Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne giden ve doğum yapan arkadaşlar

o da memnun kaldı demek,tamam bi de ona gideyim saol canım
bu hafta aslında bi Tahir beye gideyim diyordum hastanede ordan özeli için konuşurum ya da merak ettiklerimi sorarım dedim ama şimdi baktım,önümüzdeki hafta poliklinikte hiç yok o,hep ameliyatta:KK43:
ne şanssızım dedim:KK43:

neden öyle diyorsun belki doğumun ona denk gelir
ne güzel olur hazır doğumlara da o giriyorken
ayarlamışsın gibi olur
istersen hala bizimle gelebilirsin muayeneye unutma cuma günü 2de

gülsen sende Tahir beyemi gidiyorsun

evet canım tahir beye gidiyorum hamileliğimin başından beri takibimi yapıyor
benim paniklerimden ayda 4 kez gittiğim oldu dünden beri çok sancım var
bu haftayı da beraber geçiricez galiba
esradan duydum seni cumartesi doğum yapacaktı o da
tanışmak istiyordum zaten seninle hiç karşılaşamamıştık

neden öyle diyorsun belki doğumun ona denk gelir
ne güzel olur hazır doğumlara da o giriyorken
ayarlamışsın gibi olur
istersen hala bizimle gelebilirsin muayeneye unutma cuma günü 2de

yaa bilmiyorum ki nasıl olur gulsencim.
randevusuz gitmek bi tuhaf gelir bana sanki
perş.günü Özge hanıma görüncem artık bi nasipse
olmadı ben gidememiş olursam sorabilirsen sen sorarsın benim adıma artık
bakalım duruma göre.

nasıl sancıların var :KK43:
dikkat et canım kendine,aman ağır iş güç falan yapmayasın
ayaklarını yukarı dikip,dinlen bol bol.

Yeldacım sana da mrb.lar bu arada,nasılsın tatlım,iyimisin? iyileştin mi baya?
oğluşun nasıl,eminim çok şekerdir mis kokulu melek.3,5 aylık oldu ha büyüyo her geçen gün desene
kokla onu benim için misler gibi,Allah a emanet olsun.

canım çok doğru bir seçim yapmışsın bir tanedir benim doktorum benim kuzenim gidiyor şimdi ona onunda yarın kontrolü var.Dikkat et canım kendine niye sancın varki yordunmu kendini bol bol dinlen beni haberdar et. Esrada almıştır artık bebişini kucağına.Seninle hiç denk gelemedik Emre uyuduğu zaman girebiliyorum ondada rastlaşamadık seninle

Yeldacım sana da mrb.lar bu arada,nasılsın tatlım,iyimisin? iyileştin mi baya?
oğluşun nasıl,eminim çok şekerdir mis kokulu melek.3,5 aylık oldu ha büyüyo her geçen gün desene
kokla onu benim için misler gibi,Allah a emanet olsun.

İyiym canım sen nasılsın iyileştim daha doğumumum ertesi günü ayağa kalkmıştım zaten 1 hafta sonra hiçbirşeyim kalmadı ağır kaldırma diye temihliyordu çevremdekiler divanları kaldırıyorum hiçbirşey olmadı gerçi ben kendimde çok dayanıklıyımdır.Oğluşum iyi napsın sıcaktan bunalıyo çocukcağız az önce banyo yaptırdım uyuyor şimdi 3,5 aylık oldu evet daha dün gibi doğduğu gün zaman çabuk geçiyor allah herkese yaşatsın çok güzel bir duygu seninde artık eli kulağında akşam sabah kavuşcan bebişine allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım çok doğru bir seçim yapmışsın bir tanedir benim doktorum benim kuzenim gidiyor şimdi ona onunda yarın kontrolü var.Dikkat et canım kendine niye sancın varki yordunmu kendini bol bol dinlen beni haberdar et. Esrada almıştır artık bebişini kucağına.Seninle hiç denk gelemedik Emre uyuduğu zaman girebiliyorum ondada rastlaşamadık seninle

evet canım bende hep aynısını söylüyorum bir tanedir doktorum
bugün kulaklarını çınlatırken de dedim ki
yeldayla düpedüz reklamınızı yapıyoruz
ağrılara gelince hassas bağırsak sendromum var ağrılar ondan
ama tehlikeliymiş ilaca başlayalım dedi tahir bey
bağırsak ağrıları doğumu tetiklermiş
emreyi öp benim için
sen emre uyudukça gel karşılaşırız nasılsa

İyiym canım sen nasılsın iyileştim daha doğumumum ertesi günü ayağa kalkmıştım zaten 1 hafta sonra hiçbirşeyim kalmadı ağır kaldırma diye temihliyordu çevremdekiler divanları kaldırıyorum hiçbirşey olmadı gerçi ben kendimde çok dayanıklıyımdır.Oğluşum iyi napsın sıcaktan bunalıyo çocukcağız az önce banyo yaptırdım uyuyor şimdi 3,5 aylık oldu evet daha dün gibi doğduğu gün zaman çabuk geçiyor allah herkese yaşatsın çok güzel bir duygu seninde artık eli kulağında akşam sabah kavuşcan bebişine allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

iyiyim ben de şükür canım,gece baya bi ağrım sancım oldu,oluyo da ara ara bakalım nezaman gelcek artık prensimiz.
evet senin minik adam büyüdü abi olck annesi o :) Allah a emanet olsun tatlım benim.
iyi dileklerin için ayrıca teşekkürler,dualarınızı eksik etmeyin,heyecan dorukta.

