istanbul tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıranlar

bende merak ediyorum ssk geçerliymi o hastanede sanırım lütfen yaptıranlar bilgilendirsin

sersöz ve elvinaz bende tüp bebek yaptıracağım ve doktorum istanbul tüp bebek merkezinde aret beyi önerdi daha görüşmeye gitmedim ama en kısa zamanda gideceğim bu arada ssk geçerliymiş bir bilginiz varsa aret beyle ilgili paylaşırsanız sevinirim.

kızlar ben de orda yaptıracaktım aret bey ile görüşmeye gittim çok ilgili gelmedi her sorduğum soruya bilinmez dedi yani beni muayne etti para almıyorlar diyor ya YALANN 100 tl verdim birde bilmiyorum ya benden bi dünya tahlil istedi yok rahim filmi falan neyse dedim tahlil yaptırmadan burda yine bakınıyordum arkadaşların yazdıklarına bi baktım bi dünya olumsuz şeyler var birde tüp bebek uyguladığı bi kadın üçüzlere hamile kalmış ama bi şeyler olmuş aileye göre aret bey suçlu gazete yazılarını okudum çünkü ve kadın ölmüşş bu haberi duyduğumda soğudum sonra bahçeciye ve memorial e gittim ikiside aynı tedavi aynı ilaçları verdi ama ben bahçeciyi mustafa behçeciyi tercih ettim daha bi sıcak geldi sürekli bol bol dua edelim dedi ve benden aret bey kadar ne tahlil nede rahim filmi istedi her iki yerde rahim filmi 2 doktorunda dediğine göre 2-3 denemeden sonra tutmuyorsa o zaman istiyorlarmış ben duyduklarımı ve yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istedim herkese aynı olacak diye birşey yok mevlam nasip ettikten sonra merkezler aracı sadece

meraba arkadaşlar bende aret beyde tüp bebk denenmemi yapıyorum cuma günü yumurtalar toplandı çarşamba transfer olacak inşallah çok ilgililer ben çok memnunum .

kızlar bende aret bey e geçen yaz tüp bebek yaptırdım tuttu ama erken gebelik kaybı yaşadım baştan bence laparoskopi yapılsaydı düşmezdi.çünkü daha önce de aynı şeyleri yaşamıştım

arkadaşlar bende istanbul tüp bebek merkezinde yaptıracağım allah izin verirse.ilk muayenemi oldum ama benim dr um SUZAN HANIM .erkek dr istemedim.tüp bebek raporumuzu çıkartıp tedaviye başlıyacağız inşaallah.
l

benim doktorumda aret bey ve bendende çok tahlil ve filim istedi ama adam ne ya yapsın büssürü şeylen kkarsılasıyoruz iyi o zaman bir dahlil versın bu iyi şu dahlilede bakalım belki bundandırmı dedin adam caz varda tahlillerin istemiyor tabiki tahlil tarihlerin geçmediyse neyse benim soorunum 8 adet yumurtamın olusu eşiminde spermiyogramda düşük ve hareketliligi az cıktı aret bey tehrar yapalım dedi emin olalım eger bu şekilde cıkarda direk tüpbebek yapalım dedi ve yaptırdık ama ilk tahlilden biraz daha iyi cıktı ama yine yetersizdi biz gecen ay yaptıracaktık tam gitcektik bu yasa denilen şey cıktı acıkcası o yüzden gitmedim vede aramadım cümkü o kadar morelim bozulduki yaptırmak ve tedavi görcek durumda deyilim eğer yaptırırsamda tedavide yaptırısamda aret beye giderim gayet ilgililer çalışanşarıda dahil zaten meknada çok güzel hangi hastanede doktorlarla çalışanlar ve hastalar aynı yerde oturup yemek yiyip oturup muhabbet ediyor ben memnunum ve herkesede öneriyorum

ssk o hastanede geçerli değil. daha uyguna, daha profesyonel merkezleri mesleğim gereği size tavsiye edebilirim.

arkadaşlar merhaba;

bende istnabul tüp bebek merkezinde tedavimi oluyorum... ve çok çok memnunum... zübeyde arkadaşımız şikayetlerini anlatmış, tabii bunlar onun düşünceleri ama işin birde şu boyutu var...

zübeydecim senden ,senden istenilen rahim filmi ve testlere çok kızmışsın belli :)))

diyorsun ki birkaç denemede olmuyorsa rahim filmi ozaman isteniyormuş!!!!!!!!!

olurmu öyle şey ya... benim doktorum aşılama bile yapılmadan önce istedi benden rahim filmini... şayet tüpler kapalıysa sen ne yaparsan yap hamile kalamazsın... istersen 30 tane tüp bebek dene yinede tutmaz... kullandığın ilaçlar, ilaçlara verdiğin paralar, çektiğin stres te yanına kar kalır...

kaldı ki ilaçlı rahim filmi olmayanlara devlet hastaneleri tüp bebek raporu bile vermiyor...

