Kolay hamile kalabilmek

YusNes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.704
8
arkadaşlar kolay hamile kalabilmek için ne önerirsiniz mesela cinsel ilişkiye ne sıklıkta girmeli pozisyonu veya cinsel ilişkiden sonra yapılması gerekenlerrr.....
:emir_bebek:

merhaba, regle oldugun gunu birinci gun say ve 10 gun ile 16.gun arasi hatta 18e kadar iki gunde bir iliskiye girmeni tavsiye ederim her gun girme cunku spermlerin kaliteli olmasi icin bir gun iliski bir gun bekleme sonra ertesi gun iliski onerir doktorlar. reglenin birinci gununden 10 ile 18 gun arasi yazdim ama ozelikle 12 gun ile 16. gun arasi daha da sansin fazla olabilir. bu gunlerde akintinin arttigini farkedebilirsin en cok akinti oldugun gun ve oncesi en cok sansinin oldugu gundur. spermler 48 saat zaten canli kaliyor icerde.
bence pozisyon seklini falan bosver sen gunlere dikkat et yeter, rahat ol sadece iliskiden hemen sonra ayaga kalkma 20 dakika en az uzan ve banyo yapma birkac saat.
en yakin zamanda mujdeni almak dilegiyle Insallah.

teşekkür ederim inş daha çoookkk fikir veren arkadaş bulurummm...

bende yumurtlama günlerine dikkat ettim hesap yaptım bide ilişkiden sonra burda okumuştum belimin altına yastık koydum bekledim 1 saate yakın kalkmadım içimdende çok dua ettim allahım hayırlısıyla çocuğum olsun diye o ay bebek aşkı düşmüştü içime çok istemiştim bunları yapmıştım o ay da kaldım inşallah sende kolayca kalırsın allah olmayan ve isteyen herkese versin inşallah.

benim de doktorum bel altı yastık koyulmasının kolaylastırdıgını soyledi ve evet kalkmamalıymısız hemen bi saat kadar yatılırsa ii oluyormus. kolay gelsin :)

X