selam kızlar pazartesi günü hafif lekelenmem oldu, hastaneye gittim Dr Evrim hanım nöbetçiymiş. Düşük tehlikem oldugunu söyledi. istirahat önerdi. ılaçlar verdi. baya endişelendim. Aslında dr beni rahatlattı baya cok güleryüzlü, ilgili bir doktor. bebeğime ultrasonla ayrıntılı bir şekilde baktı. beni sakinleştirdi. sizin başınıza gelmiş miydi böyle bir şey? Evrim hanım hakkında bir seyler duydunuz mu? ben memnun kaldım ama size de bir danışyım dedim.

selam kızlar pazartesi günü hafif lekelenmem oldu, hastaneye gittim Dr Evrim hanım nöbetçiymiş. Düşük tehlikem oldugunu söyledi. istirahat önerdi. İlaçlar verdi. baya endişelendim. Aslında dr beni rahatlattı baya cok güleryüzlü, ilgili bir doktor. bebeğime ultrasonla ayrıntılı bir şekilde baktı. beni sakinleştirdi. sizin başınıza gelmiş miydi böyle bir şey? Evrim hanım hakkında bir seyler duydunuz mu? ben memnun kaldım ama size de bir danışyım dedim.

esracım geçmiş olsun canımmmm çok dikkatli ol olur mu?
kontrollerini ve ilaçlarını aksatma bebişe iyi bak
evrim hanımı hiç duymadım memnun kaldığına göre iyidir ama

iyiyim ben de şükür canım,gece baya bi ağrım sancım oldu,oluyo da ara ara bakalım nezaman gelcek artık prensimiz.
evet senin minik adam büyüdü abi olck annesi o :) Allah a emanet olsun tatlım benim.
iyi dileklerin için ayrıca teşekkürler,dualarınızı eksik etmeyin,heyecan dorukta.

ayy evet abi olcak benim tatlım tüm dualarım seninle sağlıkla kucağına alırsın inşallah prensini bu arada ne koycaksınız adını

selam kızlar pazartesi günü hafif lekelenmem oldu, hastaneye gittim Dr Evrim hanım nöbetçiymiş. Düşük tehlikem oldugunu söyledi. istirahat önerdi. İlaçlar verdi. baya endişelendim. Aslında dr beni rahatlattı baya cok güleryüzlü, ilgili bir doktor. bebeğime ultrasonla ayrıntılı bir şekilde baktı. beni sakinleştirdi. sizin başınıza gelmiş miydi böyle bir şey? Evrim hanım hakkında bir seyler duydunuz mu? ben memnun kaldım ama size de bir danışyım dedim.

Canım lekelenmen kahverengiyse hiç korkma benimde 10.haftamda hafif kahverengi lekelenmem olduydu progestan kullandım sürekli yattım ve bol bol su içtim şuan bebeğim 3,5 aylık bol bol dinlen sadece wc'ye gitmek için kalk birde bol bol su iç sana ilaç vermedimi doktorun

ayy evet abi olcak benim tatlım tüm dualarım seninle sağlıkla kucağına alırsın inşallah prensini bu arada ne koycaksınız adını

saol canım benim duaların için.ne zaman gelcek bebişim yaa,39 dan 3 gün aldık tık yok daha :KK43:
adını Tuna düşünüyoruz teyzesi Allah nasip ederse.

senin oğlanda benimki gibi rahat demekki seze ryan olmasa doğmaya hiç niyeti yoktu.Tuna paşam ismiyle yaşasın çok güzelmiş ismi

evet canım bende hep aynısını söylüyorum bir tanedir doktorum
bugün kulaklarını çınlatırken de dedim ki
yeldayla düpedüz reklamınızı yapıyoruz
ağrılara gelince hassas bağırsak sendromum var ağrılar ondan
ama tehlikeliymiş ilaca başlayalım dedi tahir bey
bağırsak ağrıları doğumu tetiklermiş
emreyi öp benim için
sen emre uyudukça gel karşılaşırız nasılsa

canım dikkat et kendine senin daha vaktin var.Gülsencim reklamını yapıyoruz ama Tahir beyde hakediyor bunu şimdiye kadar kimsenin ağzından onun için kötü birşey duymadım işini hakkıyla yapıyor

canım dikkat et kendine senin daha vaktin var.Gülsencim reklamını yapıyoruz ama Tahir beyde hakediyor bunu şimdiye kadar kimsenin ağzından onun için kötü birşey duymadım işini hakkıyla yapıyor

öyle gerçekten
ben sancılanınca kaç kez aradı bilmiyorum benim telefonum kapalıydı ulaşamayınca
arkadaşımı eşimi acil servis doktorunu falan aradı haber almak için
başka doktor olsa haber verilsin diye bekler hastaneden tahlil sonuçlarımı falan almış bakmış beni görmeden önce bir tanedir doktorumuz
gerçekten reklamı hakediyor
p.tesi muayeneye eşim de geldi 3.kez karşılaştı onlar
eşim bile çok özel bir doktor çok şanslıyız dedi çıkışta

X