Saç Rengi ve Saç Boyama sacım ıgrenc oldu resımlı =(((

sangs

good girl gone bad ;)
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
1.135
1

kızlar sacım boyle ıgrenc otesı bı renk oldu ılk defa boyattım gecen hafta ve husrana ugradım mafoldumben uclara krepe balyaj yaptı ustlere de butunluk saglansın dıye balyaj attı ama gordugunuz gıbı cok kotu oldu mafoldumben cuma gunu tekrar boyatcam koyulastırcam sızce bu rengın ustune bu ton tutar mı?

ama kızlar hanı sacım komple boya degıl ya o yuzden alacalı bulacalı bısey olmasından cok korkuyorum bu ton kapatır mı tum sacı?tum sacım tek renk olur mu?

moralım cokbozuk lutfen yardımcı olun mafoldumben

canım ilk boyamda her yer aynı renk olmaz ama ıkıncı boyamana renk oturur ıkıncı resım gıbı bır renk mı ıstıyorsun

evet canım 2. gıbı ıstıyorum hem kahve olsun hemde bakır gıbı olsun bu ton cok ama cok guzel.tutar mı benım sacımda acaba bu sarıların ustune??

niye canım ya saçlarına hakaret etme hiç de kotu degıl ayrıca açık renk oldugu ıcın her rengı tutar ama işi bilen bir kuafore yaptırman gerekır ıstedıgın tonu

tatlım ne bılıyım ya yıllardrı sacım koyu oldugu ıcın belkıde cok garıp gelıyo ama cok soldurdu rengımı zaten beyaz tenlı oldugum ıcın kotu durdu... kendım tutturamam mı acaba bu rengı? hıc bılgınız var mı cunku ogrencıyım butcem kısıtlı bılıyosunuz kı mafoldumben

canım palette bronz kahve boyarsan resimdeki kızın özellikle uçlarındaki rengin aynısı tutar.
geçenlerde bir arkadaşım açtırıp bronz kahveye boyadı o renk oldu oradan biliyorum ben çok beğenmiştim.

gercekten mı lizacım ya?? sımdı umutlandım bırazzz kaydirigubbakcemile2 tutarsa sana nasıl dua ederımmmm :Saruboceq:

olur canım ya. o arkadaşın saçı da alacalı bulacalıydı. kızıldan açtırmıştı. yanma olunca fazla bekletmemiş kalkmış kuaför masasından öylece.
sonra bu renge kendi boyadı. dediğim gibi uçtaki hafif kızıl yansımalı renk oldu ona göre.
sende de güzel olacağını düşünüyorum ben canım.

cok tsk lizacım yarın bı dısarı cıkınca bakayım palette bronz kahveye ınsallah olur tatlım cok tesekkur ederım a.s.

şuandaki saç rengini çok iyi tanıyorum benim her yaz severek gittiğim denizden sonraki halim hep budur.Bu rengi çok yaşadım akınca böyle oluyor.resimde gördüğün renk yalnız orda göründüğü kadar koyu değil naz elmasın. çünkü aynı gün çekilmiş fotoları ışık yüzünden farklı duruyodu. Şimdi bence bu renkte kumral tonu çok baskın görünüyor saçın tek renk olsa direk palettenin delux serisinden kumralı dene derdim. açık rengin üstüne harika tutuyor..Ama saçın tek renk olmadığı için ve biraz da bakırlık istiyorum demişsin arkadaşın dediği gibi bronz kahveyi denyebilirsin ama bence tek deneme. birz fazla kızıl olabilir sarı saçın üstüne karamel ya da bakır denediğimde sonuç hep turuncumsu kırmızımsı bi saç olmuştu.eğer hem kumrallık hem bakırlık istiyosan palettin kumralını ve bronz kahvesini krıştırıp denyebilirsin. hem rengin içinde bakırlık olur hem de bronz kahve kumrala göre koyu olduğu için saçındaki alacalığı alır. ama sakın eline eldiveni geçirip boyama.yedire yedire yapmazsan dalgalı olur boya.plastik bir kapta iki boyayı çok iyi karıştır. özellikle diplerini diş fırçası ile yedirerek sür.Boyamaya alttan başla .üstten başlarsan tepeler erkenden tutuğu için açık oluyor. Aşağı kısımları yumurta fırçası ya da bu iş için boya fırçaları va onlarla boya. en son diplerini boya.tahminimce sonuç memnun edecektir seni. He bu arada rengi beğenirsen 1.5- 2 ay sonr atekrar dene daha iyi oturacaktır.

