ankarada acil iyi bir 'kadın' doğumcu arıyorummm :(

esraozden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
47
0
arkadaşlar çok şükür çift çizgiyi aylar sonra ben de görebildim.
bir taraftan çok mutluyum ama ilk kontrolümü etlik lokman hekimde yaptırdığım için de huzursuzum. başka iyi bir doktor ya da hastane arıyorum.baktım başlıklara tek tek okumaya çalıştım ama bulamadım:KK43:
deneyimli annelerden, benim gibi hamile arkadaşlarımdan yardım istiyorum. şöyle ilgili,: bilgili, kadın ve uygun ücretli bir dokor var mı acaba bildiğiniz?
lina kadın sağlığı merkezi hakkında olumsuz bir duyumunuz ya da tecrübeniz var mı?

şimdiden çok çok teşekkür ederim...eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile:uhm::uhm::uhm:

canım benim 3 aylık bebeğim var ankarada oturuyorum. öncelikle özel bi dr gittim çok memnundum fakat benim erken doğum tehlikem olduğu için devlet hastanesini seçmek zorunda kaldım çünkü özel hastanelerde küvez vs. fiyatları çok yüksek. erken doğum nedeniyle 1 gece özel hastanede yattım 600tl ödedim düşün çocuk olsa bide küvez fiyatı eklenecek.bunu düşünerek devlet hastanesinde özel dr buldum iyikide dr tanımışım süper bir doktor doğumuma girdi ve çok memnun kaldım kendisi ankara tıpta çalışıyor cem atabekoğlu muayene ücreti 150 tldoğum içinde sezeryan olursa 750 tl alıyor. eğer devlet hastanesi istemezsen diğer dr tavsiye ederim o da kocatepede özel muayenesi var emine sernur yorulmaz onunda muayene ücreti 80 tl.ama dediğim gibi özel hastanelerle anlaşmalı sen hastaneni seçiyosun dr o hastaneye geliyor.işte böyle ama ben lokman hekimede gittim tavsiye etmem orada doğum yapan arkadaşlarda pek memnun değil fakat kişiden kişeye değişir tabi.

ben ilk muayeneme gittim lokman hekime inanır mısınız doktor hiç hasta psikolojisinden anlamıyor.sevinçten hiç bir şey aklıma gelmedi ama doktorun bilgi vermesi gerekmez mi? eve dönüp heyecanım yatışınca anladım aslında.sonuçta orası da özel hastane, para verip gidiyorsun ama resmen rezillik.
lina kadın sağlığı merkezini duydum ben de yarına randevu aldım inşallah umduğum gibi olur. eşim sorun çıkardığı için erkek doktor tercih edemiyorum maalesef.aslında erkek doktorlar daha iyi diyorlar.
oyyy bilmiyorum karnımda sanki tuvaletimi tutmuşum gibi bir ağrı var hafif. yarını bekliyorum.
çok sağ olun, teşekkür ederim zeynepSav...

canım hadi hayırlısı inş iyi sonuçlar alırsın.ufak tefek ağrılar normal sitres yapma bence umarım rahat bi hamilelik geçirirsin. haberlerini bekliyorum...

akay hastanesi tolga ecemiş...bence mükemmel...
aynı hastanenin bayan kadın doğum uzmanıda var. ondan da memnun olan çok.
sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine....

akay hastanesi tolga ecemiş...bence mükemmel...
aynı hastanenin bayan kadın doğum uzmanıda var. ondan da memnun olan çok.
sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine....

defnedamlaya katılıyorum,akay hastanesinden tolga ecemiş..
doktorun cinsiyeti değil işin ehli olması çok daha önemli ama eşin bu konuda ısrarcıysa,en azından bi tanıştır,eğer ısrarı sürerse bi daha gitmezsiniz olur biter..
bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah..

