bu hamilelik belirtisimi adet belirtisimi lütfen yardım edin lütfen canlarım

meleke06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
21
1
benim adetim 4 gün geçikti ve hala olmuyorum 2 gün öncesinde akıntım yoktu ve dünden beri beyaz sarımsı koyu kokusuz bi akıntı başladı ve gögüslerim hafifden doldu ama çok değil ve o kadarda acı yok şimdi anlamadığım bu akıntı adet olcağımımı gösteriyo yoksa hamilelik belirtisimi benim öneden adetime 1 hafta kala kahverengi akıntım olurdu bu sefer çok temiz geçti ama test yapamıyorum cesaretim yok eğer negatif çıkarsa çok kötü olcam bu şekilde hamile olan varmı lütfen bana yardım edin adet belirtisi bu şekilde olurmu ne yapcam bilmiyorum mafoldumbeneyvahedigeldismile

Normalde adetlerin düzenli midir? düzenliyse 4 günlük gecikme hamilelik belirtisi olabilir tabii..diğer belirtiler illa da olacak diye birşey yok..

Ama 4 gün gecikmiş test yapsaydın varsa çıkardı ya da çıkmazdı..

1-2 güne kalmaz belli olur zaten durumun, hala olmassan test yappppppp:)

benim adetim 4 gün geçikti ve hala olmuyorum 2 gün öncesinde akıntım yoktu ve dünden beri beyaz sarımsı koyu kokusuz bi akıntı başladı ve gögüslerim hafifden doldu ama çok değil ve o kadarda acı yok şimdi anlamadığım bu akıntı adet olcağımımı gösteriyo yoksa hamilelik belirtisimi benim öneden adetime 1 hafta kala kahverengi akıntım olurdu bu sefer çok temiz geçti ama test yapamıyorum cesaretim yok eğer negatif çıkarsa çok kötü olcam bu şekilde hamile olan varmı lütfen bana yardım edin adet belirtisi bu şekilde olurmu ne yapcam bilmiyorum mafoldumbeneyvahedigeldismile

canım bence bıraz beklemelısın. hamıle degılmıssın gıbı düşün bu sekılde eğer adet olursan fazla üzülmessıın zaten gebeysende mutlu olursun kendını yıpratmaman ıcın o belırtılerı adet belırtısı gıbı algılamaya calıs ınsallah sonuc gönlundekı gıbıdır
DUA İLE...

adet düzensizliğin yok ise hamilesindir canım..bence hemen test yap...

canlarım çok teşekkr ederm cevaplarnz için birazda bekleyim diyorum göğslerm bugun dahada dolgunlaştı adet olcam gibi geliyo inşllh olmam

canlarım çok teşekkr ederm cevaplarnz için birazda bekleyim diyorum göğslerm bugun dahada dolgunlaştı adet olcam gibi geliyo inşllh olmam

hayırlısı olsun tatlım benımde yarın adet gunum beklıorum bakalım ne olcak durum

canım adetin düzenlimidiiiir.arkadaşların dediği gibi adet belirtiside olabilir ama bebiiş te olabilir test yapman lazııım

akıntı adet belırtısı deılddırkı.usttugun zamn adet zamnın olmasada olabılır.bence cesaretını topla test yap.cıkar zaten hemen.ınş hamılesındır

Ben 3 gün gecikince test yaptım.Hiç hamilelik belirtisi de yoktu.Pozitif çıktı. :) Bence sende bi test yap.

canlarım benim adetlerimde geçikme olmaz tam tersine erken gelir bu yüzden pek düzeli değil
saırım bu sefer geç gelcek işte boş yere umutlanıyorum 2 gün daha gelmezse test yaparım artık korkmaya gerek yok varsa var yoksa yok kesin yok biliyorum ama işte bi umut buda ilgilendiğnz için sağolun canlarımm...

canım hamişsindir inşallah :) adet olman gereken zamanda azda olsa ağrın olduda geçtimi yoksa

hiç adet olckmş gibi ağrı hissetmedın mı bu bence belirleyen etken :) 8 haftalık hamişim

2. gebeliğim ikisindede böyle oldu adet olam gereken gün fena halde belim ağrıdı ertesi gün geçti

ve bi daha adet olmadım :) tabii her belirti herkeste aynı olcak diye bişey yok

bence tets yap belirsizlik her zaman daha kötüdür ve hastalanmadıgın sürece hamiş olduguna daha

