Catlatma ignesi ile hamile kalanlar,kalmayi bekleyenler..

ruyabu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
375
1
36
gonal f kullandiktan sonra 5 gün önce catlatma ignemi oldum simdiyse bekliyorum .beklemek cok kötü :eek: cok ihtiyacim var bu sekilde gebelik saglamis kisilerden iki satir bisiler okumaya :Saruboceq:

canım bende dün vuruldum çatlatma iğnesini inşallah olur ve hamile kalırız allah bizede nasip etsin bebiş canım sabırlı ol ve iyi düşün fazla kafaya takma stres de etkiliyo hamile kalmayı doktorum bana öyle söyledi sabırrrrrrr......

canım bende dün vuruldum çatlatma iğnesini inşallah olur ve hamile kalırız allah bizede nasip etsin bebiş canım sabırlı ol ve iyi düşün fazla kafaya takma stres de etkiliyo hamile kalmayı doktorum bana öyle söyledi sabırrrrrrr......

Allah hayirlisiyla doldursun göbeciklerimizi :1hug: bu ay ikimizde beklemedeyiz yani.. inan stres yapmamak elde deil baska sey düsünemez oldum her an aklima geliyor sempatiksalakcinni burdan haberleselim ve insalah guzel haberlerimiz paylasalim :CüvCüv:
sevgiler......

bende ayın 29.çatlama iğnesi oldum ve beklemedeyım bıseyde hıssetmıyorumkı herhangı farklılıkta yok sız iğneden kaç gun sonra test yapmayı dusunuyorsunuz bu arada vucudunuzda degısıklık varmı goguslerınızde falan yanı bısey hıssedıyormusunuz

Allah hayirlisiyla doldursun göbeciklerimizi :1hug: bu ay ikimizde beklemedeyiz yani.. inan stres yapmamak elde deil baska sey düsünemez oldum her an aklima geliyor sempatiksalakcinni burdan haberleselim ve insalah guzel haberlerimiz paylasalim :CüvCüv:
sevgiler......

tamam tatlım burdan konuşuruz senle umarım inşallah hayırlı haberler veririz birbirimize..hoşçakal...:dance:

bende ayın 29.çatlama iğnesi oldum ve beklemedeyım bıseyde hıssetmıyorumkı herhangı farklılıkta yok sız iğneden kaç gun sonra test yapmayı dusunuyorsunuz bu arada vucudunuzda degısıklık varmı goguslerınızde falan yanı bısey hıssedıyormusunuz

canım ben dün vuruldum aşıyı bugün ve yarın ilişkiye gircez iki hafta sonrada test yapcaz doktorum öyle söyledi bana zaten 28 gün de bi regl olduğum için test için doğru zamanlama ama bu kişiden kişiyede değişiyo tabi

merhabalar bende pko oldugu icin seker ilaci kullaniyorum 2 ay kadar sonrada catlatma ignesiyle hamile kalicam ikinciye ins

canım vucutdaki değişiklikler hamile kaldıktan sonra belli olur yani gebeliğin üstünden 2 yada 3 haftadan sonra başlar göğüslerde şişlik ve büyüme o yüzden birazdaha bekle canım

ayni gün olmu$uz igneyi canim kaydirigubbakcemile5 insalah ayni gunlerde de iyi haberler aliriz.. bende de henuz bi belirti yok. yalniz vajinal bi jel verdi doktorum onu kullaniyorum simdi...ondan midir nedir ara ara akintim oluyor ve belimde hafif sizinti seklinde agrilar olmaya basladi eyvahedigeldismile bakalim artik beklicez görecez ben ayin 12 sinde kan testi yaptiriyorum sonuclari yazarim burdann yerimseniben

merhabalar bende pko oldugu icin seker ilaci kullaniyorum 2 ay kadar sonrada catlatma ignesiyle hamile kalicam ikinciye ins

ikinciye hamile kalicam insalah demi$sin... birincisi hangi yolla oldu?? akannehir igne kullandinmi daha önce

