Catlatma ignesi ile hamile kalanlar,kalmayi bekleyenler..

canim herkeste farklimi aynimi bilemiyorum bilmiyorumkismile bende adetin 3. gununden itibaren göbekten kendime igne vuruluyorum yaklasik 1 hafta kadar yumurtalari gelistiriyor o igne.. sonrasinda doktor kontrole cagiriyor yumurtalarinin boyuna posuna bakiyor kaydirigubbakcemile3 sonra sana catlatma ignesini nezaman vurulacagini soyluyor..iliski saatlerini belirliyor :kedi: sonrasi Allaha kalmis bön bön bekliyoruz yani en azindan ben oyle bekliyorum aklinialirimsmile bol sans:)

ruyabu hani dyosun ya "doktor iliski saatlerini belirliyor". sanki iliskiye girmek bile kural olmus. isteyerek yapyosun deilmi oyle gerektigi icin yapyosun. bu kadinlardan fazla erkekleri etkiliyor.

valla akasiacigim istekli oluyorsun ama ne bilim yani gene bi baski hissediyorsun akannehir yani doktor igneden sonra 36 saat icinde ve sonrasinda bol bol sex diyor :kedi: ee ister istemez o saatleri kacirmak istemiyorsun bol bol calismalisin.. kaydirigubbakcemile3 aman be yaa iyice oyuncaga döndük aklimizi kaciracazz sempatiksalakcinni

valla akasiacigim istekli oluyorsun ama ne bilim yani gene bi baski hissediyorsun akannehir yani doktor igneden sonra 36 saat icinde ve sonrasinda bol bol sex diyor :kedi: ee ister istemez o saatleri kacirmak istemiyorsun bol bol calismalisin.. kaydirigubbakcemile3 aman be yaa iyice oyuncaga döndük aklimizi kaciracazz sempatiksalakcinni

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeydelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeydelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:kedi:

bu ay kimseninki tutmadi hayirdir insallah:gitme:

Bugün doktora gittim ve olmamasının sebebini öğrendim.

Yumurtam iğneye rağmen çatlamamış bir de üstüne kistler oluşmuş mafoldumben

Kaş yapalım derken göz çıkardık yani :umursamaz:

Doktor kullanmam için bir ilaç verdi ve bu ayı boş geçiyoruz kendi haline bırakıyoruz,önümüzdeki ay tekrar klomen ve iğne deniyoruz dedi.

Ağrılarımın nedeni kistlermiş.İğneden sonra bu durumda olan arkadaşlar varsa diğer aylardan farklı ağrı yaşarlarsa mutlaka doktora kontrole gitmelerini tavsiye ederim.

Umutlarım marta da değil nisana kaldı artık.. boshayallersmile

Bugün doktora gittim ve olmamasının sebebini öğrendim.

Yumurtam iğneye rağmen çatlamamış bir de üstüne kistler oluşmuş mafoldumben

Kaş yapalım derken göz çıkardık yani :umursamaz:

Doktor kullanmam için bir ilaç verdi ve bu ayı boş geçiyoruz kendi haline bırakıyoruz,önümüzdeki ay tekrar klomen ve iğne deniyoruz dedi.

Ağrılarımın nedeni kistlermiş.İğneden sonra bu durumda olan arkadaşlar varsa diğer aylardan farklı ağrı yaşarlarsa mutlaka doktora kontrole gitmelerini tavsiye ederim.

Umutlarım marta da değil nisana kaldı artık.. boshayallersmile

sen benimle ayni durumdasin canim benimde yumurtalar catlamamis ve aynen kistler yuzunden agriyomus benimde kasiklarim. sogan kurunu dene ben baslicam bu hafta.

sen benimle ayni durumdasin canim benimde yumurtalar catlamamis ve aynen kistler yuzunden agriyomus benimde kasiklarim. sogan kurunu dene ben baslicam bu hafta.

Doktor sana ne ilaç verdi mi? Verdiyse adını ve hangi gün başladığını öğrenebilir miyim?

Kür için hiç bir fikrim yok,doğrusu hangisi bilmiyorum herkes bir şey söylüyor.

Hangi gün başlamak lazım ne kadar yapmak lazım ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim cnm. olumunekankayizsmile

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.kizlar buyrun ben yapiyorum bu pazar bitecek benimki asiri bi akinti afedersiniz mutlaka faydasi var

Doktor sana ne ilaç verdi mi? Verdiyse adını ve hangi gün başladığını öğrenebilir miyim?

Kür için hiç bir fikrim yok,doğrusu hangisi bilmiyorum herkes bir şey söylüyor.

