Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne giden ve doğum yapan arkadaşlar

olmuş bebişin,geçmiş olsun cnm,ben kaçırmışım haberi :KK43:(
kurtulmuşsun sağ salim çok şükür.
güle güle,analı babalı büyüt bebeğini.Allah bağışlasın...

normal doğum mu yaptın buca kadın doğumda??
eğer öyleyse bikaç sorum daha olacaktı sana.ben de hala oraya gitmekteyim
doktorum Pamir bey benim,şuana kadar oldukça memnunum ama memnun olmayanlar da var.bana göre gayet ilgili,güzel aydınlatıyo.gittiğim doktorlardan en çok memnun kaldığım bu dr.oldu,öyleki yemek molasında bile sonuçlarımı inceledi.bilgi verdi özel dr.gibi
başka dr.olsa paydosun bitmesini beklerdi oralı olmazdı.

ben de 36.haftama girdim bugün,senin kaçıncı haftada geldi oğluşun?

Teşekkür ederim canım ben sezeryan oldum benim oğlan dönmedi çünkü 39+3 de aldı doktorum hastane ilgili ne istiyorsan sor sana yardımcı olurm her konuda

Teşekkür ederim canım ben sezeryan oldum benim oğlan dönmedi çünkü 39+3 de aldı doktorum hastane ilgili ne istiyorsan sor sana yardımcı olurm her konuda

dönmedi demek senin pamuk prens :)
epidural sezeryan oldun sanırım dimi,narkoz değil?

diğer sorularımı da yanıtlamışsın özelden çok saol canım.
doğum olunca insan merak ediyo herşeyi anlıyorsundur sen beni

Dönmedi ya teyzesi canım ben önce epidural oldum uyuşmayınca narkoz verdiler.Bende senin gibiydim herkese doğum hakkında sorular sorardım insan merak ediyor gerçekten

ay bı soruda bn sorym öncelıkle gözünaydın hayrlı uğurlu buyut bebğini...:))doğumun nasıl gectı ilgilendımı doktorun.memnun kaldınmı?

sağol canım darısı senin başına doğumum süper geçti akşamına ayakltaydım ve bir daha hiç yatmadım doktorumda süperdi çok memnun kaldım çok ilgilendi benimle çok rahat ve güzel bir doğum yaşadım

ayy Allah hepimizekolay doğum nasip etsin senınkı gbı:))sağlıkla kavuşmuşsun ne güzeel..bnde bu hafta egepolden randevu alııcam.ama pzrteside buca kadın doğuma gdıcem ıkısınıde görmüş olucamyanii 36 haftalık oldum karar vermem lazımartık...:)

ayy Allah hepimizekolay doğum nasip etsin senınkı gbı:))sağlıkla kavuşmuşsun ne güzeel..bnde bu hafta egepolden randevu alııcam.ama pzrteside buca kadın doğuma gdıcem ıkısınıde görmüş olucamyanii 36 haftalık oldum karar vermem lazımartık...:)

sen daha gidemedin mi buca kadın doğuma :))
hayırlısı olsun inş.hakkımızda.o yer ya da bu yer.o dr.ya da bu dr.
Allah yardımcımız olsun ceydacım cümlemizin önemli olan bu.
biz de kolay bi doğum yaparız inş.dediğin gibi
paylaşırız biz de doğum tecrübelerimizi :)

sağol canım allah sanaada kolay doğumlar nasip etsin az kalmış seninde

sen daha gidemedin mi buca kadın doğuma :))
hayırlısı olsun inş.hakkımızda.o yer ya da bu yer.o dr.ya da bu dr.
Allah yardımcımız olsun ceydacım cümlemizin önemli olan bu.
biz de kolay bi doğum yaparız inş.dediğin gibi
paylaşırız biz de doğum tecrübelerimizi :)

ahh gdemedım canım yaa egepol 17 sıne verdı randevu bndmde kntrol olmam lazım bu hafta gdicem işte bucaya..
eveett yaa ben zaten artık doğsun ıstıyorum bıran önce yaa sabrszlanmaya başladım artıkk..:)))))

ahh gdemedım canım yaa egepol 17 sıne verdı randevu bndmde kntrol olmam lazım bu hafta gdicem işte bucaya..
eveett yaa ben zaten artık doğsun ıstıyorum bıran önce yaa sabrszlanmaya başladım artıkk..:)))))

işte öyle çok geç randevu verdilermi sinir oluyo insan.
hele bu aralar daha sık gitmek gerekiyo tabii.
ben ayın 16 sında yine gitcem buca ya nasipse,drum öyle dedi.

ben de öyle inş.çok bekletmeden gelir diyorum hep,
valla ne yalan söyleyim en geç 39.haftada kucaklayım istiyorum pamuğumu :)
Allah yardımcımız olsun ceydacım

işte öyle çok geç randevu verdilermi sinir oluyo insan.
hele bu aralar daha sık gitmek gerekiyo tabii.
ben ayın 16 sında yine gitcem buca ya nasipse,drum öyle dedi.

