Dermaroller- izler -lekeler-skarlar-selülitlerr babay, kolajen üretimi

icinde mor isilti olan ilgimi cekti. Sanirim senin krem Perfectionist CP+ mor sisede o.
Ben bu idelaistin tüpte olan isinan maskesini kullanmistim cok önceleri ama bitirmemistim onu hatirliyorum, sanirim cildime iyi gelmemisti.

luffe benevin glycolic acid dısında baska ne gıbı kımyasal peelıng urunlerı var?
sen hangılerını kullandın?

Ben bir de exfoliator salicylic acid kullanmıştım. Başka var mı bilmiyorum canım.Bunlarla birlikte hyaluronic nemlendirici (çok çabuk bitti :KK43: ) ve silikon sprey kullanmıştım. Göz kremini de kullanmıştım ama bir önceki mesajında anlattığın olay gibi üstten bastırmalı olduğu için, içinde hala krem olduğunu bile bile atmak zorunda kaldım.
Ben üniversite 2 den beri dermalogica kullanıyorum. Bir ara boynumda sivilceler çıktı ve sonrasındaki izler için benev almıştım. kullandığım dönemde memnun kaldım ama sonra tekrar çıktı tabii.
Bu markalar bana daha az kozmetikmiş gibi geliyor nedense. ( vichy le falan kıyaslayınca)

Şimdi şu rollerla birlikte kullanmak için selülit kremi alıcam bakalım. Daha önce vichy kullanmıştım ve tam sonuç alamasam da memnun kalmıştım. OHT peptide nin hem selülit hem de çatlak için olan bir ürünü var. Tek taşla iki kuş gibi görünüyor.Kullanan, memnun kalan var mıdır acaba?

oht hiç kullanmadım, vucut icin shiseido hakkında fikrin ne? bende jel olanı var birkac kez surdum
tembellıgımden tam devam edemedim
benevin ürünleri gerçekten çok kaliteli
vichy den hic sonuc alamadım
la roche un gunes kremını bılmıyorum da bir temizleyicisi vardı guya redness icin
böyle mahvetti hayatımda öyle berbat bir ürün kullanmadım
güya hassasca temizliyordu ,kıpkırmızı tahris olmus hassaslasmıs bır cılt bıraktı

luffe valla ben o krem sisesi elmastan olsa kırar cıkarırım kremi
kesinlikle ya makasla kesiyorum ya çekiçle kırıyorum asla o kutunun dibinde ne oldugunu gormeden
kutuyu çöpe atmam hahah
benim gibisi de zor bulunur
zaten esteeyi parcalarken az daha kapaktan fırlayan parca ıle kozmetik gazisi olucaktım
yıne de sıse kırılmadı sankı celikten yapılmıs
sadece pompanın etrafını cevreleyen metal kısım ucuverdi

bu arada kuru ciltler icin ddf dramatic radiance TRF cream çok ama çok güzel bir ürün
kızkardesimin akne problemi var-yaşı küçük degil
ve bu krem nemlendirici olmasına ragmen artık ne ıcerıyorsa kardesımın cıldındekı akneyı bıle yok ettı
bunu surdugu donem yuzunde akne bıle cıkmıyor
sanırım cinko vardı ıcınde hatırladıgım kadarı ıle o mu kestı akneyı bılmıyorum
ama çok güzel bir krem
ddf de çok güzel bir markadır

luffe valla ben o krem sisesi elmastan olsa kırar cıkarırım kremi
kesinlikle ya makasla kesiyorum ya çekiçle kırıyorum asla o kutunun dibinde ne oldugunu gormeden
kutuyu çöpe atmam hahah
benim gibisi de zor bulunur
zaten esteeyi parcalarken az daha kapaktan fırlayan parca ıle kozmetik gazisi olucaktım
yıne de sıse kırılmadı sankı celikten yapılmıs
sadece pompanın etrafını cevreleyen metal kısım ucuverdi

:roflol::roflol:

en temizi şu cam şişede açılır kapanır kapaklı olanlar yine. kuruyana kadar parmağınla alabiliyorsun. kaydirigubbakcemile2

Shiseido hiç kullanmadım canım. Kullanan arkadaşlar yorum yazsa ne güzel olur.

jayjay sana birşey daha sormak istiyorum. Vitamin/ mineral desteğinde deneyimlisin, özellikle solgar'dan neler önerirsin. Mesela çinko tablet almayı düşünüyorum. bunun dışında önereceğin birşeyler var mı? a.s.