çok sağ olun arkadaşlar,
çok şükür bebeğimin kalp atışlarını duydum.bu ana kadar duyduğum en anlamlı pıtırtı ... Allahım olmayan herkese nasip etsin.
lina kadın sağlığına gittim bugün, dün randevu aldık, şükran hanım diye bir doktora, burda okumuştum iyi diye.
gerçekten de iyi birisi, inş öle gider. çok ilgili bir hanım. mail adresini telefonunu verdi istediğin zaman arayabilirsin dedi.
bugün itibariyle 6 hafta 6 günlük minik bebeğim...:)

Merhaba arkadaşlar..bende 13 haftalık hamileyim.şu ana kadar bilgi hastanesine selçuk arslana gidiyordum.kendisi çok iyi bir dr çok memnunum benide 1 yıldır takip ediyor tanıyo fakat bilgi hastanesi tam teşekküllü bir hastane değil.bende 1 sene evvel rahimde septum (perde) dan dolayı 2 kez operasyon geçirdim.ve benim gibi kişilerde rahim ağzının erken açılması ve erken doğum riskleri olabiliyor.bu yüzden artık ilerisinide düşünmem gerektiğinden tam teşekküllü bir hastane arayışı içine girdim.tabii doğumuda rahat bi şekilde yapacağım bi yer olması da önemli.
Başkent üniversitesi hastanesi veya hacettepe arasında kaldım.ikiside tam teşekküllü.riskli gebelikler konusunda uzman dr isimleride aldım ikisindende.ssk lıyım.muayene ücretlerinide öğrendim aşağı yukarı.fakat doğum konusunda ücret veya küvez durumlarını fiyatlarını henüz öğrenemedim.bu hastaneler hakkında bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.acaba kendi dr larımız doğuma giriyorlarmı bu hastanelerde (normal doğumlarda özellikle) ve oda, doğum ücretleri ne kadar acaba?

Merhaba arkadaşlar..bende 13 haftalık hamileyim.şu ana kadar bilgi hastanesine selçuk arslana gidiyordum.kendisi çok iyi bir dr çok memnunum benide 1 yıldır takip ediyor tanıyo fakat bilgi hastanesi tam teşekküllü bir hastane değil.bende 1 sene evvel rahimde septum (perde) dan dolayı 2 kez operasyon geçirdim.ve benim gibi kişilerde rahim ağzının erken açılması ve erken doğum riskleri olabiliyor.bu yüzden artık ilerisinide düşünmem gerektiğinden tam teşekküllü bir hastane arayışı içine girdim.tabii doğumuda rahat bi şekilde yapacağım bi yer olması da önemli.
Başkent üniversitesi hastanesi veya hacettepe arasında kaldım.ikiside tam teşekküllü.riskli gebelikler konusunda uzman dr isimleride aldım ikisindende.ssk lıyım.muayene ücretlerinide öğrendim aşağı yukarı.fakat doğum konusunda ücret veya küvez durumlarını fiyatlarını henüz öğrenemedim.bu hastaneler hakkında bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.acaba kendi dr larımız doğuma giriyorlarmı bu hastanelerde (normal doğumlarda özellikle) ve oda, doğum ücretleri ne kadar acaba?

canım benim bildiğim kadarıyla başkent üniversitesi hastanesi küvez için hergün ücret alıyo bildiğim kadarıyla küvez ücretleri baya tuzlu. ben bunu düşünerek üniversite hastanesini tercih ettim ankar üniversitesi tıp fakültesi.hacettepedede bildiğim kadarıyla küvezi için ücret almıyorlar doğum için eğer kendi dr girmesini istiyıosan fark ödüyosun odalar için ise değişiyo lüks oda falan istersen ama tabiki özel hastaneler gibi yüklü bir miktar değil mesela ben ankara tıpta vıp odada kaldım günlük 75 tl ödedik.

canım benim bildiğim kadarıyla başkent üniversitesi hastanesi küvez için hergün ücret alıyo bildiğim kadarıyla küvez ücretleri baya tuzlu. ben bunu düşünerek üniversite hastanesini tercih ettim ankar üniversitesi tıp fakültesi.hacettepedede bildiğim kadarıyla küvezi için ücret almıyorlar doğum için eğer kendi dr girmesini istiyıosan fark ödüyosun odalar için ise değişiyo lüks oda falan istersen ama tabiki özel hastaneler gibi yüklü bir miktar değil mesela ben ankara tıpta vıp odada kaldım günlük 75 tl ödedik.

Teşekkürler arkadaşım.tavsiyelerine göre araştırnalarım devam edecek.bakalım nerede karar kılcaz.hayırlısı artık..

X