Piercing, Hızma Hızmadan sonra burnum şişti ne yapabilirim?

AiSsa

Guru
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2010
2
0
:roflol:LÜTFEN YARDIM EDİN!!
Ben burnumu üç gün önce deldirdim hiç acımıyor ama ikici gün burnumun içi şişti ve sağ burun deliğimden zor nefes aliyorum canım aciyor ama değer çünkü ben hızmamı çıkarmak istemiyorum ondan memnunum ama şişmesinden hiç hoşnut değilim lütfen bana yardım edin doktora gitmem gerekiyor galba ama gitmelimiyim? ve küpenin ucu burnumdan dışarı çıkmiyor ,çıkması gerkiyor mu? hiç birşey bilmiyorum lütfen yardım edin çok acil .!!!!

Bence Bir Doktora Git Hicte Normal Birsey Gibi Duyulmuyor... Ben Deldirdigimde Hic Sislik Ve Kizarma Olmamisti. Belki Mikrop Kapmis Olabilir. Git Bence Bir Gorun

:roflol:LÜTFEN YARDIM EDİN!!
Ben burnumu üç gün önce deldirdim hiç acımıyor ama ikici gün burnumun içi şişti ve sağ burun deliğimden zor nefes aliyorum canım aciyor ama değer çünkü ben hızmamı çıkarmak istemiyorum ondan memnunum ama şişmesinden hiç hoşnut değilim lütfen bana yardım edin doktora gitmem gerekiyor galba ama gitmelimiyim? ve küpenin ucu burnumdan dışarı çıkmiyor ,çıkması gerkiyor mu? hiç birşey bilmiyorum lütfen yardım edin çok acil .!!!!

Canim bendede ilk 2gün mü ne bisey olmamisdi sonra siskinlik olmusduve acimasida normal sen genede eczaneden iltapa karsi bisey al..Babama anlatdigimda bana sunu demisti eee güzel olmak kolay degil cekiceksin=)

X