:roflol::roflol:

en temizi şu cam şişede açılır kapanır kapaklı olanlar yine. kuruyana kadar parmağınla alabiliyorsun. kaydirigubbakcemile2

Shiseido hiç kullanmadım canım. Kullanan arkadaşlar yorum yazsa ne güzel olur.

jayjay sana birşey daha sormak istiyorum. Vitamin/ mineral desteğinde deneyimlisin, özellikle solgar'dan neler önerirsin. Mesela çinko tablet almayı düşünüyorum. bunun dışında önereceğin birşeyler var mı? a.s.

canım ben bır suru markadan bır suru ıvır zıvır alan bırıyım
yorum okumasam bıle aklıma yattıysa kımsenın almadıgı seyı bıle alırım
solgardan neler aldım tam hatırlamıyorum cok tercıh ettıgım bır marka degıl galıba
yanı kotu oldugundan degıl su gnc nın sagda solda cok dukkanı var ya
gorunce gırıp alıyorum solgar dan cınko almıs olabılırım
benım de bır cınkom var markadan emın degılım ama sanırım o solgardı

bır de ben whey protein kullanıyorum zaman zaman
bır ara carnitine cok ıctım 3-4 ay sureklı kullandım kg vermek ıcın
ıyı de geldı zaten cılde de cok ıyı
ve 2-3 ay alpha lipoic acid ictim
krom picolium muydu adı sekere duskunlugu onluyor hah onu solgardan almıstım
ama ben onu ıctıkce sekerı daha cok sever oldumbilmiyorumkismile
o yuzden kestım kullanımı ,babama verdım tabletlerı
ayrıca balık yagı cok ıcerım, gunde 2000 mg aldım kg verme surecınde
su an kullanmıyorum aklıma gelmedıgı ıcın yoksa her zaman ıcılmelı

ve primrose oil var bende
yüzüme de sürüyorum bazen de iciyorum cuha cıcegı yagı kapsulu
Aaa bana bırseler oldu bır suru yazım hatası yapıyorum kızlar kusura bakmayın hızla yazıcam dıye metnı berbat ettım

cildim hassas kizarmisti, tahrisolmustu. Icinde microdermabrasion ürünler gibi keskin parcaciklar var birde isiniyordu.
Bu mor sisenin cilt rengini düzeltmesi disinda ne gibi etkilerini gördün ?
canım estee nın cp serumu rengı nedenıyle uyguladıgın an cıldın daha bır gergın puruzsuz ve dolgun gorunuyor
ısık kıran mor bır tonu var beyaz gıbı ama yansımalı bır tonu var mor ısık sacan bır urun
sım degıl
ısıltı da degıl
nasıl anlatsam bılmıyorum degisik bir ürün
hanı sampuan köpüğünde güneş ışığı vurunca mor renkler cıkar ya
onun gibi kendiliginden olusan bır ton bu
katı bır kıvamı var serum ama krem gıbı yogun jel-krem arası bırsey
cok nem veren bır urun degıl ama çoklu kolajen icerdigi icin
kırısıklıklar ve lekeler uzerınde etkılı
zaten klinik calısmaları da 2 saat ıcınde cıldı uyarıp kendı kolajenını aktıf hale
getırdıgı yazıyor
ben bu kremın sureklı bende olmasını ıstıyorum
dıger bır favorı parcam clinique DDML nemlendirici
ayrıca dermalogica microfoliant sana gider moon
eger cıldın hassas ve her peelingi kullanamıyorsan bu urunu seveceksın
bir de nem maskeni shiseidodan al derim, relaxing maske cok guzel
dermalogicanın da ürünleri gerçekten cok guzel
onda da salisilik acitli temizleyiciler var skin resurfacing e bir bakın
cildi pürüzsüzlestiriyor ve yagları fılan temızlıyor her zaman kullanılmaz
ama bence ımkan varsa evde bulunmalı cok guzel bır urun

