istanbul tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıranlar

bende son denememi suzan hanımda yaptırdım doktorların ve çalışanların ilgisi güzeldi
fakat
transferden önce endometriom tabakasına bakıldı ince olduğu için transferim iptal oldu ve emriyolarım donduruldu
1 ay sonra dondurulmuş transferi oldu ve sonuç negatif

bende son denememi suzan hanımda yaptırdım doktorların ve çalışanların ilgisi güzeldi
fakat
transferden önce endometriom tabakasına bakıldı ince olduğu için transferim iptal oldu ve emriyolarım donduruldu
1 ay sonra dondurulmuş transferi oldu ve sonuç negatif

insallah RABBİM en kısa zaman da bebegini sana yollar

bende istanbul tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırmak istiyorum şubat ayında ön görüşme için gideceğiz
ön görüşmede neler götürmemiz gerekiyor yanımızda bilgi verir misiniz arkadaşlar.

bende istanbul tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırmak istiyorum şubat ayında ön görüşme için gideceğiz
ön görüşmede neler götürmemiz gerekiyor yanımızda bilgi verir misiniz arkadaşlar.

merhaba, ben istanbul tüpte emre karatekelioğlu ile tüp yaptım ve ilk denememde pozitif sonuç aldım. şu an 8+5 hamileyim.
ben zaten sgk raporlu olarak tedavi gördüğümden rapor aşamasında yapılan tüm tetkiklerimi götürmüştüm. başkaca bir tahlil tetkik istemediler. ama belli başlı olarak şunlara baktılar:
adetin 3. günü yapılan hormon tahlili
varsa yumurtalık rezervini gösterir 3. gün çekilmiş ultrason sonucu(yoksa da zaten kendileri bir daha bakıyor)
tsh, şeker,kolesterol bakılan kan tahlili sonuçları
hsg filmi
biz erkek infertilitesinden dolayı başvurduğumuzdan: eşimin spermiogram sonuçları
varsa genetik test sonuçları(bizim yaşımız 35in üstünde olduğu için riskli gruptaydık tromobofili paneli ve karyotip analizi testleri yaptırmıştık)

merhaba, ben istanbul tüpte emre karatekelioğlu ile tüp yaptım ve ilk denememde pozitif sonuç aldım. şu an 8+5 hamileyim.
ben zaten sgk raporlu olarak tedavi gördüğümden rapor aşamasında yapılan tüm tetkiklerimi götürmüştüm. başkaca bir tahlil tetkik istemediler. ama belli başlı olarak şunlara baktılar:
adetin 3. günü yapılan hormon tahlili
varsa yumurtalık rezervini gösterir 3. gün çekilmiş ultrason sonucu(yoksa da zaten kendileri bir daha bakıyor)
tsh, şeker,kolesterol bakılan kan tahlili sonuçları
hsg filmi
biz erkek infertilitesinden dolayı başvurduğumuzdan: eşimin spermiogram sonuçları
varsa genetik test sonuçları(bizim yaşımız 35in üstünde olduğu için riskli gruptaydık tromobofili paneli ve karyotip analizi testleri yaptırmıştık)

bende pko var o yüzden hamile kalamıyorum eşimde herhangi bir problem yok allaha şükür pko olduğu içinde en azından diğer infertile gruplarına göre daha şanslı olduğumuzu söylemişti burada ki doktorum
ben aret kamarı düşünmüştüm en azından tv de gördüğüme göre daha cana yakın gelmişti ama emre beyide düşünebilirim.
bu arada seni de tebrike derim allah kucağına almayıda nasip eder inş.
ayrıca cevabın içinde tşk ederim.

bende pko var o yüzden hamile kalamıyorum eşimde herhangi bir problem yok allaha şükür pko olduğu içinde en azından diğer infertile gruplarına göre daha şanslı olduğumuzu söylemişti burada ki doktorum
ben aret kamarı düşünmüştüm en azından tv de gördüğüme göre daha cana yakın gelmişti ama emre beyide düşünebilirim.
bu arada seni de tebrike derim allah kucağına almayıda nasip eder inş.
ayrıca cevabın içinde tşk ederim.

