acil yardım.Silikonlu tampondan hava gelir mi?

asilem44

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
790
4
kızlar.ben ameliyat olalı bir hafta oldu.cuma günü tamponlarım alınacak.Kaç gündür burundan hiç nefes alamazken bugün sağ taraf burun deliğimden acayip hava geliyor.ara ara da sol taraftan bu havayı hissediyorum.Aslında rahat oluyorum nefes alınca ama kötü bişey değildir demi?Hani içerde tampon olunca hiç nefes alamayız diye biliyorum ben.şimdi nefes alınca kötü bişey olmasından korktum.

yok canım merak etme ben ıcı kanla dolu olmasına ragmen ılk gununden berı hep nefes alıyorum bı taraftan sılıkonlu oldukları ıcın hava gecırıyorlar zaten o sebeble telaslanmana gerek yok...

yok canım merak etme ben ıcı kanla dolu olmasına ragmen ılk gununden berı hep nefes alıyorum bı taraftan sılıkonlu oldukları ıcın hava gecırıyorlar zaten o sebeble telaslanmana gerek yok...

inşallah öyledir canım.Beni biraz rahatlattın.teşekkür ederim.Biz seninle aynı dönemde ameliyat olduk gibi bişey.Senin burnuşunu çok merak ediyorum.Bir iyileşelim de paylaşalım burunlarımızı:))

evet canım sen sanırım benden 2 gun evvel olmussun yanı gecen hafta bugun oyle degılmı? kıme oldun sen amelıyatını???

evet canım sen sanırım benden 2 gun evvel olmussun yanı gecen hafta bugun oyle degılmı? kıme oldun sen amelıyatını???

Ben 26 ocakta ameliyat oldum canım.Malatyada doçent dr.Bilge Türk Bilen'e ameliyat oldum.Şimdilik memnun kaldım.Bakalım alçı çıktıktan sonra da memnun kalacak mıyım?sen kime ameliyat oldun canım?

bende 29 ocaktaydım ıste de benım alcıları yarın alacak doktor sanırsam yaaa ben ıstanbulda oldum canım dr sadullah karun a. edamısra ıle aynı doktorlarımız:))) zaten onun burnusu gıbı oldu aynı:) bana da ona yakıstıgı gıbı yakıssa barı

bende burundan nefes alamamaktan tedirgin olduğum için doktorumdan silikon tampon istedim burnumdan da nefes alabileyim die...oda sağolsun silikon tampon koyduu burnumdan da nefes alabileyim die..hiç bir sorunu yok...ama neden senin tamponlar bu kadar uzun zaman duruyor canım..ben 30 ocakta oldum 2 şubatta alındı tamponlarım..

canım bide silikon tamponu sormuşun hiç ama hiç acımıyor hatta doktorum burun deliklerin çok küçük dedi öle olduğu halde çok kolay çıkardı..ne acı ne başka bişi çok rahat..amaaaa kocaman di ya benimki çekiyo çekiyo bitmiyo içim bi tuhaf oldu:)))))kocamandı böleeee:))ama saniyede çıkarıyor en kolayı silikon tampon yapışma gibi bi sorunu yok en azından

bende burundan nefes alamamaktan tedirgin olduğum için doktorumdan silikon tampon istedim burnumdan da nefes alabileyim die...oda sağolsun silikon tampon koyduu burnumdan da nefes alabileyim die..hiç bir sorunu yok...ama neden senin tamponlar bu kadar uzun zaman duruyor canım..ben 30 ocakta oldum 2 şubatta alındı tamponlarım..

canım benim doktorum hem silikonlu hem silikonsuz tampon kullandı.ön tarafa silikonsuz,arka tarafa silikonlu tampon kullandı.Öndekileri 3 gün sonra aldı.Silikonlu tamponlarımda daha içerde.yarın alınacak.valla yarın tam 10 gün olacak silikonlu tamponların alınması.Ben de bilmiyorum baya uzun kaldı ama herkese böyle yapıyo.

canım bide silikon tamponu sormuşun hiç ama hiç acımıyor hatta doktorum burun deliklerin çok küçük dedi öle olduğu halde çok kolay çıkardı..ne acı ne başka bişi çok rahat..amaaaa kocaman di ya benimki çekiyo çekiyo bitmiyo içim bi tuhaf oldu:)))))kocamandı böleeee:))ama saniyede çıkarıyor en kolayı silikon tampon yapışma gibi bi sorunu yok en azından

canım çok sağol rahatlattın beni.Evet öyle diyolar.acıdan ziyade garip bir his oluyomuş zaten.Yarın kurtulsaydım rahatlayacam.senin burun fotoların var mı.Seni ekliyeyim albüm yaptıysan.merak ettim burnunu:))

kabul ettim ama canım şuan fotom yok çünkü burnum alçılı sadece ucu görünüyor azcık....onuda koymadım cumartesi alçım çıkacak o zaman koycam ...tekrar dan bant alan yapıştırmazsa burnuma koyarım yaniii

ama tek isteğim inşallah kavisli bi burun çıkar:)))) veee burun ucum şuan çok iyi düşmez inşallah ilerde deli olurum ozaman

ama tek isteğim inşallah kavisli bi burun çıkar:)))) veee burun ucum şuan çok iyi düşmez inşallah ilerde deli olurum ozaman

sanki benim burnum da çok kalkık değil gibi geliyor bana.düşük bir burunda değil,normal bir burun gibi görünüyor alçının içinde.ben de çok merak ediyorum.bakalım yarın alçı çıkacak.zannedersem bir de bant yapıştıracakmış bir kaç gün.haftaya herşey biter paylaşırız fotolarımızı:))

X