Cilt Bakımı Ürünleri Olay'ın yüz temizleme jeli kullananlar ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Missisipi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
37
0
olayın yüz temizleme jelinden memnun kaldınız mı ?temizleme jelleri skin adapt,gentle cleanser,skin comfort isimlerinde.cildim hassas ve hafif kuru nadiren sivilce falan çıkıyo ama hangisini öneririsiniz ? kullanıp memnun kaldığınız başka temizleyiciler varsa tavsiyerlere açığım öptüm :teytey:

merhaba canım olay yüz temizleme jelini bn kullanıorm bitmek üzere güzel bi şekilde köpürüo cildimi kurutmuo yani bi sorunum yok şimdilik ama bittiği zaman aynısını alırmıyım bilmiorm =)

benimkisi kuru cilt için olan turuncusu olayın ama benimki köpürmüyo kullanan arkadaşım seninki hangiside köpürüyo bnimkisi neden köpürmüyo kafama takıldı şimcik

kusura bakmayın baya geç oldu ama yazayım olay in turkuaz renkli ve büyük beyaz kaplı olanını kullanıyorum fazla pahalıda değil ayrıca ben diş macunu kullanır gibi çok az alıyorum ve bayada köpürüyo güzelde temizlio ve kokusu harika :) çok övdüm ama 2.ci kullanıorm valla :KK66:

Evet ben de kesinlikle olay in yüz temizleyicisini tavsiye ediyorum..benim cildim çok yağlı karma ciltler için olanını yani mavisini kullandım ..sonuç mükemmel :KK3:

Olay oldukça başarılı cilt bakımında..
Fakat yaz olduğu için benim cikdim daha fazla yağlanmaya başladı
Bu yüzden olay e ara verip nivea okygen power e geçtim
Kışa yine olay e dönerim.

ben 1 hafta öncesine kadar Gentle Cleanser tem. jeli kullanıyordum, bitti... cildim yağşı parlak diye başka bir ürün aldım. kullan bence ama hassas ciltler için Gentle Cleanser

yani 2 sne önce roaccutane kullanmıyordum ozaman azdı sivilcelerim bunlarla çözüm arıyordum da şimdi norma dove kullanıyorum

karma ve yağlı ciltler için olanını kullanıyorum,çok memnunum.ama keşke biraz daha az köpürse,burnuma filan giriyor köpükleri hepkaydirigubbakcemile3

hepinize teşekkürler.ben şimdi sebamedin bebek sabununu kullanmaya başladım.çok güzel cildi germiyo.hassassa cildiniz öneririm :)

X