Hangi gün başlamak lazım ne kadar yapmak lazım ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim cnm. olumunekankayizsmile

yok anacim yok burda ilac milac vermiyolar! burda bisey bildikleri yok! anca gel git yapyosun, sonundada hamile kalmayinca gelmene gerek yok dyo burdaki doktorlar:gitme:

slm kizlar olumunekankayizsmile yarin Yımırtalarima bakicak doktor... yeterli büyüklükteyse catlatma ignemi vurucam bikac gün icinde eyvahedigeldismile yeni bi ay,yeni bi maraton...aklima getirmemeye calisiyorum ama genede elimde degil buay tutacakmi diye düsünüyorum sürekli kafamçokkarıştı
dua edin benim icin :Saruboceq:

slm kizlar olumunekankayizsmile yarin Yımırtalarima bakicak doktor... yeterli büyüklükteyse catlatma ignemi vurucam bikac gün icinde eyvahedigeldismile yeni bi ay,yeni bi maraton...aklima getirmemeye calisiyorum ama genede elimde degil buay tutacakmi diye düsünüyorum sürekli kafamçokkarıştı
dua edin benim icin :Saruboceq:

sen nerelerdeydin be bacim! ben dedim herlade hamile kaldi bizi unuttu! neyse sukur kavusturana:Saruboceq: insallah hamile kalirsin canim dua edicem sana. bak persembe gunu mevlid kandil bol bol dua et allaha. Allah hakkinda hayirlisini versin :Saruboceq: persmebe gunu arkadaslarimla yasin okucaz benim niyetim icin seni de alirim niyetime insallah kabul olur canim.

Son düzenleme:
kızlar ben geldim kusura bakmayın kayboldum.hafta sonu pc ye oturamıyorum.dün doktora sağlık ocağına tahlil vermeye gittim. ama almadılar henüz erken diye iğneden sonra 10. günümdeyim göbeğimin altında acayip bi ağr var hayırlısı inşallah sizler ne durumdasınız aksia ,ruyabu,baby ve diğerleri bu ara da yeni gelen arkadaşlarımızda hoş geldiniz.
öpüyorum hepinizi

sen nerelerdeydin be bacim! ben dedim herlade hamile kaldi bizi unuttu! neyse sukur kavusturana:Saruboceq: insallah hamile kalirsin canim dua edicem sana. bak persembe gunu mevlid kandil bol bol dua et allaha. Allah hakkinda hayirlisini versin :Saruboceq: persmebe gunu arkadaslarimla yasin okucaz benim niyetim icin seni de alirim niyetime insallah kabul olur canim.

Akasiacigim kiz unuturmuyum ben sizi hic kaydirigubbakcemile5 derdimi dökebildiklerimi unutmam öyle hemen..:kedi: bende doktordan geldim demin..Yımırtalar sag taraftan gelmeye calismis ama olmamis..benim tek sol taraf calisiyor ya.bu ay maalesef sag taraftaymis Yımırta birakma sirasi..onun icin solda sadece minnacik bitane vardieyvahedigeldismile oda biseye yaramiyor anlicaginiz :1no2: tedaviyi sonlandirdik catlatma ignesi ve gonal f ye gelecek ay devam edilecek :bbo:eek:ff yaaa offfff bi cigara yakim bari :nazar:

kızlar ben geldim kusura bakmayın kayboldum.hafta sonu pc ye oturamıyorum.dün doktora sağlık ocağına tahlil vermeye gittim. ama almadılar henüz erken diye iğneden sonra 10. günümdeyim göbeğimin altında acayip bi ağr var hayırlısı inşallah sizler ne durumdasınız aksia ,ruyabu,baby ve diğerleri bu ara da yeni gelen arkadaşlarımızda hoş geldiniz.
öpüyorum hepinizi

Zambak bacim bende bu ay tedavi yarida kesildi senağlama insallah sen hamile kalirsin :emir_bebek: adim adim yaz ha gelismeleri benden bi b... olmuyor bari sizde olsun :a015:

slm kizlar olumunekankayizsmile yarin yımırtalarima bakicak doktor... Yeterli büyüklükteyse catlatma ignemi vurucam bikac gün icinde eyvahedigeldismile yeni bi ay,yeni bi maraton...aklima getirmemeye calisiyorum ama genede elimde degil buay tutacakmi diye düsünüyorum sürekli kafamçokkarıştı
dua edin benim icin :saruboceq:

canım dualarım seninle bende yarın doktora gidicem eşim sperm sonuçlarını aldı az önce 22 milyon çıktı çok şükür ameliyat olmuştu sperm azlığından daha önce 8 milyondu o yüzden hamile kalamıyordum ama çalışmalarada devam ediyorduk bakalım inşallah bu ay hamile kalırız canım ama ben bu sefer çatlatma iğnesi vurulmak istemiyorum çıkan sonuç yanıltıyo bilion daha önce yaşadığımı...

X