Erkek İnfertilitesi Kaan Aydos mucizem

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

bnefise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2010
68
8
opuyorumnanaktan:ecrin_bebek: WALLLA ADANA BAŞKENT BIZI KARAMSAR VE UMUTSUZLUGA İTTİ AMA KAAN HOCAYLA YENI BAŞLANGIÇ YAPTIK BAKALIM HAYIRLISI TEDAVI BAŞLADI BOL BOL SPERM BULUNURDA İST BAHÇECİ KLINIGINDE TUP BEBEK YAPTIRMAK KISMET OLUR İNŞ

opuyorumnanaktan:ecrin_bebek: WALLLA ADANA BAŞKENT BIZI KARAMSAR VE UMUTSUZLUGA İTTİ AMA KAAN HOCAYLA YENI BAŞLANGIÇ YAPTIK BAKALIM HAYIRLISI TEDAVI BAŞLADI BOL BOL SPERM BULUNURDA İST BAHÇECİ KLINIGINDE TUP BEBEK YAPTIRMAK KISMET OLUR İNŞ

hadi tedavin hayirli olsun
insallah çikar

ArkadaŞlarrrrrrrrrrrrrrr yarın

(tÜp bebek fıyatlarında ındırım ıstıyoruz )

topıĞınde maıl gÜnÜ lÜtfen topıĞe uĞrayıp hazırlanan dılekÇeyı gereklı yerlere maıl olarak atarmısınız

lÜtfen herkese haber verelım

Arkadaşlar yeni cıkacak olan tüp bebek genelgesi tedavi olacak çiftler icin oldukça sıkıntılı bir durum yaratıyor.aynen kopyalıyorum.
(7) Merkezlerde birden fazla embriyo transfer edilmemesi esastır. Birinci uygulamada yaşa bakılmaksızın tek embriyo, 35 yaş üzerinde ikinci uygulamada iki embriyo, sonraki uygulamalarda ise yaşa bakılmaksızın iki embriyo transfer edilebilir.
8) Merkezlerde, doğacak çocuğun cinsiyetini belirleme amaçlı gonad ve/veya embriyo seçimi ve transferi yapılamaz.
(9)Üremeye yardımcı tedavi teknikleri kullanarak oluşan çoğul gebeliklerde embriyonal ya da fetal redüksiyon yapılamaz. Ancak tıp fakülteleri ve Bakanlığa bağlı eğitim hastanelerinden alınan durum bildirir heyet raporuna göre redüksiyon işlemi yapılabilir. Tıbbi endikasyon dışı redüksiyon yapan merkezlerin üç ay süre ile yeni hasta alımı durdurulur. Tekrarı halinde faaliyet izin belgesi iptal edilir.

Bununla ilgili görüşlerinizi buraya yazmanızı önemle rica ediyorum.
Belçika da devlet tek embiryo koyduruyor ama sınırsız olarak tedavi imkanıda sağlıyor. Türkiyede hem ödememizi biz yapıyoruz devlet tedavinin neydeyse ancak 2/3 üni destekliyor hemde hemde hamile kalma sansı tamamen azalıyor.
Bize göre 40 yaş öncesi her defasında en az 2 embiryo mutlaka koyulmalı.
40 yaş sonrasıda 3 embiryo ya kadar müsaade edilmeli.
canım yeni genelge ne yapacağız bilmiyorum ama bir an önce bir şeyler yapalım en önemlisi ben bu işlerden hiç anlamıyorum topik açalım diyorum topik açack bit tek arkadaşımız bile çıkmadı

BU YAZIYI SıZLERE DAHA ÖNCEDE YAZDIM DÜN BıR TÜP BEBEK TOPLANTISINA GıTTıM ORADAKı DR SÖZ ETTı EĞER BU GENELGE KABUL EDıLıRSE (DR EN KISA ZAMANDA HAYTA GEÇEK DıYOR ) TÜP BEBEK TEDAVıLERıNDE GEBE KALMA OARANLARI %50 DÜŞER DıYOR ARKADAŞLAR BU KONYDA TOPıK AÇALIM DıYORUM VE BıRŞEYLER YAPALIM BEN KONU AÇMAYI BıLMıYORUM

6 yıllık evlıyım 2009 eşim adana başkentte başarısız mıkrotese oldu .....önce ilaç verin sonra mıkrotese yapın man kafalılar:KK43: sonra evlatlık sperm bankası konuşmaları kök hücre ölme eşegim...sonra KAAN AYDOS HOCAYI BULDUK o tarihten bu yana eşim tedavide tüp bebek yaptıracaz haziranda inş mıkrotesede çıkarsa benım doktorumda murat bey dua istiyoooom

6 yıllık evlıyım 2009 eşim adana başkentte başarısız mıkrotese oldu .....önce ilaç verin sonra mıkrotese yapın man kafalılar:KK43: sonra evlatlık sperm bankası konuşmaları kök hücre ölme eşegim...sonra KAAN AYDOS HOCAYI BULDUK o tarihten bu yana eşim tedavide tüp bebek yaptıracaz haziranda inş mıkrotesede çıkarsa benım doktorumda murat bey dua istiyoooom

canım ınsallah sperm cıkar dollenır ve bebegını kucagına bıle alırsın .Rabbim yardımcın olsun

canım ınsallah sperm cıkar dollenır ve bebegını kucagına bıle alırsın .Rabbim yardımcın olsun

canım benım ıyı dıleklerın için sagol çook dua ya ıhtıyacım var çıkacakmı tutacakmı kafamın içinde......umarım herkesin olur ALLAHIMIN YANINDA çok o istesin yeter.

merhaba arkadaşlar,
uzun zamandır takip ediyorum yazılanları fakat ilk defa yazıyorum.
yaklaşık bir senedir Ankara Üniversites'inde Kaan hocanın hastasıyız evet çok iyi bir hoca çok ilgili. Fakat artık doğal yolları beklememekten vazgeçmiş bir aile olarak aşılamayla işe başlamak istiyoruz. Karar veremediğimiz özel hastası olsak muayenehanesine gitsek acaba daha mı iyi olacak daha mı özen gösterecek?? özel hastası olan var mı? bizim kendisiyle görüşmeye başladığımız dönemde muayenehaneler kapalıydı o yüzden direkt hastaneye gitmek zorunda kalmıştık. karar veremedim açıkçası yardımlarınızı bekliyorum.
şimdiden teşekkürler..

kaan aydos'a gidipte olumlu sonuç alan var mı acaba? Gebe kalanınız var mı? Biz yeni başladık da. Yardımcı olursanız sevinirim.

kaan aydos'a gidipte olumlu sonuç alan var mı acaba? Gebe kalanınız var mı? Biz yeni başladık da. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ne zaman başladınız. Biz de iki hafta sonra randevumuz var başlayacaz inşallah. Ne Tür işlemler yaptırdı. Inşallah olumlu sonuç alırsınız

X