PC'imdeki tesettür kombinasyonları

4. mesajında eklediğin çok güzel. Ama şu bol gelen uzun eteklerin üstüne bence daha kısa bluz-gömlekler giyilmeli, eteği modelini kaptmamak için. Çünkü zaten etek bol, belin biraz altında biten ceket ve gömlekler çok şık duruyo onların üstüne. Bir de hakim yaka bluzlerle şal yerine eşarp kullanılırsa daha güzel olur. Onun dışında çok güzel olmuşlar.

hepsi çok güzel yaa ama bide nerden bulabileceğimizi bilsek, bakması çok güzel giymesi başka güzel olurdu :-)

ayyy çok beğendim valla emeğine sağlık,bence pc me kaydetcem lazım olur bir gün bunlar :)

kiyafetler cok hos ozel bir gun icin giyilebilir ben genelde tesettur magzalarini daha fiyatli buluyorum, kizlar bu tarz kiyafetler genelde sezon sonu indirime giriyor ve gayet uygun fiyatlara alabiliriz monsoon markanin bu tarz kiyafetleri var tavsiye edebilirim.

Bu model esarplarida arap kokenli kadinlar ortuyor kizlar o yuzden bize farkli geliyor. bizim ortunme bicimimizde onlara farkli geliyor, her milletin kendine ozgu ortunme tesettur tarzi var.

Bazilari gunah cikartmak amaciyla tesetturlu bayanlara karisma curretini gosteriyor sanki ona bir faydasi var, herkezin gunahi sevabi kendine kime ne ki ister carsafla dolasir ister cirilciplak. Allahin kimi cennetine alicagi kimi almiyacagi bilinmez. En azindan kapanma cesaretini gostermis olan bayanlarimizi neden bu kadar elestiriyor bazilar anlamiyorum kendilerinde o cesaret bile yok.

çok güzellerde bu konbinleri hayata geçirmek istesek bulabileceğimiz mağazalar varmıki

Kombinler çok güzel ,kendinizde farklı yerlerden alarak oluşturabilirsiniz...Önemli olan uydurmak...İçeriye giyilecek çok hoş kıyafetler varda pardesüler ne yazık tesettür den çıkmış...Çok dar ve kemerliler bu sene diktireceğim sanırım...

bence olmamalısınız.. :umursamaz: çünkü islam dini kadında dikkat çekmemeyi söylergeçtiğin heryerde ardından o cezbeden parfüm kokunu bırakacaksan,renk renk eşarp takıcaksan,kullandığım aksesuarlarla ortalıkta geziceksen ki en önemlisi hatlarını belli eden kıyafetler giyeceksen kapalı olmanın hiçbir anlamı yok!
ben açığım,işim gereği buna mecburum.ama inan bana bir kapalıdan çok daha az dikkat çekiyorum.

verdiğin kombinasyonlar çok dikkat çekici çoook :eek:lmaz:

Tepki almışsınız biraz ama gerçekten çok doğru sözleriniz...Doğru söz müslümanın yitik malı gibidir. ... Yanlışın en tehlisi, doğruya en yakın olan yanlıştır. ...

Şule Yuksel Şenler bir röportajında''Ama beni yaralayan çok üzen, evet bugün iftihar ediyorum, her yer tesettürlülerle dolu ama şuurlu olanları tenzih ediyorum sahnelere çıkıp göbek atan, dışarıda tuhaf kıyafetler giyip gezenler... Hele 'pardesü' denilen şey tamamen ortadan kalktı. Önceden yine tunik giyiliyordu, şimdi o kısala kısala ceket oldu şimdi o da çıktı. Tesettürün içi boşaltılmış. Tesettür 'setr'den geliyor. 'Örtmek' demek. İç kıyafetin üzerine dikkat çekemeyecek bir dış kıyafet. Çok dejenere olmuş durumlar olsa da ona da şükürler olsun. Belki öyle başlayıp daha sonra değişirler. Çünkü insan devreden devreye geçer. Hiç olmazsa kendi koruyor, İslami çevreden sayılıyor. Onlar da lazım. Olmasalar iyi ama... Herkes bir yerden yakalıyor.''