doktorunu ve merkezini seçmek tabiiki sana kalmış... iyi araştır bence... başarı oranlarını, labratuvarlarını,embriyologlarını herşeyi iyice araştır... tüp bebek te doktor kadar embriyolog ta önemli...

istanbul tüp bebek merkezinin embriyoloğuda zaten Bahçeci kliniğinden gelmiş...

arkadaşlar istanbul tüp bebek merkezine ilk muayene için başvurduğunuz zaman dr unuz sizden tahlil istedimi

ben aret beye gittim ilk doktoro göründüğüm için tabiki benden ve eşimden tahlil ler istedi tahliller olmadan kesin bişey diyemem dedi ve ilk muayenede etti para vermedim ikinçi gittiğimdede para vermedim aret beyin dediği gibi tencere yuvarlanmış kapagını bulmuş dedi tahlil ve filimlerimizden birşey cıkmadı bende yumurta azlığı eşimdede az ve yavaşlık var dedi o yüzdende direk bize tüp bebegı önerdi çümkü eşimiz az ve yavaş olması aşılamada %10 sonuç verir dedi normal tedavide uzun sürer dedi bunlarla uğraşana kadar zaman ve mattıyatdan dolayı tüp bebegı önerdi ve tam yaptıracaktımki yasa denilen bu sinir bozucu şey cıktı ve bizde erteledik bakalım kısmet diyoruz ve 8 aya kadar olmasza ne yapıp edip yaptırıcam ya burda aret beye yada kıbrıza bakalım mattıyatdanda sorun oldugu için bize tek bir sefer yaptıra biliriz onun içinde inçe eleyip sık dokumamız lazım diyorum aret bey gayet iyi bir doktor bize karşı birşey hıssetmedik sen kararını ver

doktor kadar önemli diğer kısımda laboratuvar ve embriyolog... embriyologlarından bilgi almak mümkün değil, bilgilendirme çok yetersiz. ilgisizlik varsa bu noktada evet var.

Bende aret beye gidiyorum ilk görüşmeyi yaptık. Bu haftaiçi istediği tahlilleride yaptırıp tekrar gidicez.Arkadaşlar lütfen dr. hakkında yorum yaparken şuanda tedavisine başlamış arkadaşlarıda düşünelim. Bu yazılar transferini yaptırmış ve beklemede olan arkadaşlarımız için olumsuzluk yaratabilir.
Elbetteki herkesin meslek hayatında hataları olabilir.Kimse mükemmel değil.Belki doktorlukta bu hatalar kabul edilemez ama 100 hastadan bir tanesinde de sorun yaşanabilir.Kimse bunu istemez kabul edilebilir birşey değil ama şunuda düşünün sağlık bakanlığı var mesleğini yeteri kadar iyi getiremeyen doktorlar hakkında zaten soruşturma açılıyordur.
Memorial da , acıbademde , bahçeci kliniğinde hiç mi olumsuz birşey yaşanmamıştır. Lütfen yazılarımızı yazarken 2 kere düşünelim :))

En kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza almamız dileğiyle sevgiyle kalın kaydirigubbakcemile3

tupbaby
şıma katılıyorum saglık bakanlıgındaki kendini beyenmiş çocuk sahibi olupta çocugu olmayanlar demiyorum ama onlara işkençe cektirmek için elinden geleni ardına koymayan kendini doktor sıfatına koyupta saglık bakanlıgı ğibi yüksek mertebelere gelipte kendini bilmezlere allaha havele ediyorum önümüzü kesen kimse

Canım bende anne adayıyım.15 yıldır bu Özlemle beklİyordum.bİrgÜn bu kadınlar kulubÜnde gezİnİrken bİr numara bırakmıŞtı bİr arkadaŞ onun Önerİsİ Üzerİne aradım o kadar İÇten ,o kadr cİddİ o kadr samİmİydİ hemen baŞladık..Şİmdİ anne adayıyım,numarası bu xxxxxxxxxxxxxx sİzde arayın...maddİ manevİ yardımcı oluyor.İlaÇda yardım cı oluyor

Lütfen bana da ismini ve telefonunu verir misin o doktorunun 41 yaşımdayım ,35 yaşında evlendiğim gün hamile kaldım,doktor hatasıyla bebeğimi kaybettim ,bir daha da olmadı.İlk üp bebek denememi bu ay Bahçeçide yaptım,ancak başarısız oldu,lütfen bana yaz ismi ve telefonunu.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar istanbul tüp bebek merkezinde 24 martta transferim oldu ve 8 haftalık hamileyim çok memnunum personel çok ilgili

TEBRıK EDERıM ARZUCUM HERKESıN BASINA DıYORUM bu ayda olmadı bakalım büyük ihtimal bende yaptırıcam tüp bebek durum onu gösteriyo
kısmet diyorum:KK43:(((((

X