bursada temizlik işi arıyorum.

slm çiğdem sen nnderde oturuosun ..burda sıkıolar temızlık elemanı arıorum ıde yazıosun aramıolar bıle anlamadım gtıı:))))))

merhaba celsa.ben mudanya güzelyalıda oturuyorum.aynen banada görüşelim diye yazdılar.ama arkası gelmedi.bursa hakimiyet iş ilanları diye googleden yaz.ordaki sitelerdenn birinde biri sürekli yardımcı bayan arıyor.teefonunu yazmaz.özlücede belki sana uyar.hoşçakal. inş herşey gönlüne göre olur.

ben düşünüyorum arkadaşlar. özelden msg atmayı denedim beceremedim. yarım gün yada tam gün nekadar? cvp yazarsanız sevinirim.. ben beşevlerde oturuyorum bu arada.

bende arıyorum ama anlamadım fazla arayan yok galıba yardımcııı:gitme:

temizlik işi arıyorum ihtiyacı olan güvenilir aile tercihimdir yaşım 32 her hafta veya ayda bir gele bilirim önemli olan karşılıklı güven aile yapısı sağlam olanlar tercihim

temizlik işi arıyorum ihtiyacı olan güvenilir aile tercihimdir yaşım 32 her hafta veya ayda bir gele bilirim önemli olan karşılıklı güven aile yapısı sağlam olanlar tercihim

bir arkadaşım arıyor her hafta gelmesini istiyor nasıl irtibata geçebiliriz

bana da haftada bir yarım gün gelecek yardımcı bir hanım lazım, çalı mahallesindeyim,ilgilenen arkadaşlardan mesaj bekliyorum..

nse, merhaba haftada bir yarım gün temizlik işi yapacak bayan arıyorum, haram helal bilir temiz bir aileyiz, ev çalıda, ilgilenirsen görüşelim.

Ben yalovadayim bursada oturan annem ve babam 3 aydır köydeydi bu hafta bursaya dönüyorlar onlar dönmeden evin genel temizliği icin uygun bir bayan arıyorum tek seferlik

X