Lekeler, Çiller kılcal damar çatlaması

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.827
3
kızlar ben bugün başka bir şiksyetle cildiyeye gittim
gitmişken burnumdaki izi de sordum
kılcal damat çatlamadı olduğunu söyledi
yaklaşık 3-4 aydır var
2 ylı bekle kendi kendine geçer dedi geçmezse lazerle yakılır dedi
aynı durumda olup da kendi kendine gçenler var mı onu merak ettim
bilgisi olna varsa ve paylaşırsa sevinirim

gerçekten bende de çok var...durup dururken nasıl geçtiler ki?tedavisi zor acılı bitkisel çözümüde yok bilidğim kadarıyla sadece üzüm çekirdeği

bende var ve 3 sene oldu geçmedi
burnumda çok iğrenç bi tedaviside yok pofff

kızlar ben bugün başka bir şiksyetle cildiyeye gittim
gitmişken burnumdaki izi de sordum
kılcal damat çatlamadı olduğunu söyledi
yaklaşık 3-4 aydır var
2 ylı bekle kendi kendine geçer dedi geçmezse lazerle yakılır dedi
aynı durumda olup da kendi kendine gçenler var mı onu merak ettim
bilgisi olna varsa ve paylaşırsa sevinirim

valla şu kadar söyliyim bu illet bendede var evet geçiyo kendiliğinden yanlız bi sorun var o geçiyo başkası tekrar çıkıyor özellikle yaz dan sonra o yüzden yüzünü mutlaka güneş ışığından korumalısın güneş kremi kullandığında eminki bu sorun daha az tekrarlıcaktır ama aksı taktirde biri geçsede başka bi yerden çatlıyor:2:

ayrıca kızlar bunun için bi kremde var düzenli ve uzun kullanımda çok etkili diye biliyorum ben düzenli kullanamamıştım o yüzden tam sonuç alamadım ama biraz yatıştırmıştı adı ISISPHARMA (RUBORIL) umarım işinize yarar.:eek:

dermatolog bana güneş koruyucu verdi bunu diyince.
içeriğinde çok şey var yalnız
kara üzüm çekirdeği yağı bile var o da kılcal damarlara iyi geliyor
daha bir çok özellik
yağ emici pudra,güneşten koruma,sivilceleri yok etme vs vs

bende de uzun zamandır kılcal damar çatlaması vardı özellikle baharatlı gıdalar yedigimde geceleri kaşıntı yapardı doktor doktor belki 50 hastane gezdim hep doktorlar bir agız birligi yapmış gibi LAZER ile tedavi olacagını söylüyordu ve ben isyan ediyordum yüz nakli yapabiliyorsunuz ama buna çagre bulamıyorsunuz ilaç ile tedavisi mutlaka vardır diyordum .. !! bu güzellik kremleri ürünleri güneş koruyucu krem işaretleyip gönderiyor bu ilaçlar sgk da baglı degil ve çok pahalı oldugu gibi hiç bir işe yaramıyor.. neyse bir gün yine bir hastaneye gittim adını vermek istemiyorum doktor bana TEMETEX FORT.%03 10 GR MERHEM Die bir merhem verdi.. akşam sürdüm sabah bir kalktım yüzüm inanmazsınız bembeyaz olmus yıllar önce 7 yıl önceki halimdeki yüzüme kavuştum bu melhem reçetesiz satılmakta ve SGK ya baglı bir ilaç at kestanesi yagı ile kullanırsanız güneştende koruyor hemde dogal

Lazer tedavi yapıcak olanlara ise tavsiye güzellik salonlarında sakın olmayın onlar temizlik yapılcak bu yapılcak diyip sizden yüklü miktar paralar almakta gidin özel hastaneye yaptırın derim

Bende de uzun zamandır var gitmediğim doktor kalmadı hepsi lazer tedavisini önerdi..

Bileğimdeki leke kayboldu vakat anlımda çıktı ve gün geçtikçe büyüyor...:KK43:(

Büyüteçle kollarıma baktığımda iğne ucu kadar büyüklükte çok sayıda var...:KK43:(
Ve zamanla onlarda büyüyecek :KK43:(

temetex forte melhem kullanıyorum uzun zamandır belki 7 yıldır sadece bu iyi geliyor kızarıklıktan eser kalmıyor eger baharat yerseniz tekrar gelebiliyor ozaman tekrar temetex forte melhemi kullanınca gidiyor geceleri yatmadan önce yüze sürün az birşey nohut tanesi kadar sabah ise dove şampuanla yüzünüzü yıkayın bunu bir hafta yapın bakın 1 gr kızarılıklık kalıyormu

Bende de uzun zamandır var gitmediğim doktor kalmadı hepsi lazer tedavisini önerdi..