çok inanırsın test yaptıgında çıkmazsada o oranda üzülürsün belki başka bi rahatsızlığın vardır ondan

gtecikiyodur adetin belli olmaz kadın milleti ayağını üşütse dert olur inşallah bi rahatsızlıgın yoktur

inşallah bebiş göbüştedir. byss

canım hamişsindir inşallah :) adet olman gereken zamanda azda olsa ağrın olduda geçtimi yoksa

hiç adet olckmş gibi ağrı hissetmedın mı bu bence belirleyen etken :) 8 haftalık hamişim

2. gebeliğim ikisindede böyle oldu adet olam gereken gün fena halde belim ağrıdı ertesi gün geçti

ve bi daha adet olmadım :) tabii her belirti herkeste aynı olcak diye bişey yok

bence tets yap belirsizlik her zaman daha kötüdür ve hastalanmadıgın sürece hamiş olduguna daha

çok inanırsın test yaptıgında çıkmazsada o oranda üzülürsün belki başka bi rahatsızlığın vardır ondan

gtecikiyodur adetin belli olmaz kadın milleti ayağını üşütse dert olur inşallah bi rahatsızlıgın yoktur

inşallah bebiş göbüştedir. byss

canım adetine 2 3 gun kala kasıklarında anı batmalr oldumu ?

Canım bence gün geçtikçe insan daha da çok umutlanır, kendimden biliyorum.
Geçen seneki düşüğümden sonra her ay nerdeyse aynı belirtiler var gibi geliyor.
Ben o zaman adete 1 gün kala yapmıştım, çıkmıştı, bence sen de yap, varsa çıkar, mutlu olursun, yoksa da daha 2-3 gün hayal kurmazsın, böylece hayakırıklığın da büyümez. bilmiyorumkismile
İnşallah hamilesindir canım, Allah gönlüne göre versin... a.s.

melek06 canım seni çok iyi anlıyorum kızların da dediği gibi biranönce yapıp öğrenmek en güzeli ama insan negatifi görücem diye cesaret edemiyo.benim de bugün adet günümdü, henüz olmadım ama yapmaya da cesaret edemiyorum, zaten ben biraz daha bekliyim, belki yarın gelir çünkü olucakmış gibi hissediyorum bugün.bi ateşini ölç bence, eğer ateşin yüksekse (yani 36,5 in üstündeyse adet olmıcak gibisin demektir) gerçi herkezin vücut ısısı değişik ama hamileyken ateş yüksek olur..hakkımızda hayırlısı, sonucunu haber ver canım:)

bende yardım istiyorum.35 günde bir adet olurum.bugün 32.gün sancı şeklinde kasık ağrım var,göğüslerimde her zamankinden daha az hassas acaba hamile olabilir miyim.yardım yeni kardeşinize

bende yardım istiyorum.35 günde bir adet olurum.bugün 32.gün sancı şeklinde kasık ağrım var,göğüslerimde her zamankinden daha az hassas acaba hamile olabilir miyim.yardım yeni kardeşinize

cnm bnm göğüs lerin acıması bi belirti ama hamilelik belitileri ile ader belirtileri aynı gibi bazen psikolojik olarak da oluyor en iyisi kan testi yaptır kesin sonuç varsa çıkar. kendine ii bak. umarım bebişin yoldadır.:ecrin_bebek:

benim ayrı bi problemim var 3 aydır eşim yanımda olmadığı için ilişkiye giremiyoruz ayrıca her ay düzenli adet oldum son adetrim 5 haziran nerden baksanız 1 hafta var ancak 4 gündür kahveregi lekeler olmaya başladı ayrıca idrarımda kahverengi noktalar oluyo sağ kasığım ağrıyo başkada bişey yok ki ben adet belirtilerini çok şiddetli yaşardım burda gidebileceğim iki tane fdoktor var diğerleri muayene hanelerini kapattılar onlarda birisi perşembeye diğerihaftaya pztesine gün verdi bu nedir şimdi hamile değilimdir heralde çünkü adet oldum 2 ayda günü gününe ve normaldi napcam ben şimdi ayrıca testte yaptım negatif çıktı üstüne görme böle bişeymi

arkadaslar benimde sizlere bir sorum olacak benim bugun adet günüm dün sabah kalktigimda kasiklarimda agri vardi adet oluyorum sandim birsey yoktu bugunde arada sirada agri kramp gibi birsey olup geciyor gögüslerimde agri aci falan yok bende sivi beyaz kokusuz akinti oluyor sürekli berrak bi akinti acaba ben hamilemiyim test yaptim cikmadiii ama akintimin beyaz sivi halde olmasi biraz beni umutlandiriyor benim gibi olupta hamile olanlar varmi....

X