Catlatma ignesi ile hamile kalanlar,kalmayi bekleyenler..

kızlar canınızı sıkmak yok ya olacak ya olacak eninde sonunda onun için kalbinizi ferah tutun herkes tedavi bile görmeden kalıyor biz tedavi görüyoruz. bizim imkanlarımız daha fazla olur inşallah. bende 13 şubatta iğne oldum. ama tutmayacak gibime geliyor çünkü ne yaparsam yapım akıp gidiyor hemen,acaba tüplerimizmi kapalı yada ne bilim gereken yüksekliğimi bilmiyoruz anlamadım gitti

ya bacim niye tutmiyacak dyosun boyle umutsuz olursan olmaz zaten. butun testleri yaptirdin mi kirecleme varmi, kistin varmi...

bence ayin 16 sinda yaptir cunku tam igneden 14 gun sonra dogru sonuc cikyo.

Çok kötü hasta oldum ve muayene için doktora gittiğimde zaten Bhcg yapıldı,ona göre ilaç kullanmam gerekiyordu,gebelik var mı yok mu riske atamazdım.Adete 8 gün varken cumartesi günü yaptırdığım testte 3.22 çıktı değer.Daha öncelerde ilk denemelerimizde 13 lerde çıkmıştı ama hamile değildim.O yüzden çok ümitlenmiyorum ama üzülmüyorum da.

in$allah sen hamile kalirsin:Saruboceq: belirtiler herkeste farklilik yaratiyor ama yazinda okudugum tüm belirtileri bende yasamistim :çok üzgünüm: bacagima giren agrilar kasigimdaki batmalar kendimi $i$ hissetmem uykumun cok gelmesi vs hep hamilelik belirtilerini düsündürdün bana ama degilmis :çok üzgünüm: maalesef tutmadi bende umarim guzel haberlerini aliriz sonucu bildirmeyi unutma olumunekankayizsmile

İnşallah canım.Allah herkesin gönlüne göre versin,kimseyi bu yolla sınamasın,1 yıldır sebepsiz yere bekliyorum ve her defasında bu son hayal kırıklığı olsun diye dua ediyorum.Ben daha önce iğne kullanmadım ve çektiğim batmalar bu şekilde değildi 1 hafta sonra neredeyse 1 gün çok şiddetli çekince aklımda hep o kaldı ve acaba dedim.

Cuma günü tekrarlamayı düşünüyorum kan testini inşallah Allahım utandırmaz bu defa olur.
Güzel haberi sizinle paylaşırım :nazar:

İnşallah canım.Allah herkesin gönlüne göre versin,kimseyi bu yolla sınamasın,1 yıldır sebepsiz yere bekliyorum ve her defasında bu son hayal kırıklığı olsun diye dua ediyorum.Ben daha önce iğne kullanmadım ve çektiğim batmalar bu şekilde değildi 1 hafta sonra neredeyse 1 gün çok şiddetli çekince aklımda hep o kaldı ve acaba dedim.
Cuma günü tekrarlamayı düşünüyorum kan testini inşallah Allahım utandırmaz bu defa olur.
Güzel haberi sizinle paylaşırım :nazar:[/QUOTE]

insallah hamilesindir bize sevindirici bir haber ver, allahtan herseyin hayirlisi istemek lazim. burda bir kadinin 7 sene cocugu olmuyo tub bebek yaptiryo ikiz bebek olacak dyolar ve kadin dogumda öluyo neye yaradi cocuk olmasi adam simdi tek basina 2 bebekle ne yapsin, keske karim olsaydi bebekler olmasaydi dyomus. ondan allahtan herseyin hayirlisi. haber vermeyi unutma bekliyoruzolumunekankayizsmile

akasia canım bence doktoru dinle kesin verdiği ilaçlar vucudunu yıprattı toparlanman için iki ay süre veriyor iki ay içinde doğal yoldan kalma ihtimalinde yüksek bence biraz bekle ama doktoruna güvenmiyorsan sana güven vermiyorsa o ayrı

yok canim guveniyorum ama 2 ay bana uzun gelince acaba dedim yanii. ha bide benim hala goguslerim kasiklarim agriyo, bulantim var ignenin etkisi mi gecmedi anlamadim ki.

yok canim guveniyorum ama 2 ay bana uzun gelince acaba dedim yanii. ha bide benim hala goguslerim kasiklarim agriyo, bulantim var ignenin etkisi mi gecmedi anlamadim ki.