canım benım ya cok cok tesekkur edrım cok saol nası sevındım anlatamam..yarı yada dıger gun boyıcam hemen fotograf koyarım ınsallah guzel olur cok tesekkurler benı bunalımdan kurtardınız valla

cok saol guzelım tabıkı boyar boyamaz fotograf koyarım ıns guzel olur mafoldumben

şuandaki saç rengini çok iyi tanıyorum benim her yaz severek gittiğim denizden sonraki halim hep budur.Bu rengi çok yaşadım akınca böyle oluyor.resimde gördüğün renk yalnız orda göründüğü kadar koyu değil naz elmasın. çünkü aynı gün çekilmiş fotoları ışık yüzünden farklı duruyodu. Şimdi bence bu renkte kumral tonu çok baskın görünüyor saçın tek renk olsa direk palettenin delux serisinden kumralı dene derdim. açık rengin üstüne harika tutuyor..Ama saçın tek renk olmadığı için ve biraz da bakırlık istiyorum demişsin arkadaşın dediği gibi bronz kahveyi denyebilirsin ama bence tek deneme. birz fazla kızıl olabilir sarı saçın üstüne karamel ya da bakır denediğimde sonuç hep turuncumsu kırmızımsı bi saç olmuştu.eğer hem kumrallık hem bakırlık istiyosan palettin kumralını ve bronz kahvesini krıştırıp denyebilirsin. hem rengin içinde bakırlık olur hem de bronz kahve kumrala göre koyu olduğu için saçındaki alacalığı alır. ama sakın eline eldiveni geçirip boyama.yedire yedire yapmazsan dalgalı olur boya.plastik bir kapta iki boyayı çok iyi karıştır. özellikle diplerini diş fırçası ile yedirerek sür.Boyamaya alttan başla .üstten başlarsan tepeler erkenden tutuğu için açık oluyor. Aşağı kısımları yumurta fırçası ya da bu iş için boya fırçaları va onlarla boya. en son diplerini boya.tahminimce sonuç memnun edecektir seni. He bu arada rengi beğenirsen 1.5- 2 ay sonr atekrar dene daha iyi oturacaktır.

canım sımdı daha dıkkatlı okuyunca dıkkatımı cektı de palettenın dırek 7 kumralını alıyorum dımı?bıde hanı boyaları karıstırcam ya ıkısınıde esıt mıktarda karıstırcam degıl mı?bıde son olarak boyayı kac dk sacımda bekletmem gerekıyo??

evet 1 kutu palet delüx serisi 7 numara kumral ile aynı seriden 6. 35 di sanırım bronz kahveyi karıştırabilirisn zaten saçların çok kısa diil.anca yeter. boyayı fırça ile yediridğimde anca 2 kutu yetiyor bana. ama kuaförüm dahi kendimin boyadığına inanmıyor. çünkü özenince saçta renk dalgası olmuyor. ben 40 dk beklerim genelde. ama yazın birazcık daha açılsın diye daha fazla beklerim

tamam canım cok soru sordum cok tesekkur ederım ınsallah naz elmasın sacına benzer bı renk olur ve su ıgrenc saclarım koyulasırrr

ayy hakkaten çok kötü...kusura bakmaa..ama merakta etme ilknde tam istediin gibi olmasa bile ikincide kesin sonuca ulaşırsııın..

X