İstanbul'da beğendiğimiz restaurantlar /cafeler

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.322
Kızlar İstanbul'da yaşayan bir İstanbullu olarak hep aynı yerlere gittiğimi farkettim alışkanlık gereği.
ohaoldumsmile
Yeni yerler önerelim mi birbirimize?
sempatiksalakcinni
Hadi bakalım kimin klavyesinden neler çıkacak?
Şeniz

ılk mesaj benden olsun...
Kireçburnu Mer balık- Enfes balık yapar. yerimseniben
Hacı Abdullah- Beyoğlu- Osmanlı yemeklerini çok ama çok güzel yapar. naniknanik Özellikle Hünkar Beğendi yemenizi tavsiye ederim... a.s.

biz eşimle evenmeden öncede ailem le çok sık florya tesislerine giderdik hem çok ekonomık hem çok güzel yemekleri manzarası da cabası..
avcılarda çatalsız var çok güzel biryer sadece kuzu etı üzerne aradıgınız her çesit var özellıgıde elle yemek
büyükçekmecede çag kebap var mükemmel biryer ymekler enfes manzara süper
daha çok var ama aklıma gelmıyo gedıkçe yazarım cnm....

bu arada restoran degil ama yeşilköy menekşede cici balık var ekmek arası yazın mukemmel hemen sahıl yanı oraya da çok sık gideriz...

bu arada restoran degil ama yeşilköy menekşede cici balık var ekmek arası yazın mukemmel hemen sahıl yanı oraya da çok sık gideriz...

Şeniz
Teşekkür ederim canım önerilerin için...
Anadolu yakasında da gitmek isterseniz şayet, Ataşehir'e taraf-Yenisahra'da 'Adana Dostlar' var.
cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook
Süper kebaplar mezeler...
şakkıdı
Palladium AVM'nin karşısı...
:lepi:

Arkadaslar, sevgililer gununde e$ime supriz yapmak istiyorum, askerden dagitima geliyor zaten..
Besiktas/beyoglu/ortakoy gibi yerlerde guzel mum isiginda yemege gitmek istiyorum..
Bildiginiz guzel yer varmi? ben kendim vejetaryanim..

Kızlar benden de bir tavsiye Sofram Balık Restaurant Selimpaşa da,

eşimle devamlı olarak gittiğim en lezzetli ve en güzel balık restaurantı ,çok temiz ve çok titiz bir müessese, çok şık bir mekan ve inanılmaz güzel kuşbakışı deniz manzaralı bir restoran.ınternetten detaylı bilgiyi almanınızı öneririm , özellikle kendilerini detaylı anlattıkları bir facebook sayfaları da bulunmakta...

Araştırmanızda kesinlikle fayda var , gidecek olanların yorumlarını bekliyorum ..

Son düzenleme:
anadolu yakasında gezilcek hiçbiryer yazılmamış üzüldüm
:KK43: beykoz korusunda ibb tesisleri var denize sıfır hem bütçeye hem mideeye hemde göze hitap ediooo:):) hımm bide fethi paşa kkorusuda çok güzelll üsküdarda kahvaltıya gitmiştik eşimle gerçekten güzel yer :):)

Şeniz
Teşekkür ederim canım önerilerin için...
Anadolu yakasında da gitmek isterseniz şayet, Ataşehir'e taraf-Yenisahra'da 'Adana Dostlar' var.
cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook
Süper kebaplar mezeler...
şakkıdı
Palladium AVM'nin karşısı...
:lepi:

kesinlikle katılıyorum Adana Dostlar'ın mezeleri süper gerçekten biz eşimle gideriz..

Üsküdar Paşalimanı Cafe'nin boğaz manzarası çok güzel. Ayrıca Palladium'daki Midpoint'in Noddle'nı tavsiye ederim.

kizlar klavyeye degen parmaklariniz dert görmesin :)
Not aliyorum cünkü seker bayraminda Istanbuldayim :)))
Gitmeye calisacagim.

anadolu yakasında gezilcek hiçbiryer yazılmamış üzüldüm
:KK43: beykoz korusunda ibb tesisleri var denize sıfır hem bütçeye hem mideeye hemde göze hitap ediooo:):) hımm bide fethi paşa kkorusuda çok güzelll üsküdarda kahvaltıya gitmiştik eşimle gerçekten güzel yer :):)

üsküdarda dediğin yere nişanlımla gitmiştik.. biz sabah kahvaltıya gitmiştik. manzara harika

mekan 1: bakırköyde Gelik Restaurant, mekan şık yemekler leziz, fiyatlar uygun ama içkili
mekan 2: güneşli'de Kübban Restaurant (Gaziantep mutfağı), mekan şık, yemekler leziz. fiyatlar uygun, içkisiz
mekan 3: Güneşli'de Mekreme Restaurant hoş bir yer uygun da.. içkisiz
mekan 4: Esenler'de Ramazan Bingöl Restauran diğerlerine göre biraz pahalı ama çok nezih bir yer, içkisiz
mekan 5: B.Çekmece'de Ovalı Restaurant (Konya mutfağı), güzel bir yer, içkisiz

aklıma gelenler şimdilik bunlar.......a.s.

Tuzla'da KEKİK restoran,Bakırköy'de Gelik,Yeşilyurtta ÖzKONYALI(etli ekmeği ve mezeleri çok güzel)Acıbadem'de Cızbız Köfte,Bağdat Caddesinde Günaydın Restoran(köftesi mükemmelll)

Arnavutköy Eftelya Restaurantı tavsiye ediyorum.Mezeler,balıklar,manzara müthiş.
Ayrıca suadiye go mongoyuda tavsiye ederim.Hoşbiryer.Moğol mutfağı.

DonJon Cafe Rumeli Hisarı:lepi:
İster kahvaltı ister brunch:kahve: ister akşam yemeğicokacimcoook ister gece içmeye:içelim::nazar:

Doğatepe var Hisarüstünde, muhteşem bir boğaz manzarası. Muhteşem yemekler, tatlılar inanılmaz.. Öyle her keseye uygun bir yer değil ama sık sık olmasa da özel günler de en azından gidilebilir.

X