evet canım iğnelerin etkisi olsa gerek bendede ara ara ateş basması yapıyor.benim doktorum daha tedaviye başlamadan bir ay daha bekle vucudun toparlansın dedi bende yok dedim sonra klomen verdi ama o ay dediği gibi yumurladım fakat gelişmedi ve ben sana dinlen demiştim dedi o yüzden doktor diyosa bi bildiği vardır canım zemuszemus

1 şubat pazartesi günü çatlatma iğnesi oldum ilk kez ve sonuçççç HAMıLEYıMMMMMMM kızlarr 11 şubat perşembe günü kan testi yapıldı ve sonuç pozitif 6.49 çıktı doktorum bu değerlere göre hamilesin dedi ama 18 şubat perşembe günü gel testi tekrarlayalım dedi ultrosonla baktı göremedi yeni oluşuyo galiba dedi görünmemesi normal dedi folik asit verdi hergün bi tane iç dedi ve bebeğin rahme tutunsun dedi bnde her gün bi tane içiyorum arkadaşlar ama çok heycanlıyım herşey perşembe günü belli olucak tekrar test yapıcak hamilemiyim yoksa değil miyim...

1 şubat pazartesi günü çatlatma iğnesi oldum ilk kez ve sonuçççç HAMİLEYİMMMMMMM kızlarr 11 şubat perşembe günü kan testi yapıldı ve sonuç pozitif 6.49 çıktı doktorum bu değerlere göre hamilesin dedi ama 18 şubat perşembe günü gel testi tekrarlayalım dedi ultrosonla baktı göremedi yeni oluşuyo galiba dedi görünmemesi normal dedi folik asit verdi hergün bi tane iç dedi ve bebeğin rahme tutunsun dedi bnde her gün bi tane içiyorum arkadaşlar ama çok heycanlıyım herşey perşembe günü belli olucak tekrar test yapıcak hamilemiyim yoksa değil miyim...

canım merhaba öncelikle gözün aydın allah analı babalı büyütsün sanırım hamılelıgın cok yenı ondan bu kadar düşük kendıne dıkkat et bu gunlerde fazla agır kaldırma suan tutun ma asamasında tekrardan tebrık ederım kaydirigubbakcemile5

slm bayanlar buraya daha öncede yazmistim cogunuzda kistmi var bende pko oldugumu 2 ay kadar oldu ögreneli benim bir oglum var ama ogluma hamileykende varmiydi bilmiyorum ben normal yoldan cok sükür hamile kalabiliyorum ama benim bebeklerim karnimda öldüler (tam 5 kere )kan sekerim yüksek oldugu icinmis bu simdi seker ilaci medformin kullniyorum iki ay sonra catlatma ignesi olucam bu igne nerden vuruluyor? benim durumumda olan varmi? yardim edip bilgilendirirseniz sevinirim allah hepimizin yardimcisi olsun ins

1 şubat pazartesi günü çatlatma iğnesi oldum ilk kez ve sonuçççç HAMİLEYİMMMMMMM kızlarr 11 şubat perşembe günü kan testi yapıldı ve sonuç pozitif 6.49 çıktı doktorum bu değerlere göre hamilesin dedi ama 18 şubat perşembe günü gel testi tekrarlayalım dedi ultrosonla baktı göremedi yeni oluşuyo galiba dedi görünmemesi normal dedi folik asit verdi hergün bi tane iç dedi ve bebeğin rahme tutunsun dedi bnde her gün bi tane içiyorum arkadaşlar ama çok heycanlıyım herşey perşembe günü belli olucak tekrar test yapıcak hamilemiyim yoksa değil miyim...

ay canim benim ya inanki cok cok cok sevindim kendimin olmus gibi sevindim allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin . insallah bizde burdan mutlu haberi veririz.

slm bayanlar buraya daha öncede yazmistim cogunuzda kistmi var bende pko oldugumu 2 ay kadar oldu ögreneli benim bir oglum var ama ogluma hamileykende varmiydi bilmiyorum ben normal yoldan cok sükür hamile kalabiliyorum ama benim bebeklerim karnimda öldüler (tam 5 kere )kan sekerim yüksek oldugu icinmis bu simdi seker ilaci medformin kullniyorum iki ay sonra catlatma ignesi olucam bu igne nerden vuruluyor? benim durumumda olan varmi? yardim edip bilgilendirirseniz sevinirim allah hepimizin yardimcisi olsun ins

allah cok sukur ki dogal yoldan hamile kalabilyosun ama biz:gitme: catlama ignesi poponun ustunden vurulyo. bu arada pko ne oldugunu yazabilirmisin?