canım bana özel mesaj göndermişsin ama ben ne yaızk ki mesaj sayım 100ü geçmediği için cevap yazamıyormuşum. o nedenle burdan belirteyim istedim...

f.arana .!.:
merhaba öncelikle allah evliliğinizi hayırlı etsin..size bir sorum olacak biraz özel ama cevaplarsanız sevinirim.düğününüzü hidiv kasrında gerçekleştirmişsiniz lne kadarlık ücret ödediğinizi öğrenebilir miyim?

çok teşekkür ederim, sanırım siz de evleneceksiniz Allah tamamına erdirsin inş. ne yazık ki tam ücreti bilmiyorum, eşim bilir ama kişi başı 55 TLlik menüyü seçmiştik sanırım, bir de üstüne indirim yaptırmıştık. 500 kişilikti bizim düğünümüz. ama yemek pahalı değildi, asıl pahalı olan organizasyon şirketiydi, mecburen onların anlaşmalı olduğu firmalarla çalışmak zorundasınız. sadece en basit masa süslemesine 9 veya 12 tl alıyorlardı sanırım kişi başı. 4500 tl sırf en basit masa düzeni. sonra gelin masasına 1000 tl gibi ayrı ayrı istiyorlar. 15000 gibi bi rakam çıkarmışlardı sırf organizasyona. ama yine de hidivi tavsiye ediyorum. hem kır gibi, hem havuz başı. gayet güzel.:nazar:

canım bana özel mesaj göndermişsin ama ben ne yaızk ki mesaj sayım 100ü geçmediği için cevap yazamıyormuşum. o nedenle burdan belirteyim istedim...

çok teşekkür ederim, sanırım siz de evleneceksiniz Allah tamamına erdirsin inş. ne yazık ki tam ücreti bilmiyorum, eşim bilir ama kişi başı 55 TLlik menüyü seçmiştik sanırım, bir de üstüne indirim yaptırmıştık. 500 kişilikti bizim düğünümüz. ama yemek pahalı değildi, asıl pahalı olan organizasyon şirketiydi, mecburen onların anlaşmalı olduğu firmalarla çalışmak zorundasınız. sadece en basit masa süslemesine 9 veya 12 tl alıyorlardı sanırım kişi başı. 4500 tl sırf en basit masa düzeni. sonra gelin masasına 1000 tl gibi ayrı ayrı istiyorlar. 15000 gibi bi rakam çıkarmışlardı sırf organizasyona. ama yine de hidivi tavsiye ediyorum. hem kır gibi, hem havuz başı. gayet güzel.:nazar:

cevap verdiğin için teşekkür ederim.kendim için sormadım:KK43:evet hidiv güzeldir oraya yakın oturuyorum.birgün evlenirsem bende orda evlenmek isterim :))

umarım beğenirsiniz??yerimseniben

merhabalar forma yenı üye oldum gerçekten çok güzeller normalde çok fazla şatafatlı gıysileri tercih etmem ama BUNLAR çok hoş nerden bulabılırız ??? sizde taktır edersınız tesettur lu olarak adam akıllı bulmak zor dahada zorlaşıyo başarılar diliyorum:KK1:

merhabalar forma yenı üye oldum gerçekten çok güzeller normalde çok fazla şatafatlı gıysileri tercih etmem ama BUNLAR çok hoş nerden bulabılırız ??? sizde taktır edersınız tesettur lu olarak adam akıllı bulmak zor dahada zorlaşıyo başarılar diliyorum:KK1:

evet çok zorlaşıyor gerçekten...bu tarz kıyafetler genelde butiklerde bulunuyor.butiklere bakabilirsin...

X