estağfurullah teşekküre gerek yok. aret bey tabi ki ünlü ve başarılı bir doktor ama ona gidenlerden duyduğum kadarıyla çok fazla hastası olduğu için şahsen daha az ilgileniyormuş. mesela aklına takılan bir şey oldumu telefon açıp sorman falan zor oluyormuş aklında olsun.
ben emre karatekelioğlunu zaten amerikan hastanesinde çalıştığı zamanlardan beri takip ediyordum. benden önce bir çok tanıdığım da gitmişti. hakkında herkes çok çok iyi konuşuyordu. gönlümde hep ona gitmek vardı ama çalıştığı yerlerde sgk raporu geçmiyordu. tam da benim raporumun çıktığı dönemde istanbul tüpe geçince hazine bulmuş gibi oldum. ne yalan söyleyeyim o oraya geçmeseydi istanbul tüpte tedavi olma düşüncem de yoktu. kafamda hep umut vardı hatta gidip görüşmüştüm bile. sonra emre beyle görüşünce kesin kes ona karar verdim. ben 36 yaşındayım, eşim 40 yaşında. eşimde şiddetli oligospermi, bende de az da olsa yaşa bağlı rezerv düşüklüğü var. emre bey sağolsun ilk denemem olduğu halde diğer doktorların önerdiklerine göre bana oldukça değişik ve garantici bir protokol uyguladı. sayesinde 8 hücreli 1 transfer ve 2 donmuşumuz oldu. bana transferden sonra da öyle ilaç dozları ayarladı ki, bir damla bile lekelenmem ya da kanamam olmadı. şu an halen daha kontrollerim için ona gidiyorum. allah kısmet ederse doğumumu da onunla yapmayı düşünüyorum. insanlık olarak da, hastasına ilgisi alakası açısından da bambaşka bir doktor. daha ilk günden cebini size verir her zaman arayın der, tüm tahlillerinizi hiç üşenmez kendi haber verir, her sıkıntınızı dinler, her sorunuzu yılmadan cevaplar, uyguladığı tedaviyi bilimsel yanlarıyla istatistiklerle anlatır, siz iyi sonuçlar aldıkça da sanki kendi almış gibi sevinir.

Son düzenleme:
Merhaba, ben de istanbul tüp bebek merkezinde tedavi gördüm. Aret Kamar'dı benim doktorumda.
Tek embriyo ile tek seferde hamile kaldım.
Aret beyin hastasını cok iyi analiz ettigini düşünüyorum ben.

bende aret bey de tedavi oldum şuan 35 haftalık hamileyim inşallah kucağımada almak nasip olur allah herkese yaşatsın bu duyguları hep dua ediyorum hepinize.

bende aret bey de tedavi oldum şuan 35 haftalık hamileyim inşallah kucağımada almak nasip olur allah herkese yaşatsın bu duyguları hep dua ediyorum hepinize.

arkadaşlar merhaba, ben de 1 hafta sonra istanbul tüpte emre karatekelioğlu ile tedaviye başlıyorum kısmetse.. bence emre bey de merkez çalışanları da işinin ehli ve hepsi çok güleryüzlü. emre bey hakkında bugüne kadar hiç olumsuz bir şey duymadım. hayatımda gördüğüm en kibar doktor. onu tanıdığım ve onunla tedaviye başladığım için çok mutluyum.. herkese bu zorlu yolda pozitif sonuçlar diliyorum:))

Ben de orda tedavi gördüm canım.
Ben ilk görüşmeye giderken. Daha önce hem kendimin hem de eşimin yaptırdıgı test sonuclarını ve tahlillerimi götürmüştüm.
yani öncesinde bu konuyla ilgili yaptırdıgın ne varsa götür aslında.

X