bir de borghese tonic öneririm kızlar kardeşimin vucudu sürdüğü akne ilacı nedeniyle yandı
kimyasal yanık gibi birşey oldu yani
kız yerinde duramıyordu bu tonikle iyilesti valla
spray seklınde bir ürün, nem filan degil cidden iyilestiriyor
iyi markalar her zaman iyidir ve birden cok ise yararlar
baska urununu kullanmadım ama bu urunu super
douglaslarda var bu marka

http://www.borghese.com/product_detail.cfm?c=sk&cat=2&pid=128438
ama gozunuza kacarsa karısmam inanılmaz yakıyor
makyaj ustune de püskürtülebiliyor makyajı sabitledigini söyledi douglastaki kızlar
ama ben cok fondoten sürdügümden hic denemedim makyaj üstüne

famille evet canım, ama uzun süre kullandım
egzersizle alınsın dıyorlar ama ben o donem ve daha dogrusu hayatımın hıcbır donemınde
duzenlı egzersız yapan bırı olmadım
bır sure duzenlı yurudum şu ara onu da yapamıyorum
hayatım cok ama cok duzensız insallah evlenince kurtulacagım bu durumdan
carnıtıne enerjının hucre ıcıne gırmesını saglıyor ve bu da metabolızmanın hızlanması demek
hergun duzenle aldım 1000 mg ve ustu ıse yarıyor benımkı galıba 600 mg ıdı ve 2 adet ıcıyordum
dıye hatırlıyorum -yanlıs olmasın cok urun kullandım mgları karıstırıyor olabılırım
sabah kahvaltı oncesı ıcıyordum unutmussam aksam alıyordum
alhpa lıpoıc acıdı de beraber ıctıgım donemler oldu

verdigin bilgiler icin sagol jayjay cim :) yarin mor ve yesilin testerini sorayim bakalim. Yesil olanda cildin pullanmasina karsi iyi geliyormus malum rollerden sonra cok gerekli.

moon yesili pullanmaya iyi gelmez canım ben kullandım o öyle bir ürün degil
bence onun yerine borghese spa tonic al rollerden sonra ikide bir krem süremedigim zaman
yüzüme sıkıyordum
gozenek kuculten serumu diyorsun dimi?
loccitane in honey peelingi vucud icin ama onu da suratıma suruyorum
o da cok guzel
hepsini birden alın manasında yazmıyorum aklınızda bulunsun bunlar çok güzel ürünler
kokusu da şahane bunun
http://usa.loccitane.com/FO/Catalog/Product.aspx?prod=15SE250M7
yani icinde zararlı bir madde yok,dogal
bu yüzden yüzüme sürüyorum açıkcası

moon testerları mutlaka iste canım
almanyada sorun cıkarıyor mu magaza calısanları tester verme konusunda
valla burda canımıza okuyorlar ben de sinir oluyorum
bir parfümü denemek için koluna sıksan sanki babalarının malını bitirmişsin gibi gözlerini dikiyorlar
nefret ediyorum türkiyedeki bu durumdan
o yesil gözenek kücülten ürünün üstüne gözenek kücülten ürün yoktur
tabi sürdügün zaman etkili bırakınca aynı olur ama yine de o görünümü korumak ve aniden saglayabılmesı de önemli

Son düzenleme:
jayjay temizleme jeli larak body shopdan deniz yosunu jeli aldım.cildi geriyor...
parfümde ise chanel cocomatmazel kullanmıyorum...asıl arkadaşlar bende yardım istiyorum cildimde burun kenarlarında sarkmalar oldu yorgun bir ifade veriyor bana ne yapmam lazım lifting için maske , veya krem ne önerirsiniz birde parfüm istiyorum şöyle çiceksi ama çekici olan birşey :))))

aydo işte o burun kenarı sarkmalarının en ıyı cozumu dolgudur
bende var
parfüm olarak deneyerek al, dior jadore, estee lauder pleasures, dolce gabbana light blue
ve lacoste pour femme, bir de ciceksi degil ama prada infusion D'iris, bunu da bir dene
ben cok seviyorum bu kokuyu
prada tendre yine denemeni önereceğim çiçek değil ama çok güzel kokular
bunlardan birini mutlaka alacağını düşünüyorum
lifting maske olarak shiseido nun ürünlerine bak benevde de vitamin c maske var

Son düzenleme:
X