Saç Rengi ve Saç Boyama sarı saçlar kara kaşlar:))

siyah_in_ci

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
109
3
Merhaba cicişler yine benn=)) dün boyamı sormuştum bugünde birkaç sorum var=) kolestonun açık kumral boyasını aldım saçımda röfle vardı zaten biraz daha yakın diye ama saç rengim normaldede açık olmasına rağmen kaşlarım simsiyah:KK43: ve almadıım için birazda kalın röfle yaptırınca kuaför açmıştı ama turuncu gibi oldu bidaha asla açtırmam:KK43: sizce saç boyamla boyasam nasıl olur çok mu kötü durur turuncu olmasınıda istemiorum bi önerisi olan varmıı:KK43:(

ben de de aynı sorun var canım bir kere ben kuaförde boyattım sadece 3 dakika beklettiler boyayı rengi kırıldı. çok da hoş olmuştu. turuncu da olmadı kahve gibi olmuştu. kuaförde boyat bence saç boyasıylada az bekletirsen rengi kırılır belki ama garantisi yok.

kaşlarınızı boyarsanız dökülür kaşsız kalırsınız seneler sonra dövme yaptırırsınız artık kaşınıza
saçınızı koyu kullanın.kaşınız koyuysa saçınzıda koyu olmalı.

ben sesunun tuy sarartıcısını suruyorum bolca sonra 2 dk sonra sılıyorum en son fazla bekletmısım ekleyım ıstersen resmını

iyi olur cnm eklersen bi fikir edinmiş olurum en azından ya belki haklısınız ama kuaförde yine turuncu olursa die gitmek istemiyorum:S

bu canım bak bakalım

Eklentiler

• $DSCN9404.jpg
    $DSCN9404.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 202
merhabalar cennet kokulum
saç rengin tam istediğim gibi. dipleri koyu uçları sarı
eğer bana bi resmini yollarsan çok sevinirim. bir de hangi tonlar acaba.:1hug:

teşekkürler cnm gerçekten çok güzel olmuş ama benim saçım baya sarı olduğu için daha açık bi renk olması lazım o zamanda biraz fazla bekletcez sanırım ayrıca sanada çok yakışmış tekrar teşekkürler=)

siyah ıncı gerek yok okadar acmana ben platın saclada bukadar açıyodum kımın sapsarı saca sapsarı kası var

aslıhans canım benım sacım platının usutne boyandı ondan begendın belkı ucları aktı nosu 5.5 palette

X