Dereotu ile mucize zayıflama yöntemi

eylul77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
1.322
33
DR İBRAHİM SARAÇOĞLU DEREOTU KÜRÜ
Troid hastaları için çok müjdeli bir haber vermek istiyoruz. Daha doğrusu müjdeyi Dr İbrahim saraçoğlu veriyor. Dereotu tam bir mucizeymiş meğer. Hem Troid hastaları için, hem de zayıflamak isteyenler için ;
Dereotunun mucizevi faydası
TROİD HASTALARI İÇİN DEREOTU KÜRÜ :
Troid’in hızlı ya da az çalışması durumunda dereotu çok etkilidir. 3 ay boyunca bir yemek kaşığı dereotu sabah, öğle, akşam öğünlerden 15 dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarını bırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.
DEREOTU İLE MUCİZE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ ; Dereotu zayıflamak isteyenlerin imdadına yetişecek gibi görünüyor. Üstelik kendinizi çok sıkıntıya sokmadan gayet kolay bir yol ile. Zayıflamak için dereıtunun kullanımı ;
Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusana fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir.

Zaten dereotunu severim..birkaç kilo için yeterli bir yöntem olabilir..
Taze olması gerekir herhalde.sempatiksalakcinni.gerçi aktarlarda kurusu da var ama..:uhm:

bu der5e otunu sade mi yemek lazım nasıl yapacaz ya

Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusana fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir.

Bir hafta önce başladım sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce biraz çiğnedim.. Metabolizmam hızlandı diyebilirim.. :)

aslında gün içinde de yenebilir tatlı isteğine karşı, ben zaten çok yemek yemem derdim tatlı çikolata

Arkadaşlar bende tiroid hastasıyım,dereotunu yiyorum ve çok faydasını gördüm şiddetle tavsiye ederim

dereotu kabak yemeğine konulan otmu???
hani incecik yaprakları var omu ????

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bu dereotu amma faydalıymış
yağı göğüs büyütüyor,yendiği zaman zayıflıyorsun falan:)
ama baştan söyleyim yemesi biraz zor..çok keskin bi tadı var:KK43:

kızlar ben çörekotuyla karıştırdım yağ işini yaa pardon:))
bu arada dereotu kurusu mu yenecek yaşı mı??

X