Catlatma ignesi ile hamile kalanlar,kalmayi bekleyenler..

ya kizlar testin sonucunu aldim ama bisey anlamadim. progesteron 8, 57 yazyo ne demek bilen varsa yazsin lutfen ne olur olucem simdi sikintidan

ya kizlar testin sonucunu aldim ama bisey anlamadim. progesteron 8, 57 yazyo ne demek bilen varsa yazsin lutfen ne olur olucem simdi sikintidan
daha önce hic kanda gebelik testi yapmadim ben canim bilmiyorumkismile degerleri yorumliyamicam ama bazi yerlerde okudugumda 5 i gecerse gebeliktir deniyordu insallah hamilesin ki bence öylesin :kedi:

dun internette arastirmadigim yer kalamdi kafayi yicem bana degeri dusuk gelince dedim heralde olmadi bende oturdum agladim gece yatamadim sikintidan. doktorumu aricam ve soracam neymis bakalim su progesterone 8,57.

merhaba.. aramiza ho$geldin burasi catlatma igneleriyle sonuc bekleyenler le dolubilmiyorumkismile umarim gelecek ay guzel sonuclar alirsinolumunekankayizsmile bende bu ayin 12 sini bekliyorum test yapilacak eyvahedigeldismile ignelerin fiyatini bilmiyorum ben yurtdisinda yasiyorum ama anladigim kadariyla türkiyede daha pahali

hoş bulduk canım inşallah hayırlı haberlerini alıriz :emir_bebek:

yok kizlar hamile felan deilim bende kendimi kandiriyorum oram buram agriyo diye meger hepsi piskologikmis. cok kotuyum arkadaslar mafoldumben insallah sizden iyi haberler aliriz en azindan ona sevinirim. demekki hayirlisi deilmis ne yapyim :gitme:

merhaba kızlar, bende ayın 29 unda çatlatma iğnesi pregnyl 5000 yaptırdım.ovulasyon testi ile ertesi gün baktığımda koyu cift çizgi cıktı.bikac gün tekrarladım hep cift cizgiydi . 20 günü tekrar yaptım yine cift.. bazıları adete kadar cift cizgi çıkarsa hamile kalınıyo diye yazdılar. ama diyorum ki acaba catlatma iğnesi nedeniylemi çift çıkıyor.adet döneminize yakın hıc ovulasyon testi yaptınız mı? cok merak ediyorum.bilgi verirseniz sevinirim..

:çok üzgünüm:
dun internette arastirmadigim yer kalamdi kafayi yicem bana degeri dusuk gelince dedim heralde olmadi bende oturdum agladim gece yatamadim sikintidan. doktorumu aricam ve soracam neymis bakalim su progesterone 8,57.

progesteron değeri çatlama olup olmadığını gösterir. ben 2 ay önce yaptırmıştım adetin 21. günü 20,3 cıkmıştı ... doktor cok güsel dedi artık bekleyip görecez ama olmadı ... hiç takılma..sana diyorum ama kendim.. günleri sayıyorum.şimdi gögüüslerim cok acıyo. sol kasığım berbat agrıyo. belim bacaklarım anlıcanız tüm uzuvlarım agrıyor. ama iğneden kaynaklanıyordur. ilk kez kullandım çünkü.. doktor 28. gün kan testi yaptır dedi bakalım. offf olmayacak diye cok korkuyorum. sıkıldım artıık.. birlikte olmak bile artık bi görev gb olmaya başladı.. kusura bakmayın cok uzun yazdım..

progesteron değeri çatlama olup olmadığını gösterir. ben 2 ay önce yaptırmıştım adetin 21. günü 20,3 cıkmıştı ... doktor cok güsel dedi artık bekleyip görecez ama olmadı ... hiç takılma..sana diyorum ama kendim.. günleri sayıyorum.şimdi gögüüslerim cok acıyo. sol kasığım berbat agrıyo. belim bacaklarım anlıcanız tüm uzuvlarım agrıyor. ama iğneden kaynaklanıyordur. ilk kez kullandım çünkü.. doktor 28. gün kan testi yaptır dedi bakalım. offf olmayacak diye cok korkuyorum. sıkıldım artıık.. birlikte olmak bile artık bi görev gb olmaya başladı.. kusura bakmayın cok uzun yazdım..

