Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne giden ve doğum yapan arkadaşlar

sunuak

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
988
2
arkadaşlar 19 haftalık hamileyim. Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde muayneye giden ve doğum yapan arkadaşlar varmı varsa bana hastene hakkında bilgi verebilirmisiniz memnun kaldınız mı? bundan sonra kontrol ve doğumumu orada yapmayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
yok mu hiç buca doğum hastanesine giden arkadaş??
varsa bilgilendirsin lütfen

benim doktorum oraya bağlı çalışıyor tahlillerimi orda yaptırıyorum allah kısmet ederse doğumum da orda olucak şimdilik ilk izlenimlerim güzel ve temiz bir hastane

tşk.ederim Yeldacım
ben de genelde olumlu şeyler duymuştum ama yine de tereddütlerim var tabiiki
Allah hepimizi sağ salim kurtarsın

Son düzenleme:
benim doktorum oraya bağlı çalışıyor tahlillerimi orda yaptırıyorum allah kısmet ederse doğumum da orda olucak şimdilik ilk izlenimlerim güzel ve temiz bir hastane

Yelda Hanım;
Sizin Doktorunuz kim, memnun musunuz? bende 32 haftalık hamileyim. Geçen aşkam nezle olduğum için gittim. Pamir Bey benimle ilgilendi. Temiz ve düzenli bir hastane. Ama doktor tavsiyesi gerekiyor diye düşünüyorum.

a.s

tşk.ederim Yeldacım
ben de genelde olumlu şeyler duymuştum ama yine de tereddütlerim var tabiiki
Allah hepimizi sağ salim kurtarsın

amin canım bu arada odaları iki kişilikmiş odanın içinde duşu ve tuvaleti mevcutmuş gittiğimde öğrenmiştim

yeldacım senin doktorun Tahir Özgüder bu hastanedemi görev yapıyor Özeli de var mı sen gidiyomusun özeline?

evet canım Tahir Özgüder orda görev yapıyor özeli var ben özeline gidiyorum muaynehanesi şirinyer tansaşının hemen yanında

anladım tatlım saol.
ben de önümüzdeki ay oraya gidip artık orda devam edeyim kontrollerime diyorum ama bakalım nasip
önümüzdeki ay 6 aylık oluyorum ben,nasipse haziranda doğum :))

sen kaç aylıksın?

polikliniği hakkında bi bilgim yok ama evim yakın olduğu için bir kere aciline gitmek zorunda kaldım ve gittigime gideceğime pişman oldum rahatsızlandıgım gun tam 6 kez istifra edip bi okdrda ishale çıktım eşimde bende bebeğimiz öldü ve beni zehirliyor sandık acilde renkli gözlü erkek bi dr. varde sadece idrar tahli yapıp serum taktılar ultrasonla bebegimi görmek istedigimi kalp etışını duymak istedigimi sölediğimde gerek yok bişey olmamıştır diyip beni geçiştirdi.ve elime verdikleri tahlil sonucunda başka birinin ismi yazıyordu acil servis hiçte kalabalık olmadığı halde böle bişi yapıldı Allah korusun dogumda bebekleri bile karıştırırlar

selam kızlar!! ben bugün gittim hastaneye doktor olarak Yeter AYDIN verildi.sıra numarası erken almanız gerekiyor.ama ne kadar erken alsanızda kalabalık oluyor ve saat 9 da muayeneler başladığı için o saate kadar bekliyorsunuz.Gebeliğimi kesinleştirmek için gitmiştim ultrasonda baktı var dedi ve kan tahlili için kabaratuvara gönderdi.5 tüp kan verdim.çarşamba günü sonuçları alıcam ve 15 gün sonra kontrolüm var.Gittikçe olanı biteni paylaşırım sizlerle.ama bana sorarsanız hastane çok güzel fakat doktorlar sıradan devlet hastanesi doktorları sormadıkça bişileri söylemiyorlar.bende şüpheliyim devam etme konusunda bakalım hayırlısı :))

selam kızlar!! ben bugün gittim hastaneye doktor olarak Yeter AYDIN verildi.sıra numarası erken almanız gerekiyor.ama ne kadar erken alsanızda kalabalık oluyor ve saat 9 da muayeneler başladığı için o saate kadar bekliyorsunuz.Gebeliğimi kesinleştirmek için gitmiştim ultrasonda baktı var dedi ve kan tahlili için kabaratuvara gönderdi.5 tüp kan verdim.çarşamba günü sonuçları alıcam ve 15 gün sonra kontrolüm var.Gittikçe olanı biteni paylaşırım sizlerle.ama bana sorarsanız hastane çok güzel fakat doktorlar sıradan devlet hastanesi doktorları sormadıkça bişileri söylemiyorlar.bende şüpheliyim devam etme konusunda bakalım hayırlısı :))

aynı şeyi bende bu hafta yaşadım.Gebeliğimi kesinleştirmek için gittim ultrasonda baktı ve (dr.Pamir bey) ama ben sordumda ne yapmam gerekir diye öylelikle kan tahliline gönderdi.Sana katılıyorum arkadaşım klasik devlet doktoru işte sormadıkça kendiliğinden birşey demiyor,eee benimde ilk hamileliğim sen söylücen ben nerden bileyim ne sorcam tam olarak:KK43:(
Ben özele gitmeyi düşünüyorum açıkcası ama merak eden varsa hastane yeni olduğu için tabii temiz ve güzel.

ben orda doğumumu yaptım ve çok memnun kaldım doktorum zaten süper bir doktor ve çok ilgili giderseniz Tahir Özgüder'i isteyin Pamir bey iyi bir doktor değilmiş onun hakkında iyi şeyler duymadım

ben orda doğumumu yaptım ve çok memnun kaldım doktorum zaten süper bir doktor ve çok ilgili giderseniz Tahir Özgüder'i isteyin Pamir bey iyi bir doktor değilmiş onun hakkında iyi şeyler duymadım

bende üçlü test için gidip dvm edecegim o hastaneye bu hafta gitmem grk ama tahir beyın yaklasık 1 ay sonra gidecegini falan duydum öyle bi şey var mı acaba tahir beyın hastaları bilir o dr için gidecektım sırf o hastaneye

olmuş bebişin,geçmiş olsun cnm,ben kaçırmışım haberi :KK43:(
kurtulmuşsun sağ salim çok şükür.
güle güle,analı babalı büyüt bebeğini.Allah bağışlasın...

normal doğum mu yaptın buca kadın doğumda??
eğer öyleyse bikaç sorum daha olacaktı sana.ben de hala oraya gitmekteyim
doktorum Pamir bey benim,şuana kadar oldukça memnunum ama memnun olmayanlar da var.bana göre gayet ilgili,güzel aydınlatıyo.gittiğim doktorlardan en çok memnun kaldığım bu dr.oldu,öyleki yemek molasında bile sonuçlarımı inceledi.bilgi verdi özel dr.gibi
başka dr.olsa paydosun bitmesini beklerdi oralı olmazdı.

ben de 36.haftama girdim bugün,senin kaçıncı haftada geldi oğluşun?

bende üçlü test için gidip dvm edecegim o hastaneye bu hafta gitmem grk ama tahir beyın yaklasık 1 ay sonra gidecegini falan duydum öyle bi şey var mı acaba tahir beyın hastaları bilir o dr için gidecektım sırf o hastaneye

tam bir bilgim yok ama kuzenim Tahir beye gidiyor öğrenirim istiyosan

X