ayni gün olmu$uz igneyi canim kaydirigubbakcemile5 insalah ayni gunlerde de iyi haberler aliriz.. bende de henuz bi belirti yok. yalniz vajinal bi jel verdi doktorum onu kullaniyorum simdi...ondan midir nedir ara ara akintim oluyor ve belimde hafif sizinti seklinde agrilar olmaya basladi eyvahedigeldismile bakalim artik beklicez görecez ben ayin 12 sinde kan testi yaptiriyorum sonuclari yazarim burdann yerimseniben

bendede henüz bir belirti yok.sadece ara ara kasıklarımda agrı oluyor.bazende belim.ama onlarda ssnırım iğneden.ya ben 12 sını bekleyemem kesın daha once yaparım.önceden yazılmıs sayfaları okudum daha once ogrenen cok olmus balkalımmm ıns hayırlı haber alırızzzzeyvahedigeldismile

inşallah hepiniz için en hayırlısı olur.bende bu ay kullandım iğne amaaaa sonuç (-) .... bende hiç sorun yoktu hızlandırmak istedik ve henüz 2 ay oldu korunmamaya başlayalı. 4 yumurtam vardı hepside istenilem olgunluktaydı. şu anda regl oluyorum ayrıca 2 yumurtsmds kist olmuş diğerlerinin akıbetini bilemiyorum.

ikinciye hamile kalicam insalah demi$sin... birincisi hangi yolla oldu?? akannehir igne kullandinmi daha önce
merhaba cnm benim oglum suan 7 yasinda hic bi problem yoktu hamileligimde cok sükür oglumda gayett saglikli ama oglumdan sonra 5 düsük yasadim pko hastasi oldugum icin düsüklerimin ondan kaynaklaniyormus yeni ögrendim seker ilaci kullaniyorum 2 ay sonra catlatma ignesiyle hamile kalacaksin dedi doktorum detayli konusmadik henüz simdilik ilaca devam ediyorum allahim herseyin hayirlisini versin ins cnm hepimize

merhabalar, 3 aydır çatlama iğnesi oluyorum. bu ay bazı belirtilerim var. gösülerim şişti biraz acı var vede sık tuvalete çıkıyorum ayrıca kasığımda batma var. yarın gidip kan testi yaptırcam inş hayırlı sonuç yazarım yarın.

merhabalar, 3 aydır çatlama iğnesi oluyorum. bu ay bazı belirtilerim var. gösülerim şişti biraz acı var vede sık tuvalete çıkıyorum ayrıca kasığımda batma var. yarın gidip kan testi yaptırcam inş hayırlı sonuç yazarım yarın.
hakkinizda hayirlisi olur ins :Saruboceq:

benimde igneden 2 gün sonra basladi tuaf belirtiler kasiklarimda acayip batma oluyor bakalim artik henuz 1 hafta oldu igne olali... insallah hamile kalirsin haberlerini bekliyoruz :Saruboceq:

benimde igneden 2 gün sonra basladi tuaf belirtiler kasiklarimda acayip batma oluyor bakalim artik henuz 1 hafta oldu igne olali... insallah hamile kalirsin haberlerini bekliyoruz :Saruboceq:

suan sende bır farkllık varmı benım karnım cok sısıyor ya.kkocaman oluyor gobegım ayrıca hala kasıklarımda ara sıra agrı oluyor ve belımde agrıyor bazen sende durum ne.ben pazartesı kan testı yaptırayım dıyorum.

suan sende bır farkllık varmı benım karnım cok sısıyor ya.kkocaman oluyor gobegım ayrıca hala kasıklarımda ara sıra agrı oluyor ve belımde agrıyor bazen sende durum ne.ben pazartesı kan testı yaptırayım dıyorum.

$imdilik hafif bel ve kasik agrilarim varr henuz gögüslerimde bi degisiklik hissetmiyorum akannehir benim 1 hafta sonra gebelik testi yapilacak beklicem anlicagin ohaoldumsmile insallah guzel haberlerini aliriz bekliyoruz :1hug:

bende ayni durumdayim ve bekliyorum insallah hamileyizdir! bende ayin 10 unda kan testi yaptiracam ama korkuyorum allah herseyin hayirlisini versin.

X