cool: :CüvCüv:

Son düzenleme:
Ben ocagin 21 inde transfer yaptirdim dondurulmuslarimi.Subat 4 de test günüm.Allah hepimizin yardimcisi olsun.

benim transfer de ocak 27 de oldu.ben transferden sonra sürekli kasık ağrısı çektim.fazla yürüyünce de batmalar oluyor.bi de son iki gündür sanki tansiyonum düşer gibi içim geçiyor.ama sancılarım adet sancısı gibi çok canım sıkılıyor.kızlar en zoru bu bekleme safhasıymış.yarın kan versem çıkar mı acaba?

slm kızlar benimde 30 ocakta transfer oldu 12 şubatta test yapıcam allah hapimizin yüzünü güldürür inş.

Transfer 26 ocak
Test günüm 9 subat
Transfer edilen embro sayisi 1.kalite 6 hücreli

ah ınsallah hepımız ıyı sonuclar alırız..kızlar bugun 9.gundu test yaptım kocaman tek cızgı cıktı...cok uzuldum tabıı ama sonra tecrubelı arkadaslarıma sordum 9.gun erken dedıler..bende bıraz rahatladım sımdı 3 subat sabahı gıdıp kanımı verıcem bakalım ne olacak....

anne adayı............................................. ........transfer tarihi............................................ ..............test tarihi............................................ ..sonuç

boniibon.......................................... ......................1 şubat............................................. ...................12 şubat............................................. ............... :Saruboceq:

melisesra......................................... ......................5 şubat............................................. ...............14 şubat............................................. ................. :Saruboceq:

artrit............................................ ...........................5 şubat............................................. ...............14 şubat ...................................................... ...... :Saruboceq:

gitaro............................................ ..........................?....................... ................................................15 şubat................................................ .......... :Saruboceq:

hayat70........................................... .....................6 şubat............................................. ...................18 şubat............................................. .............. :Saruboceq:

saturns............................................... ......................7 şubat............................................. ...............19 şubat............................................. .............. :Saruboceq:

utkumm............................................ ....................8 şubat............................................. ...................20 şubat............................................. ............... :Saruboceq:

meybie............................................ ....................8 şubat............................................. ...................20 şubat............................................. ............... :Saruboceq:

nevaa............................................. .......................9 şubat............................................. ...................22 şubat............................................. ............... :Saruboceq:

krishazel......................................... ......................10 şubat............................................. .................25 şubat............................................. ............... :Saruboceq:

aleyna222......................................... ...................11 şubat............................................. ..................23 şubat............................................. .............. :Saruboceq: :nazar:

bafo.................................................. ...................11 şubat............................................. ..................24 şubat............................................. .............. :Saruboceq:

mayras............................................. ...................13 şubat............................................. ..................25 şubat............................................. .............. :Saruboceq:

yaseminesk26...................................... ................18 şubat............................................. ...................1 mart......................... ...................................... :Saruboceq:

mehsilopi...................................... .......................? şubat............................................. ....................2 mart......................... ...................................... :Saruboceq:

TABTA................................................ .................21şubat............................................. ................... 5 mart......................... ...................................... :Saruboceq:

Son düzenleme:
kızlar benimde 8 şubat 1 tane 4. gün transfer oldu kaç hücreli hiç bilmiyorum beklemek çok zor bugün idrar testi yapmayı düşünüyorum bende ne agrı var ne belirti hiç bir şey yok Allah hepimize nasip etsin inş. ...

benim transfer tarihi 23 ocak.test tarihi 5 şubat. bende yumurtaları perşembe günü toplayıp cumartesi transferini yaptılar biraz erken gibi geldi bana.bakalım hayırlısı.belimde çok ağrı var ve göğüslerim çok şiş.inatla idrar testi yapmıycam.o kadar negatif gördüm ki artık inşallah hamile olduğumu öğrenirsem keyfine bol bol idrar testi yapmak istiyorum.

sevgılı denız
transfer gunumuz aynı ama be yarın gıdıyorum teste ....ınsallah bırbırımızın hayırlı haberlerını alırız......

sevgılı denız
transfer gunumuz aynı ama be yarın gıdıyorum teste ....ınsallah bırbırımızın hayırlı haberlerını alırız......

senin embriyoların kaç taneydi ve kaçıncı gün transferin yapıldı? bende yarın test yaptırsam mı diye geçirdim şimdi içimden.

banada 30 ocak transfer yapıldı.2 tane embriyo.8 hücreliydi.test tarihim 11 şubat.Rabbim hepimizede hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah

esım translokasyon tasıyıcısı bu yuzden PGT yapıldı embrıyolara...9 yumurtam dollenmıstı sonra 3 tanesı cok ıyı bolundu ,onlara bır tane daha katıldı ettı 4 tane embrıyo..bunlar genetık teste gırdıler ve 2 tane saglam bulundu..yanı ıkı tane yerlestırıldı arkadasım...sevgıler

ee belirtisi olan varmı peki
yada değişklik var yazın bakalım :)))

X