ayni dertlerden muzdaripiz :sinifsinif: ister istemez akla takiliyor artik takmicam dedigin anlarda daha bi fazla giriyor aklina bebek insanin... umarim belirtilerin gebeligine isarettir..
bende yarin yazarim sonuclari kan testinin:Saruboceq:

ayni dertlerden muzdaripiz :sinifsinif: ister istemez akla takiliyor artik takmicam dedigin anlarda daha bi fazla giriyor aklina bebek insanin... umarim belirtilerin gebeligine isarettir..
bende yarin yazarim sonuclari kan testinin:Saruboceq:

sen ne yaptin canim bugun mu kan testin? hadi insallah iyi haberlerle gel. eyvahedigeldismile

ben dun hamile olmadigimi ogrendim ama hala goguslerim agriyo, kasiklarim sancilanyo, midem bulanyo, bunlari heralde catlama ignesi yapyo iste buda bize umit veryo:gitme: ama insallah hamilesin haberi aldiginda yazarsan sevinirim.

sen ne yaptin canim bugun mu kan testin? hadi insallah iyi haberlerle gel. eyvahedigeldismile

yaptirdim bikac saat once kan testini canim aksama dogru arayip haber vericekler eyvahedigeldismile cok endiseliyim ama umudum pek yokkk mafoldumben hamilelik bende imkansiz gibi sanki hic anne olamicammm :çok üzgünüm: sonuclari yazarimm negatif olucak nede olsa:a015:

yaptirdim bikac saat once kan testini canim aksama dogru arayip haber vericekler eyvahedigeldismile cok endiseliyim ama umudum pek yokkk mafoldumben hamilelik bende imkansiz gibi sanki hic anne olamicammm :çok üzgünüm: sonuclari yazarimm negatif olucak nede olsa:a015:

inşallah vardır bebiş hemen yaz bende yarın iğne olmaya gidecemsositososito

Kizlarr sonuc icin aradilar ve kocaman bi negatiffffffffffff mafoldumben artik iyice KISIR oldugumun farkindayimmm benneyaptımki anne olabilecegimi hic sanmiyorumm yaa offf tutamiyorum gözyaslarimii Allahimm bu yolda ben ve benim gibilerin kucaklarini bos koyma :Saruboceq: okadar da umutluydumm insallah igneyi yaptiracak diger bayanlarda tutarr hoscakalinnn

Kizlarr sonuc icin aradilar ve kocaman bi negatiffffffffffff mafoldumben artik iyice KISIR oldugumun farkindayimmm benneyaptımki anne olabilecegimi hic sanmiyorumm yaa offf tutamiyorum gözyaslarimii Allahimm bu yolda ben ve benim gibilerin kucaklarini bos koyma :Saruboceq: okadar da umutluydumm insallah igneyi yaptiracak diger bayanlarda tutarr hoscakalinnn

canım okadar umutsuz olma ben geçen sene 3 ay tedavi oldum olmadı.bu ay yine klomen içtim yarın kontrolüm var duruma göre çatlatma iğnesi vericek.içimdeki his olmayacağını söylüyor.artık yoruldum çocuk düsünmekten.ne olursa olsun.allah bana bitane evlat verdi çok şükür 5 yaşında kızım var. sen ne kadardır korunmuyorsun?yeni başladıysan bu kadar çabuk ümitsizliğe kapılma.:çok üzgünüm::teselli:

canım okadar umutsuz olma ben geçen sene 3 ay tedavi oldum olmadı.bu ay yine klomen içtim yarın kontrolüm var duruma göre çatlatma iğnesi vericek.içimdeki his olmayacağını söylüyor.artık yoruldum çocuk düsünmekten.ne olursa olsun.allah bana bitane evlat verdi çok şükür 5 yaşında kızım var. sen ne kadardır korunmuyorsun?yeni başladıysan bu kadar çabuk ümitsizliğe kapılma.:çok üzgünüm::teselli:

Umutsuzum cünkü en verimli olmam gereken cagda bi cok sorun yasadim...:çok üzgünüm: umutsuzum 3 yillik evliligimde 2. yilindan beri denedigimiz halde bebisim gelmiyor.:çok üzgünüm: evt umutsuzum cunku 23 yasinda tek yumurtaligini kaybetmis kistler nedeniyle laparoskopie olmus klomen haplari,göbekten vurulan ignelerle mucadele etmeme ragmen sonuca erebilmis biri deilimm...:çok üzgünüm: bi asilamayla tüp bebek yöntemi kaldi onlarda akibetim ne olucak orasida bilinmezzzzmafoldumben

canım üzme kendini yıllrca uğraşıp her türlü yolu deneyen insanlar hiç beklemedikleri anda hamile kalıyorlar.seni çok iyi anlıyorum.

ya canimsin benim inanki cok uzuldum allah daha kotu dertler vermesin. ha bide sana bisey sorcam seninde mi kistlerin var? bu kistleri aldira bilyomusun? ben turkiyede gorundum gecen sene bana alabiliriz dedi ama burda alamayiz dyolar? bisey anladiysam arap olyim

X