Kontakt Lens kızlaaar adore bi yellowlarım geldiii

slm canlarım aldım adore lerimi bgn geldi sonunda..gözlerim koyu kahve okdr doğal bir ela tonu yakaladım ki..lens olduğu belli olmuyor kolay kolay...ben çok beğendim...zaten ela istiyordum yeşilimsi de olsun braz dedim...daha önce de freshlook hazel ve green ini kullanmıştım onlar da iyiydi renk açısından ama doğal değildi...bunlar çok doğal...diğer lenslerle hele rengi de açıksa uzaktan iyi hoşsunuz yakından konuşurken fln insanlarının gözünün içine bakamıyordum açıkçası...ama artık rahatım...resimlerimi akşam flaşlı gün ışığında ve odamda çeşit çeşit çekip paylaşıcam sizlerle zemuszemusmerak etmeyin canlarm

adorelerını nerden aldın canım

adorelerın fıyatı nekadar arkadasım? bir de piyasada ondan fazla yok sanırım bunlarda benımkıler fakat renk olarak netten adorelere baktımda daha doğallar

slm canlarım aldım adore lerimi bgn geldi sonunda..gözlerim koyu kahve okdr doğal bir ela tonu yakaladım ki..lens olduğu belli olmuyor kolay kolay...ben çok beğendim...zaten ela istiyordum yeşilimsi de olsun braz dedim...daha önce de freshlook hazel ve green ini kullanmıştım onlar da iyiydi renk açısından ama doğal değildi...bunlar çok doğal...diğer lenslerle hele rengi de açıksa uzaktan iyi hoşsunuz yakından konuşurken fln insanlarının gözünün içine bakamıyordum açıkçası...ama artık rahatım...resimlerimi akşam flaşlı gün ışığında ve odamda çeşit çeşit çekip paylaşıcam sizlerle zemuszemusmerak etmeyin canlarm

Lütfen nasıl temin edebileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz? Teşekkür ederim

Lütfen nasıl temin edebileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz? Teşekkür ederim

Arkadaşlar ben adore lensleri 2 ay kadar kullandım hergün de takmadım çıkarınca ve sabah kalktıgımda gozumde kuruluk hissediyorum uzun süre kullanan varsa yardımcı olablr mi arada desio takıyorum onda öyle bir sorun olmuyor fakat bu neden böyle sizce?

Son düzenleme:
Adore kullandım ve gözlerimi çok rahatsız etti ve batma yapıyordu.Gözümde agrı yapıyordu.Çok az taktım ve en sonunda attım.