ben de öyle inş.çok bekletmeden gelir diyorum hep,
valla ne yalan söyleyim en geç 39.haftada kucaklayım istiyorum pamuğumu :)
Allah yardımcımız olsun ceydacım

ayy canım ben bugün en sonunda gittim şu bucayaa:)))
sabah 8de gttm sıra aldım cevdet beyden sıra aldım yoksa cevat mıydı yaa doktorun adını unuttumkaydirigubbakcemile3
her neyse grdım muayeneye doktor esprılı bı doktordu.daha öncekı doktorun kıreçlenmen var sezeryan uygun olur dediğini söledım kıreçlenme son aylarda normal sezeryan gerektrmez falan dedi içim rahatladı yanii her hafta gel dedi gdıcem artık her hafta
ama hafta içi egepolede gdıcemıkısnıde görmüş olucam:))
sende ıyısındr umarım canım 16 sında gdıcekmışsın gec değilmi bu hafta gttnmı sen?

ayy canım ben bugün en sonunda gittim şu bucayaa:)))
sabah 8de gttm sıra aldım cevdet beyden sıra aldım yoksa cevat mıydı yaa doktorun adını unuttumkaydirigubbakcemile3
her neyse grdım muayeneye doktor esprılı bı doktordu.daha öncekı doktorun kıreçlenmen var sezeryan uygun olur dediğini söledım kıreçlenme son aylarda normal sezeryan gerektrmez falan dedi içim rahatladı yanii her hafta gel dedi gdıcem artık her hafta
ama hafta içi egepolede gdıcemıkısnıde görmüş olucam:))
sende ıyısındr umarım canım 16 sında gdıcekmışsın gec değilmi bu hafta gttnmı sen?

mrb.ceydacım ben iyiyim,şuana kadar pek tık yok Allah a şükür.sen de iyisindir umarım
dediğin dr.cevat bey sanırım ben öyle hatırlıyorum.
iyi dimi hastane de dr.da.
evet egepole de git bi bakalım hangisini tercih ediceksin,hakkında hayırlısı olsun canım
valla benim 1,5 hafta geçmiş olcak muayene arası.ama sonra her haftaya devam,tabii kaç hafta geçecekse daha :))
bakalım hangimiz önce doğum yapcaz,ay çok heyecanlanıyorum varya :))

mrb.ceydacım ben iyiyim,şuana kadar pek tık yok Allah a şükür.sen de iyisindir umarım
dediğin dr.cevat bey sanırım ben öyle hatırlıyorum.
iyi dimi hastane de dr.da.
evet egepole de git bi bakalım hangisini tercih ediceksin,hakkında hayırlısı olsun canım
valla benim 1,5 hafta geçmiş olcak muayene arası.ama sonra her haftaya devam,tabii kaç hafta geçecekse daha :))
bakalım hangimiz önce doğum yapcaz,ay çok heyecanlanıyorum varya :))

ayy sorma bnde cok heyecanlanıyorum ve cok korkmaya başladım ınan:KK43:(
sacma sapan seyler duşunuyorum acaba sağlıklı olacakmı? yok sağ salim doğacakmı?
yaa bışey olursa dıye cok korkuyorum tabii herşey Allahın elinde korkmamak lazım ama bıde bn tam doğuma gderken bebeğini kaybedenlerı falan okudum o yuzden cok korkmaya başladım:KK43:((
bu korkularla napıcam bılmıyorum bazen normalle uğraşma gıt yat sezeryana dıyorumm sankı normal sıkıntılı bı surecmış gbı gelıyo amannn ne bılımm ya sn bana bakma
evet hastanede baya guzel temız öle her devlet hastanesı gb değil bakalım kısmet..,
sanırım once sen doğurucaksın bnde tık yok sağlıkla alalım kucağımızada..

düşündüklerini zaman zaman ben de düşünmüyor değilim.
tabiiki insan panik oluyor ceydacım,ama sen yine de çok telaşlanma canım
iyi düşünelim iyi olsun herşey.ve o korku veren şeyleri hiç okuma bence,ben okumuyorum kendimi korkutmamak adına.
sabretcez,beklicez ve görcez...Allah yaşatmasın kötü şeyleri bizlere inş.cümlesiyle

valla bende de tık yok daha,görcez artık hangimizin paşası önce çekcek bayrağı :))
burda paylaşacağım günü bekliyorum sabırsızlıkla.

ben bugün özge hanıma gittim.umarım takibine alır beni.çok tatlı bir doktor.şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar

demek memnun kaldın bi de ona gidelim bari,bi o kaldı nerdeyse görünmediğim:)
sağol tavsiyen için cnm,görüşürüz.

demek memnun kaldın bi de ona gidelim bari,bi o kaldı nerdeyse görünmediğim:)
sağol tavsiyen için cnm,görüşürüz.

sunuak komşumun doğumunu da özge hanım yaptırmıştı çok memnundu
bence de bir bak
arkadaşım ilk kez muayeneye gitmişti ona
yarın doğuma gel demişti kadın

o da memnun kaldı demek,tamam bi de ona gideyim saol canım
bu hafta aslında bi Tahir beye gideyim diyordum hastanede ordan özeli için konuşurum ya da merak ettiklerimi sorarım dedim ama şimdi baktım,önümüzdeki hafta poliklinikte hiç yok o,hep ameliyatta:KK43:
ne şanssızım dedim:KK43:

X