aramıza hoş geldin çok geçmiş olsun çatlama iğnesini iki kere oldum ben kalçadan ve hiç acıtmıyor korkulacak bişi yok canımkaydirigubbakcemile5

hayırlı olsunseni tebrik ediyorum darısı bize inşallah demekki tedavi işe yarıyor kızlar sitrese girmeyelim baby belirtilerini bizim için yazarsan iyi olur bende 13 şubatta iğne oldumopuyorumnanaktan

hayırlı olsunseni tebrik ediyorum darısı bize inşallah demekki tedavi işe yarıyor kızlar sitrese girmeyelim baby belirtilerini bizim için yazarsan iyi olur bende 13 şubatta iğne oldumopuyorumnanaktan

tamam canım yazarım gelişmeleri benim sayfamdan takip edebilirsin genellikle oraya yazıyorum yarın doktora gidicem işte kan testi yapılcak ve ultrosonla bakıcak herşeyin hayırlısı canım allah herkesin gönlüne göre versin...:Saruboceq:

Kutlarim canim vereliniortak ayni dönemlerde catlatma ignesi vurulmu$tuk.. aramizda bikac gun fark vardi.. ben hamile kalamadim bu ay reglimin 3. gunu bugun ve tekrar igne yapilacam bu ayy mafoldumben darisi ba$imiza insallah..tekrar tebrikler:içelim:

Kutlarim canim vereliniortak ayni dönemlerde catlatma ignesi vurulmu$tuk.. aramizda bikac gun fark vardi.. ben hamile kalamadim bu ay reglimin 3. gunu bugun ve tekrar igne yapilacam bu ayy mafoldumben darisi ba$imiza insallah..tekrar tebrikler:içelim:

saol canım benim ama bnde cumartesi günü regl oldım iki buçuk gün sürdü sanırım üstüne gördüm diye tahmin ediyorum yarın doktora gidicez perşembe gel testi tekrarlayalım demişti bana yarın kesinlik kazanacak işte 11 şubatta yaptığında teste 6.49 çıktı doktor bu değerlere göre hamilesin dedi ama 18 şubatta tekrarlayalım testi dedi çatlatma iğnesi olmuştum ya belki onun etkisiyle çıkmış olabilir dedi gebelik varsa hcg hormonun artar dedi bakalım inşallah gerçekten hamileyimdir lütfen dua edin benim için...

canım sende bi kan testi yaptırsana belki sende hamilesindir ve üstüne görüyorsundur hemen umutsuzluga kapılma yarın inşallah hayırlı haberlerimi yazarım sizlere rabbim herkese nasip etsin....:Saruboceq:

saol canım benim ama bnde cumartesi günü regl oldım iki buçuk gün sürdü sanırım üstüne gördüm diye tahmin ediyorum yarın doktora gidicez perşembe gel testi tekrarlayalım demişti bana yarın kesinlik kazanacak işte 11 şubatta yaptığında teste 6.49 çıktı doktor bu değerlere göre hamilesin dedi ama 18 şubatta tekrarlayalım testi dedi çatlatma iğnesi olmuştum ya belki onun etkisiyle çıkmış olabilir dedi gebelik varsa hcg hormonun artar dedi bakalım inşallah gerçekten hamileyimdir lütfen dua edin benim için...

canım sende bi kan testi yaptırsana belki sende hamilesindir ve üstüne görüyorsundur hemen umutsuzluga kapılma yarın inşallah hayırlı haberlerimi yazarım sizlere rabbim herkese nasip etsin....:Saruboceq:

bence hamilesin dualarimiz seninle insallah hamilesin.

Canim Almanyada tedavi daha baska oluyor sanirsam.. gebelik testim yani kan testini doktor kendisi yapiyor benim istegimle deil fisfisfis..simdi ben yarindan itibaren yumurta gelistirici igne kullanicam(gonal f) yaklasik 1 hafta kadar sonrasinda yumurtalara bakiliyor ve ovitrelle vuruluyorum.. igneden yaklasik 10 gun sonra doktor kendisi kanda test yapiyor ve sonucu bildiriyor 14 subatta da reglim geldi zaten ..yani kesin hamile degilim benneyaptımki

X