PC'imdeki tesettür kombinasyonları

Hepsi ayri ayri sik ve güzel...peki nereden alabiliriz? Birisi bir bilgi verirse cok sevinirim!

bilmiyorumkismile

attachment.php

burda ki mavi cekete bittim
kombinasyonlar güzelde çiçeğim bunlar kolay bulunabilecek parçalar değil
buna yakın kombinasyonlar yapılabilir oldukça tuzlu olacağı kesin

bu kadar gösterişle bizden ne farkınız kalıyor?
açıklar mısınız..

afedersin ama anlayamadım neden siz biz diye bir ayrıma giriyorsun ya da biz sizden neden farklı olalım ki sen açıklarmısın.güzel giyinip bakımlı olmak yalnızca size mi mahsus.bakımlı ve şık olmak herkesin istediği birşey ve bunu kendi çerçevesi içerisinde gerçekleştirmekte herkes özgürdür.

bence olmamalısınız.. :umursamaz: çünkü islam dini kadında dikkat çekmemeyi söylergeçtiğin heryerde ardından o cezbeden parfüm kokunu bırakacaksan,renk renk eşarp takıcaksan,kullandığım aksesuarlarla ortalıkta geziceksen ki en önemlisi hatlarını belli eden kıyafetler giyeceksen kapalı olmanın hiçbir anlamı yok!
ben açığım,işim gereği buna mecburum.ama inan bana bir kapalıdan çok daha az dikkat çekiyorum.

verdiğin kombinasyonlar çok dikkat çekici çoook :eek:lmaz:

bence olmamalısınız.. :umursamaz: çünkü islam dini kadında dikkat çekmemeyi söylergeçtiğin heryerde ardından o cezbeden parfüm kokunu bırakacaksan,renk renk eşarp takıcaksan,kullandığım aksesuarlarla ortalıkta geziceksen ki en önemlisi hatlarını belli eden kıyafetler giyeceksen kapalı olmanın hiçbir anlamı yok!
ben açığım,işim gereği buna mecburum.ama inan bana bir kapalıdan çok daha az dikkat çekiyorum.

verdiğin kombinasyonlar çok dikkat çekici çoook :eek:lmaz:

dinime söven müslüman olsa bari..
maşşallah her şeyi biliyorsun ama icraatta sıfırsın..
bir çarşaflı görülse ülkemiz bunlar yüzenden ilerliyemiyor denilir..
modern bir kapalı görülse.. aman açıktan ne farkınız var denilir..
herkes kendine baksın. önce kendi kusurlarını kapatsın..

dinime söven müslüman olsa bari..
maşşallah her şeyi biliyorsun ama icraatta sıfırsın..
bir çarşaflı görülse ülkemiz bunlar yüzenden ilerliyemiyor denilir..
modern bir kapalı görülse.. aman açıktan ne farkınız var denilir..
herkes kendine baksın. önce kendi kusurlarını kapatsın..

doğru söze ne denirvereliniortak

yıne sacmalayanlar cıkmış,kımene anlamıyorum arkadas,bende acıgım ama allahla kul arasına girmek sanamı kalmış kı eleştiriyorsun???sen kendını kandırıyorsun daha az dıkkat cektıgını dusunerek,ayrıca kadına sus haram degıl,parfumde göremıyorum ben yada dar dar pantolanlar???benım pc de mı var bozukluk??islamda zorlama yok sende zorlama kendını dogrularında sana kalsın kımse senden fıkır ıstememış gördugum kadarıyla.burda herkezde kuranı elhamdülillah bılıyorkı emırlerını yerıne getırıyor.

kapalı değilim ama çok hoş kombinasyonlar var.boshayallersmile

hmm bunları gördüğümiyi oldu tşkrler tesettürlüler için yazın giyinmek problem ya .bide pantolona eşim izin vermez eteklede terden pişik için altına uzun çamaşır giymek durumu olmasa rahat olcakta önerisi olan varmı acaba

arkadaşlar lütfen yorumlarınızı saygı sınırını aşmayacak şekilde yapın :eek:lmaz:
ikili tartışmalara da girmeyin

arkadaşlar bende böyle bi kombinasyon yaptım umarım beğenirsiniz:1hug:

Eklentiler

• $KK5.jpg
    $KK5.jpg
    5,5 KB · Görüntüleme: 43
arana baska tesettür modelleride koyabilirmiisn ......senden baska kimse koymuyor sanirim.bu sene tesettür giyimdeki modelleri koyarsan cok sevinirim

X