Kontakt Lens kızlaaar adore bi yellowlarım geldiii

arkadaşlar benim gördüğüm adorenin 4 rengi harika ya sarı,yeşil,mavi,gri resim eklicektim ama burdan nasıl oluyo bilmiyorum :KK43:(

saol cnmopuyorumnanaktan bugün dersaneye gittim söylemesem kimse lens olduğunu anlamicaktı..yanımdaki arkdaşım bile farketmedi...çok doğal bi lens...açık bi rrenk istemeyen ve doğal durmasını tercih eden arkdaşlara öneririm kesinlikle süperler...gitti gidiyor da görmüştüm 44 liraydı sanırım..bi yellow en iyi rengi benceopuyorumnanaktan

hmm onu ben bilmiyorum cnm ama doğrudurkaydirigubbakcemile3 arkdaşım alıntı yapınca üstte zaten küçük küçük simgeler çıkıyo ordan fotoğraf yükleyip ekleyebilirsin

Fotoğrafları yüklüyorum ama
neriye yüklüyorum acaba??????????

ınşallah alakasız yerlere gitmiyordur ?????????????

Nasıl yani gözü pek fazla açmıyor bu lensler?
Katalogtaki renkleriyle aynı olmaz tabide videolarda gayet güzel duruyordu renkler..
Ben özellikle yeşilin her tonuna bayılmıştım.. Özellikle adore dare green ve trı green çok güzel duruyor kullanan varmı acaba ?

Nasıl yani gözü pek fazla açmıyor bu lensler?
Katalogtaki renkleriyle aynı olmaz tabide videolarda gayet güzel duruyordu renkler..
Ben özellikle yeşilin her tonuna bayılmıştım.. Özellikle adore dare green ve trı green çok güzel duruyor kullanan varmı acaba ?

cnm açmamasından kasıt şu bence hani diğer lenslerdeki gibi çok çok açık renkler bu lens markasının katoloğunda yk ztn...satılırken de hep doğallığını vurguluyolar açık bi rengin ben lensim diye bağırdığını düşünüyorum ben açıkçası...bu lensi de taktığında senin göz renginle bütünleşiğ ayrı bir renk alıyo...arkdaşım zeytinyağı gibi bi rengi var kahveden yeşile çk garip ve güzel demişti...senin gözünün rengini tamamen değiştirmeye yönelik değil de kendi göz renginle bütünleşip ayrı ve güzel bi renk yaratmaya yönelik lensler yaniyerimseniben

Ben bir şey soracaktım bu lensten alacağım ama bir kutunun içinde sadece bir tane mi lens var onu öğrenmek istiyorum da çünkü üç aylık denmiş acaba nasıldır ? Normalde üç aylık aldığım lenslerimin kutusunda üç tane lens var.....:) bu nasıl.....?

Bir kutuda bir çift lens var.
Süreside üç aylık olduğu için aynı lensi üç ay kullanıyorsun.

Rotin78 sayesinde cesaret alıp ben de bu lenslerden sipariş verdim kızlar uzun zamandır aradığım rengi sanırım buldum şöyle gözde çok cırtlamayan hafif ela bir hava katan bir lens arıyordum uzun zamandır sanırım sizin sayenizde bulmuş oldum herkese teşekkür ederim hepinizi öpüyorummmmm......:) Büyük bir sabırsızlıkla lenslerimin gelmesini bekliyorum şimdi de.........?

Kızlar bu gün verdiğim siparişim iptal oldu çünkü o malum siteden aldığım adore lenslerim bu gün sabah beni sipariş için arayan bir yetkili tarafından sinir küpüne döndürülerek iptal ettirdim. Ellerinde birbuçuk miyop adore bi yellow olmadığını ve bir buçuk hafta sonra geleceğini söyledikleri için siparişimi iptal ettirmek zorunda kaldım. Benimle aynı durumu yaşayanlar var mı acaba? Birde o Konya menşeyli sitenin haricinde adoreleri alabileceğim başka bir site önerisi olanlar varsa çok memnun olurum. Tam aradığım gibi bir lens buldum derken hüsrana uğradım çünkü.....:KK43: