Kontakt Lens kızlaaar adore bi yellowlarım geldiii

boomba58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
290
1
33
slm canlarım aldım adore lerimi bgn geldi sonunda..gözlerim koyu kahve okdr doğal bir ela tonu yakaladım ki..lens olduğu belli olmuyor kolay kolay...ben çok beğendim...zaten ela istiyordum yeşilimsi de olsun braz dedim...daha önce de freshlook hazel ve green ini kullanmıştım onlar da iyiydi renk açısından ama doğal değildi...bunlar çok doğal...diğer lenslerle hele rengi de açıksa uzaktan iyi hoşsunuz yakından konuşurken fln insanlarının gözünün içine bakamıyordum açıkçası...ama artık rahatım...resimlerimi akşam flaşlı gün ışığında ve odamda çeşit çeşit çekip paylaşıcam sizlerle zemuszemusmerak etmeyin canlarm

guclubacismileadoreler koyu kahve gözlü kişiler için uygun değil ,gözü açmıyor diyor bazı arkadaşlar ama...

sedefcim eski seri öyleydi ama yeni üretilen serinin videoları çok iyi görünüyor ya. videolarda çok çok doğal ve gayet açmış tabi gerçekten öyle mii alınca görücez. umarım öyledir

Bende bugün bir çok lens denedim.Denemekten gözlerim kıpkırmızı oldu.En sonunda Adore markayı tercih ettim ve aldım.Gerçekten çok doğal bir lens.Tavsiye ederim...

adore bi aqua serisi de hosuma gidiyo benim ama yapisi damarli mi onu bilmiyorum??? Bilen var mi?

bende eski seriden yellovu almıştım ama istediğim kadar açmadı göz rengimi
sen yeni seriden mi aldın cnm

yeni serimi aldın rotin

Doğruyu söylemek gerekirse benim bu lens hakkında fazla bir bilgim yoktu.Benim kafamda 5 lens markası vardı.Ben bunlarla yola çıktım.Oraya gidincede o kadar çook lens denedimki kafam yine karmakarışık oldu.En sonunda bende bu lense karar verdim.Tabi bilmediğim için yeni serimi eski serimi diye sormadım eve gelince araştırdım sizlerin yorumlarını okudum yeni ve eski seri olduğunu yenisinin çıkmadığını öğrendim.

Ben bu lenslerin yeşilini,sarısını ve mavisini denedim.Yeşili inanılmaz doğal durdu,Sarısında hiç bir değişiklik olmadı maviside doğal (koyu) durdu aslında ben biraz daha açık istiyordum ama öyle durmadı renk olarak iddalı olmadığını düşünüyorum.Doğallık süper.Bu durumda eski seri o zaman....

Birde şöyle bi durum var eski seri 3,50 ye kadar diye okudum benim gözlerim 4 numara o zaman bu yeni serimi acaba,en iyisi ben optikçiyi arayım.

Doğruyu söylemek gerekirse benim bu lens hakkında fazla bir bilgim yoktu.Benim kafamda 5 lens markası vardı.Ben bunlarla yola çıktım.Oraya gidincede o kadar çook lens denedimki kafam yine karmakarışık oldu.En sonunda bende bu lense karar verdim.Tabi bilmediğim için yeni serimi eski serimi diye sormadım eve gelince araştırdım sizlerin yorumlarını okudum yeni ve eski seri olduğunu yenisinin çıkmadığını öğrendim.

Ben bu lenslerin yeşilini,sarısını ve mavisini denedim.Yeşili inanılmaz doğal durdu,Sarısında hiç bir değişiklik olmadı maviside doğal (koyu) durdu aslında ben biraz daha açık istiyordum ama öyle durmadı renk olarak iddalı olmadığını düşünüyorum.Doğallık süper.Bu durumda eski seri o zaman....

Birde şöyle bi durum var eski seri 3,50 ye kadar diye okudum benim gözlerim 4 numara o zaman bu yeni serimi acaba,en iyisi ben optikçiyi arayım.

yeşilinin adımı bi yellow acabaguclubacismile

bi yellow sarı ama fotoğraflarda yeşil gibi duruyor ben taktığımda pek değişiklik olmadı.

eyvahedigeldismileSen deneyerek almıştın sanırım.niye aldın ki o zaman ?bak korktum şimdi