Catlatma ignesi ile hamile kalanlar,kalmayi bekleyenler..

ya canimsin benim inanki cok uzuldum allah daha kotu dertler vermesin. ha bide sana bisey sorcam seninde mi kistlerin var? bu kistleri aldira bilyomusun? ben turkiyede gorundum gecen sene bana alabiliriz dedi ama burda alamayiz dyolar? bisey anladiysam arap olyim

sagol canim dusuncelerin icin:KK43: benim kistim vardi sag yumurtaligimda 7 ay once laparoskopie oldum alindi onunla birlikte sag yumurtaligimda gitti mafoldumben kistim okadar buyuktuki sag yumurtaligin islevini yitirmesine sebep oldu... ben almanyada ameliyat oldum demekki seninki tedavi gerektirecek turden deil kistin..yada baska doktorlara görün derim sonra benim gibi sürünürürsün :1no2:

benim her iki yumurtaligima kist varmis karinca gibi cokmus. dedigin gibi baska doktora goruneyim ben. burda turk gynekolog varmis onu buldum ona gidicem o belki beni daha iyi anlar.

02.02.2010 tarihinde bana da çatlatma iğnesi yapıldı.Klomen kullanmıştım.

ığneden sonra sol kasığımda ağrılar meydana geldi ve 1 hafta boyunca devam etti.
2 gün öncesine kadar şiddetliydi ama şuan kesildi sadece sol bacağıma bi ağrı vuruyor gibi.

Bugün kan testi yaptırmayı düşünüyordum ama ilk sayfadan bu yana okuduklarım umudumu kesmeme sebep oldu.

Benzer belirtiler yaşayan arkadaşlar,hep üzülmüş. :gitme:

Beklemeli miyim test için şimdi emin olamadım.
Grip oldum ilaç da kullanmam gerekiyor zaten grip için doktora gideceğim kan testi yaptırmalı mıyım sizce?

Son düzenleme:
Daha 11 gün olmuş, iğnenin etkisi geçmemiştir portakal suyu, bence birkaç gün daha sabret.

ığneden sonra sol kasığımda ağrılar meydana geldi ve 1 hafta boyunca devam etti.
2 gün öncesine kadar şiddetliydi ama şuan kesildi sadece sol bacağıma bi ağrı vuruyor gibi.

Bugün kan testi yaptırmayı düşünüyordum ama ilk sayfadan bu yana okuduklarım umudumu kesmeme sebep oldu.

Grip oldum ilaç da kullanmam gerekiyor zaten grip için doktora gideceğim kan testi yaptırmalı mıyım sizce?

bence ayin 16 sinda yaptir cunku tam igneden 14 gun sonra dogru sonuc cikyo.

İğneden sonra sol kasığımda ağrılar meydana geldi ve 1 hafta boyunca devam etti.

in$allah sen hamile kalirsin:Saruboceq: belirtiler herkeste farklilik yaratiyor ama yazinda okudugum tüm belirtileri bende yasamistim :çok üzgünüm: bacagima giren agrilar kasigimdaki batmalar kendimi $i$ hissetmem uykumun cok gelmesi vs hep hamilelik belirtilerini düsündürdün bana ama degilmis :çok üzgünüm: maalesef tutmadi bende umarim guzel haberlerini aliriz sonucu bildirmeyi unutma olumunekankayizsmile

HAYDI KIZLAR BEBEK FIKRINI BIRAZ AKLIMIZDAN ATALIM YOK GOGUS AGRISI YOK KASIK AGRISI YOK SU YOK BU !!! KENDIMIZE GELELIM BIRAZ!:eek:klava: HERKESIN "SEVGILILER GUNU KUTLU OLSUN":asigim: ozellikle RUYABU sana soyluyorum benim gibi yap yoksa boyle devam ederse kafayi yicez soyliyim bak! kizlar haydi halaya :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: basi ben tutyorum sonra kim var hadi bakalim uyanin ...

Son düzenleme:
Valla haklisin AKASIA cigim kaydirigubbakcemile5 yiyip bitiriyoruz bo$yere kendimizi.. Olacagi varsa nasipte kismette varsa olur olumunekankayizsmile hayirlisini dileyip bekleyelimm guclubacismile yarinlar cuvalami girdi elbett gönlümüzün hakettigi gercekle$ecek :lepi: hadi simdide ciftetelli oynayalim yuhhuuuuuuuuuuu hihoyyyt

ay bak ne guzel iste kendine gel sabah kalktim ay dedim ne olyo dunya sonu mu geldi sanki valla iyi oldu yaaaaaaaa bayanssulusmilezemuszemusopuyorumnanaktanhihoyyyt

merhaba arkadaşlar
ben de 11 şubatta çatlama iğnesi oldum
daha çok yeni
olumlu bi sonuç beklemiyorum bu ay
ben 3 ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım 8 haftada durdu bebeğimin kalp atışları
daha neler neler
şöyle başlıym siden büyüğüm 27 yaşındayım 2.5 yıllık evliyim 1 yıldır bebek istiyoruz
geçen yıl bu zamanlar aşılama oldum tutmadı eşimin değerlerinde düşüklül vardı
varikosel ameliyatı oldu haziranda
ve 3 ay sonra doğal yoldan hamile kaldım çok şükür bebeğimi kaybettim ama doğal yoldan hamile kalmak büyük umut benim için eşimin değerleri düzeldi bunu anladık
kürtajdan 3 ay geçti
öylesine kontrole gittim bi yumurtam vardı ilaç falan da almadım doktorum iğne yaptır deneyin dedi
yaptırdık denedik
ama kürtajdan sonra tam toplanamamış vücut doktor 1-2 aya düzelir ama iğneyi yaptır dene dedi
olmazsa üzülme diye söylüyorum dedi
o nedenle pek umutlu değilim ama Allah tan umut kesilmez
kan testi de istemiyorum yoruldum artık adet i beklicem ya da gecikmesini

bu arada aynı hamileykenki gibi şeyler yaşıyorum göğüs şişliği ve arada ince ince göğüs sızısı
ama bunlar iğnenin etkisi çünkü çatlatma iğnesinde hamilelik hormonu var

özetle belirtilere takılmayın ben hamileyken hiç farketmedim belirtileri
o kadar alışmışım ki olumsuza 1 hafta geçti adet zar zor yaptım test ve vardı
ondan sonra yaşadım tüm belirtileri
kendinizi belirtiyle umutlandırıp umutsuzlaştırmayı
hiç belli olmuyo

b de yaşlarınız çok genç hiç telaş yapmadan bekleyin bebeğinizi
insan hamile kalınca çok üzülüyo niye önceden çok üzüldüm diye
huzurlu olun
inşallah gelir sağlıkla bebekleriniz
uzun oldu ama bitti işte:))))

dogru soyluyosun genciz evet ama sonucta evliyiz ve bir cevremiz var (kayinvalide). mesela benim butun okul arkadaslarimin bir bebegi var benden sonra evlenenler simdi hamile bu da beni cok etkiliyo. disari cikyosun bebek ne zaman gelyo, orta kati kiraya vermedinmi, hadi bebek yokmu, olmuyo mu yoksa.... bu sorulari duymaktan biktim. bu durumda olmayan anlayamaz, bize moral vermek istedigin farkindayim cok ta tesekkur ediyorum sana ama dusunmeden edemyo insan iste ondan dolayi biraz bu konulari dusunmeme karari aldim herkesi de davet ediyorum bu konuda yoksa her an delirebilirimlaelaelaelaelae

kızlar canınızı sıkmak yok ya olacak ya olacak eninde sonunda onun için kalbinizi ferah tutun herkes tedavi bile görmeden kalıyor biz tedavi görüyoruz. bizim imkanlarımız daha fazla olur inşallah. bende 13 şubatta iğne oldum. ama tutmayacak gibime geliyor çünkü ne yaparsam yapım akıp gidiyor hemen,acaba tüplerimizmi kapalı yada ne bilim gereken yüksekliğimi bilmiyoruz anlamadım gitti

MAVIUMUTOLSUN Cok dogru demissin arkadasim belirtilerde bi takildikmi gidiyoruz.. hatta belirtileri kendim cikariyorum diye düsünmeye basladim :umursamaz: ama benim durumum diger kizlardan biraz farkli yani daha cok sorunu olan yani sorunsuz yere gebe kalamayanlardan degilim.. oyuzden kafama daha da bi takiyorum bilmiyorumkismile bakalim artik bu ay da once yumurta gelistirici igne sonrasinda catlatma ignesi kullanicam mafoldumben hayirlisi artik....... :gitme:

ZAMBAK2009 ve AKASIA arkadaslarim pes etmek yok yeni bi ay yeni bi umutt beklicez ve görecez olumunekankayizsmile haberdar edelim sürekli birbirimizi gelismelerden :teselli:

ZAMBAK2009 ve AKASIA arkadaslarim pes etmek yok yeni bi ay yeni bi umutt beklicez ve görecez olumunekankayizsmile haberdar edelim sürekli birbirimizi gelismelerden :teselli:

tabikide canım verelim bir bir müjdeleri olumunekankayizsmile halimizden anca çeken anlar bende 24 yaşındayım 1,5 yıllık evliyimopuyorumnanaktan

kizlar bugun benim doktoru aradim randevu almak icin bana ne derse begenirsiniz"gelmenize gerek yok " bana 2 ay sonraya randevu verdi. fena sekilde morelim bozuldu! :umursamaz: 2 ay bosuna mi gececek simdi ben ne yapcma ya. mafoldumben

kizlar bugun benim doktoru aradim randevu almak icin bana ne derse begenirsiniz"gelmenize gerek yok " bana 2 ay sonraya randevu verdi. fena sekilde morelim bozuldu! :umursamaz: 2 ay bosuna mi gececek simdi ben ne yapcma ya. mafoldumben

neden sana 2 ay sonraya randevu veriyorki cok sacma :mymeka: degistir bacim sen en iyisi doktorunu biz cocuk isteyen bayanlar icin her ay cok onemli:teselli:

doktorum bana cok umit vermisti olmadi ya ondan beni gormek istemyo heralde bende 2 ay beklicek deilim heralde deistircem gynekologumu biraz uzakta bir doktor buldum ama olsun bebek icin deger neyse bakalim haberdar ederim sizi.

Son düzenleme:
X