Bileğimdeki leke kayboldu vakat anlımda çıktı ve gün geçtikçe büyüyor...:KK43:(

Büyüteçle kollarıma baktığımda iğne ucu kadar büyüklükte çok sayıda var...:KK43:(
Ve zamanla onlarda büyüyecek :KK43:(

bendede var aynı sorun yüzümde başlangıçta cok küçük 2 yada 3 kırmızı noktaydı 2 senedr gecmedi ve sabit kalsaydı ıyıydı simdi nerdeyse tüm yanağımı kaplıyo banada lazer dedi doktor bakim yarın gitmeyi düşümyürum bi başka doktora inşallah geçer :18::18::18::KK14:

Benim de yüzüme birkaç ay önce küçük bir leke çıktı.Geçeceğini düşündüğüm için müdahale etmedim ama neredeyse üç ayı oldu hala geçmedi. Bende internetten araıştırıp burada yazan yazıyı okudum.Temetex kremin iyi geldiği yazıyordu daha bugün aldım kullandım.Krem birkaç saat yüzümde durdu ardından sabunla yıkadım ama lekeye hiçbir etkisi olmadı ayrıca sürdüğüm yer beyazladı yani sürdüğüm kısmın rengi açıldı.Şimdi kullansam mı kullanmasam mı kararsız kaldım.Rengi açılan yer de eski haline döner mi bilmiyorum :/

Son düzenleme:
Trance34 tematex Fort kremi kulladiginizda bıraktığınız zaman damar görüntüsü geri geliyormu.birde yazın güneşe cikildigibda cilt bronzlaşma sinda bir sıkıntı yaşanıyormu bilgi verirsen çok sevinirim

bende de uzun zamandır kılcal damar çatlaması vardı özellikle baharatlı gıdalar yedigimde geceleri kaşıntı yapardı doktor doktor belki 50 hastane gezdim hep doktorlar bir agız birligi yapmış gibi LAZER ile tedavi olacagını söylüyordu ve ben isyan ediyordum yüz nakli yapabiliyorsunuz ama buna çagre bulamıyorsunuz ilaç ile tedavisi mutlaka vardır diyordum .. !! bu güzellik kremleri ürünleri güneş koruyucu krem işaretleyip gönderiyor bu ilaçlar sgk da baglı degil ve çok pahalı oldugu gibi hiç bir işe yaramıyor.. neyse bir gün yine bir hastaneye gittim adını vermek istemiyorum doktor bana TEMETEX FORT.%03 10 GR MERHEM Die bir merhem verdi.. akşam sürdüm sabah bir kalktım yüzüm inanmazsınız bembeyaz olmus yıllar önce 7 yıl önceki halimdeki yüzüme kavuştum bu melhem reçetesiz satılmakta ve SGK ya baglı bir ilaç at kestanesi yagı ile kullanırsanız güneştende koruyor hemde dogal

Lazer tedavi yapıcak olanlara ise tavsiye güzellik salonlarında sakın olmayın onlar temizlik yapılcak bu yapılcak diyip sizden yüklü miktar paralar almakta gidin özel hastaneye yaptırın derim
Trance34 tematex Fort kremi kulladiginizda bıraktığınız zaman damar görüntüsü geri geliyormu.birde yazın güneşe cikildigibda cilt bronzlaşma sinda bir sıkıntı yaşanıyormu bilgi verirsen çoksevinirim

temetex forte melhemin kremi kullanmayın o iyi gelmiyor melhem olanı kullanın bırakırsanız tabiki damarlar tekrar gözle görülücek şekile gelicektir.. damarla ilgili hastalık oldugu için gül hastalıgı yada kılcal damar çatlaması krem ile tedavisi yoktuır kremle tadavi sadece sizin dışarı rahatlıkla çıkmanız sosyalleşmeniz yada iş hayatınıza devam etmek için geçiştirmeden ibarettir gül hastalıgına kapılan yada kılcal damar hastalıgına kapılan insan kapalı ceza evine konulmuş bir mahkum gibidir demek istedigim güneş yasak ! güneşli havalar siz güneş koruyucu sürüp çıksanız bile o parapensiz deniliyor bir çok güneş kremi satılıyor ben kullanmıyorum güneş kremini daha çok yaylıyor kullanınca tedadüf eseri fark ettim onuda belgesel iziliyordum discovery kanal tv de güneş kremleri hakkında bilmedikleriniz die güneş kremini dökün bir yere çakmakla yakın benzin gibi tutuşacaktır dedi harbi bizim için çıkarılan kremi döktüm halbuki parapen free yazıyor güneş kremi nasıl yandı aklınız durur sonra evde tek tek güneş kremlerini test ettim bu şekilde yanmayan güneş kremini kullanmaya başladım çok sıkta kullanmıyorum ayda yılda bir ..zaten erkek iseniz size yakışmıyor çevrede yanlış algılanıyor bayan iseniz yüzünüzde pütür pütür kalıyor pullanma oldugu için bizim yüzlerimizde güneş kremini kabul etmiyor dışarı atıyor oda sanki ucuz fondoten kullanmışız havasını vermekte yalanmı ? bunun için size keşif ettigim kremleri paylaşıcam temetex azalttım artık hiç kullanmıyorum ama temetex hakkını yiyeyem hastalıgımda bana tek o yanımda oldu onun yeri bende hep ayrı ayrıda kalıcaktır.. doktorlar tavsiye etmiyordu ama ilaçta yazmıyor napalım kullanmak zorunda kalıyorduk mecbur yani yüzümüz yoksa kıp kırmızı oluyor..temetex içerideki o bakteriyi atıyordu

X