Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç gürleştirme hikayem(resimli)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Dogum kontrol hapini şampuanimda denedim aşıri dökülme ve ne kadarda bulastirmamaya calissamda vucudumda mantar tarzi alerji yapti.cildiye doktorum yaglari surun bekletin ama sampuaniniza ekledigınizde saci temizlemez ve saç kirana kadar yol açabilir dedi.demir ve çinko eksikligi saclarida etkiliyor dedi.hamilelerde saclarin çabuk uzamasi demir ve cinko ilaclarinin etkisi dedi.dogumdan sonra bilincsiz biraktiklari icinde saclarin döküldugunu söyledi.

Arkadaşlar, kür'de yer alan Evigen Ampul artık Eczanelerde Evin Ampul olarak satılıyormuş, arayıpta bulamayanlar için bilgi vermek istedim.

merhaba,
yazmış olduğunuz kürleri nasıl uygulayacağız. yani birinci kürü ilk hafta ikinci kürü ikinci hafta gibimi.

175938"]karamelim

Merhaba canım kürleri ne sıklıkla uyguluyorsun ? Hepsini birden mi yapıyorsun aralıkları kaç gün? Önceden benim de saçlarım çok gür ve uzundu bir ara çok sık kestirdim, saçım bana küstü heralde 2-3 yıldır hep aynı boyda ve bayaa inceldi :KK43: Ne kadar çok bakım varsa uyguladım ilaçlar aldım bana mısın demedi ama senin kürleri ilk defa duyuyorum..

Resim ekliycem ama benim şimdi başka bir sorunum var saç rengimi degistirmk istiyorum zaten yipranik ama ben illada sarı istiyorum sizce ne yapmalıyım kafam çok karıştı

Eklentiler

• 2015-10-05-00-13-19-331.jpg
    2015-10-05-00-13-19-331.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 1.064
gürleştiğini göstermek için öyle çektim
Bende senin gibi saclarimla baya oynadım ama şimdi biraz duzeldi şimdi yeni bir sorunum var rengini degistirmek istiyorm illada sarı istiyorum sizce biraz daha beklemem gerek mi resim koydum

Eklentiler

• 2015-10-05-00-13-19-331.jpg
    2015-10-05-00-13-19-331.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 817
X