buharlı temizlik

buharın bıraktığı nem bakteri üretebilir.bunu önlemek için alacağınız cihazın içinde antibakteriyal sıvı konulabilmesi çok önemli.böylelikle mevcut bakteri ve mikropları yok ederken.nemin oluşturacağı bakterilerinde önüne geçersiniz.halılar en çok bakterinin yuvası için çok ideal bir ortam oluşturuyor.

Antibakteriyel sıvı dediğin nedir? Hangi deterjanları içine koyabiliriz?

anti bakteriyel sıvıyı ürün yanında bedava verdiler.tamamen doğal bir ürünmişki,benim tenimde kaşıntıya neden olmadı.adı kristalmi,cristalmi neydi şimdi evde olduğu için hatırlayamadım.bununla kullanınca deterjan kullanmıyorsun.

anti bakteriyel sıvıyı ürün yanında bedava verdiler.tamamen doğal bir ürünmişki,benim tenimde kaşıntıya neden olmadı.adı kristalmi,cristalmi neydi şimdi evde olduğu için hatırlayamadım.bununla kullanınca deterjan kullanmıyorsun.

haklısınız canan198 bende bu antibakteriyal sıvıyı çok beğendim.alerji yapmıyor.el halılarında çok güzel sonuçlar veriyor.kök boyaları ile yapıldığı için deterjan kullanamıyordum.bu ürünle yada alfin buharıylamı bilmiyorum halılarım pırıl porıl oldu.

antibakteriyel sıvı benim ürünümle birliktede geldi. Ama yabancı sitelerdede araştırdığıma göre antibakteriyel sıvıya gerek yokmuş zaten buhar 110 derecede çıkıyormuş ve buda zaten bakteri öldürmeye yeterli (genetik mühendisliği okuyorm ben :KK1: ). herneyse temizlik açısındanda farkını göremedim her iki türlü de denedim, hayat kurtardı diyebilrim bizim çok pis evimizde:2: tavsiyede edrim buarada, hızlı geliyo, bide arayınca ilgileniyolar.burdan aldım, buharlı temizleyici

alf multi kullanıyorum gayette memnunum araştırmalarımın sonucunda bana bu ürün fakir javs ve 2 in 1 göre daha mantıklı geldi.kullanımı çok kolay ve benim yükümü baya hafifletti arkadaşlar.alf multiyi kesinlikle tavsiye ediyorum .

902 Automatico kullanıyorum çok memnunum tavsiye ediyorum açıkcası. Çeşitli aparatları var kullanmak isteyene detaylı anlatımda yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba mesajı yazalı bir sene olmuş hala ürününüzden memnun musunuz? Vakumlu mu ve kaç TL ye almıştınız. Galiba virüs yüzünden bu sene fiyatlar uçtu

X