Selülit kızlarrr fikir verin lütfennn....

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

nymphe_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
26
0
Slm kızlar coğu bayanda oldugu gbi bndede selülit var. Ancak ben en çok bacak içi kısıman skayetcym:KK43:( bu bacak iç kısmı nasıl yok edilir. ve kesnlkle su selülite ii geliyor dediğiniz fikriniz varsa paylaşırmısınz teşekkürler...:Saruboceq:

Son düzenleme:
ben paylaşmıştım bunu ama kaldırmışlar sanırım anlamadım ne olduğunu.roc 7 days show slimming diye bir krem kullanıyorum bugün 3.gün bende selülit gamze halini almıştı.şeffaf folyoya sarıyorum bacağımı şimdi onu sürünce 50 dakka kalıyorum nasıl yandığını anlatamam bacağımın sabah kalkıyorum selülitlerim biraz daha azalmış.benimde iç bacak sallanır resmen bu krem etkili oldu,sabahlarıda ebru şallıyla pilates yapıyorum toparlanmama yardımcı oluyorsempatiksalakcinni

14-16 arası açık arttırma sitesinde ben 4 lirada kargo verdim mersinden izmire geldi 20 lira gibi bir fiayata gelmiş oluyor.bana çok uygun geldi çünkü daha fazla fiyatlar normali şu an yine folyoluyum :)zemuszemus

14-16 arası açık arttırma sitesinde ben 4 lirada kargo verdim mersinden izmire geldi 20 lira gibi bir fiayata gelmiş oluyor.bana çok uygun geldi çünkü daha fazla fiyatlar normali şu an yine folyoluyum :)zemuszemus

hangi açık arttırma sitesinde onu da sorsamopuyorumnanaktan iç bacakta işe yaradı değilmi. ayrıca benim basenlerde debaya selülit var.:gitme:

ay bendeki selüliti geçti canım gamze direk,desemki doğuştan bacaklarım gamzeli yalan olmayacak.iç bacağımda ne yapsam sıkılaşmıyormu ne.valla işe yaradı gittigidiyordan aldım ben bu ürünü satıldığı yer mersin.dikkat edin birde mardin satışı var ama arapça yazı var kremde belliki suriyeden falan girişi.ben usa üretimi olanı aldım kokusu viks gibi bozuk değil.fakat kalıcı değil koku uçuyor 10 dakka sonra

ay bendeki selüliti geçti canım gamze direk,desemki doğuştan bacaklarım gamzeli yalan olmayacak.iç bacağımda ne yapsam sıkılaşmıyormu ne.valla işe yaradı gittigidiyordan aldım ben bu ürünü satıldığı yer mersin.dikkat edin birde mardin satışı var ama arapça yazı var kremde belliki suriyeden falan girişi.ben usa üretimi olanı aldım kokusu viks gibi bozuk değil.fakat kalıcı değil koku uçuyor 10 dakka sonra

teşekkürler canımkaydirigubbakcemile5

X